پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی سیمرغ کیش

معرفی پارک ساحلی سیمرغ کیش

به ساحل جنوبی کیش که بروید در انتهای جاده به ساحلی با شن های نرم خواهید رسید، ساحلی که می توانید ساعت ها بدون کفش روی شن های آن قدم بزنید و گذر زمان را حس نکنید. شما می توانید در آرامش و در کنار خوانواده در ساحل سیمرغ بنشینید و از طلوع زیبای خورشید در پهنه ی بی کران آب های خلیج فارس لذت ببرید. زیبایی این ساحل زمانی دو چندان می شود که در مسیرهایی که برای پیاده روی در کنار ساحل تعبیه شده، تندیس ها و مجسمه هایی با طرح های گوناگون و همچنین  گیاهانی چون نخل و کاکاتوس تزیین گشته و می توانید اقدام به عکاسی و ثبت خاطراتی ماندگار کنید. هر چه از زیبایی این ساحل بگوییم کم گفته ایم و تنها به این جمله بسنده می کنیم که "هر چه خوبان همه دارند تو یک جا داری"

پارک سیمرغ کیش

قسمت های مختلف پارک سمیرغ کیش

این پارک که در مساحتی بالغ بر 1500 متر مربع بنا شده است، برای هر سلیقه ای امکاناتی دارا می باشد که همین امر سبب گشته مکانی مناسب برای خوانوده ها اعم از پیر و جوان باشد. قسمت های مختلف این پارک شامل موارد زیر می شود:

پارک سیمرغ در کیش

ساحل مرجانی پارک سیمرغ

ساحل زیبای این پارک چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد. به دلیل پوشش مرجانی ماسه های ساحل، در مواقعی که آفتاب به روی شن ها می تابد، بازی رنگ ها روی ساحل شروع می شود و هر بار رنگی به خود می گیرد. همین امر سبب شده است که خوانواده ها ساعت ها روی این ماسه های زیبا بنشینند و خلیج فارس را همراه با گپ و گفت و گویی دوستانه نظاره کنند. همچنین اگر دقت کافی داشته باشید روی ماسه ها انواع ستاره های دریایی، گوش ماهی و صدف را می توانید مشاهده کنید و اگر زیاده روی نکنید اشکالی نخواهد داشت چند تایی را برای یادگاری بردارید.

ساحل مرجانی پارک سیمرغ کیش

امکانات ورزشی

در پارک ساحلی سیمرغ کیش برای کودکان و نوجوانان زمین های بازی زیادی تعبیه شده است. از بدمینتون و پینگ پنگ گرفته تا پیست اسکی و پیست دوچرخه سواری، همه در قسمت های مختلف پارک قرار دارد. بنابراین برای تمامی سنین در این پارک تفریحاتی وجود دارد که می تواند اوقات خوشی را برای شما و فرزندانتان رقم زند. 

امکانات ورزشی پارک ساحلی سیمرغ کیش

تفریحات آبی

اگر به کیش سفر کرده اید و تفریحات آبی این جزیره را امتحان نکرده اید، به شدت متضرر شده اید. کیش به تفریحات آبی خود معروف است که هر مسافری را به وجد می آورد. کلوپ های دریایی به همراه تفریحات آبی در نزدیکی پارک سیمرغ واقع شده اند و با حضور دراین پارک می توانید از این امکانات استفاده کنید. تفریحاتی از قبیل جت اسکی، پالاگلایدر، پاراموتور، شاتل، پاراسل و کلی تفریحات آبی که تجریه امتحان حداقل یکی از آن ها تا سال ها برای شما خاطراتی بامزه و به یادماندنی را به ارمغان خواهد آورد.

تفریحات آبی پارک ساحلی سیمرغ کیش

اماکن دیدنی نزدیک به پارک سیمرغ کیش

بعد از گشت و گذار در پارک ساحلی و گرفتن چند عکس یادگاری، نوبت سر زدن به اطراف این پارک و بازدید از جاذبه های تفریحی نزدیک آن می باشد. با حضور در پارک سیمرغ کیش می توانید از پارک دلفین کیش و باغ پرندگان آن که در نزدیکی این پارک ساحلی می باشد بازدید نمایید و یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگیتان را رقم بزنید. 

پارک ساحلی سیمرغ در کیش

بازدید از پارک ساحلی سیمرغ کیش با خرید تور از رسپینا 

اگر قصد بازدید از پارک ساحلی سیمرغ کیش و دیگر جاذبه های دیدنی این جزیره را دارید به راحتی می توانید تور کیش از تهران خود را از طریق سایت معتبر رسپینا رزرو نمایید تا علاوه بر برخورداری از تخفیفات ویژه، در صورت نیاز از تیم حرفه ای پشتیبانی ما که به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشند بهره مند شوید.