تفریحات آبی جزیره کیش

تفریحات آبی لاکچری در جزیره کیش

بهترین تفریحات آبی کیش در این قسمت به شما معرفی می شود. قیمت این تفریحات آبی از حدود 200 هزار تومان شروع می شود. در ادامه به بررسی این تفریحات آبی و قیمت آن ها می پردازیم.

غواصی در جزیره کیش

وجود آب شفاف و سواحل مرجانی به همراه انواع گونه های ماهی، مکان مناسبی برای غواصی می باشد. در جزیره کیش چندین باشگاه اقدام به آموزش غواصی می کنند که می توانید با اجاره لباس غواصی و با کمک مربی در این مراکز غواصی کنید. مراکزی که در آن می توانید غواصی را تجربه کنید، در ادامه ذکر شده است.

غواصی در جزیره کیش

سایت های غواصی در جزیره کیش

این سایت های غواصی در سواحل مختلف کیش واقع شده است و می توانید در هرکجای کیش به آن ها دسترسی داشت.

سایت غواصی داما در جزیره کیش

این سایت به کشتی غرق شده نیز معروف است که در یک کشتی سنگالی در اعماق آن وجود دارد. در این سایت غواصی می توانید تا عمق 33 متری به زیر آب رفته و از این کشتی غرق شده بازدید کنید.

سایت غواصی بیگ کورال جزیره کیش

در سایت بیگ کورال، عمق غواصی از 4 الی 6 متر متغیر بوده و در شرق جزیره کیش واقع شده است. در این سایت آبزیان مختلفی شامل اژدر ماهی، دلقک ماهی، لاک پشت و غیره وجود دارد.

سایت غواصی کشتی یونانی جزیره کیش

در این سایت که عمق آن، 4 الی 5 متر می باشد می توانید از داخل کشتی یونانی نیز بازدید نمایید. در داخل کشتی می توانید آبزیان مختلفی را مشاهده کنید.

سایت غواصی ساترن کرک جزیره کیش

در این سایت می توانید لذت غواصی در مکانی خلوت را تجربه کنید زیرا گردشگر کمتری به این سایت مراجعه می کند. عمق غواصی در این سایت به 16 متر نیز می رسد.

غواصی در سایت کشتی یونانی

قیمت غواصی در جزیره کیش

قیمت غواصی در جزیره کیش برای حدود یک ساعت به همراه آموزش حدود 327 هزار تومان می باشد. این قیمت برای کودکان نیز همین مقدار است. قیمت غواصی می تواند در سایت های غواصی مختلف و با توجه به امکانات و مدت زمان متغیر باشد.

پاراسل در جزیره کیش

در این تفریح جذاب، ابتدا جلیقه نجات به شما داده شده و با استفاده از کمربند به چتر متصل می شوید. سپس با استفاده از طناب با طول 150 متر که به چتر و قایق تندرو متصل شده است می توانید در آسمان دریا به پرواز دربیایید.

سایت های پاراسل در جزیره کیش

سایت های پاراسل کیش در سواحل مختلف کیش وجود دارند. این سایت ها در مجتمع تفریحات دریایی، پارک ساحلی مرجان، ساحل دامون و پشت مجموعه مارینا پارک هتل (ناتیلوس) قرار دارند.

قیمت پاراسل در جزیره کیش

قیمت پاراسل با توجه به سایت موردنظر، امکانات آن و مدت زمان استفاده متغیر می باشد. بطور متوسط قیمت آن حدود 305 هزار تومان برای بزرگسالان و کودکان می باشد.

پاراسل سواری در کیش

فلای برد در جزیره کیش

در فلای برد کیش شما به تخته ای وصل می شوید که با استفاده از فشار قوی آب عمل کرده و می توانید ارتفاع بگیرید. در فلای برد می توانید جهت حرکت خود را تعیین کرده و حرکات چرخشی مختلف را انجام دهید. قبل از استفاده از آن نیاز به آموزش دارید تا بتوانید فلای برد را کنترل کنید.

سایت های فلای برد در جزیره کیش

به منظور تجربه این تفریح مهیج می توانید از ساحل سیمرغ کیش، ساحل اسکله تفریحی و ساحل دامون کیش بازدید کنید.

قیمت فلای برد در جزیره کیش

قیمت فلای برد با توجه به مدت زمان و امکانات سایت موردنظر متفاوت بوده ولی برای یک ساعت تقریبا 423 هزار تومان دریافت می شود.

فلای برد جزیره کیش

قایق سواری در جزیره کیش

از تفریحات دیگر جزیره کیش می توان به قایق سواری اشاره کرد که دارای انواع مختلفی می باشند. در این دسته می توان به قایق های بادبانی، ماهیگیری، تندرو، کایاک، قایق های کف شیشه ای، قایق های تفریحی ویژه اشاره کرد. این قایق ها به صورت تک نفره تا چند نفره قابل اجاره می باشد. این قایق های در سواحل و اسکله های مختلف کیش واقع شده اند و قیمت آن ها از 200 هزار تومان شروع می شود.

قایق سواری در جزیره کیش

اسکوتر زیردریایی جزیره کیش

اگر نمی توانید از غواصی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم اسکوتر زیردریایی را از دست ندهید. اسکوتر شبیه دوچرخه بوده که دارای موتور می باشد و با رکاب زدن می توانید حرکت کنید. همچنین دارای کپسول اکسیژن و حباب شیشه ای می باشد که سر شما در این حباب قرار می گیرد. کودکان زیر 12 سال نمی توانند از اسکوتر استفاده کنند.

سایت های اسکوتر زیر دریایی جزیره کیش

شما می توانید در کلوپ دریایی مارینا کیش، ساحل مرجان، ساحل سیمرغ، اسکله تفریحی کیش، مجتمع دنیای زیر آب و مرکز غواصی تراول دایوینگ از اسکوتر زیردریایی استفاده کنید.

قیمت اسکوتر زیردریایی جزیره کیش

قیمت اسکوتر زیردریایی نیز با توجه به سایت موردنظر و امکانات آن متغیر می باشد. بطور کلی برای یک ساعت استفاده از اسکوتر حدود 430 هزار تومان باید پرداخت کنید.

اسکوتر زیردریایی در کیش

جت اسکی در جزیره کیش

از تفریحات مهیج دیگر می توان به جت اسکی اشاره کرد. می توانید به صورت تک نفره و دو نفره از جت اسکی استفاده کنید و در استفاده از آن باید از جلیقه نجات استفاده کنید. به منظور تجربه تفریح با جت اسکی کیش می توانید از کلوپ دریایی مارینا کیش، ساحل سیمرغ، اسکله تفریحی کیش، ساحل مرجان و دامون بازدید کنید. قمیت جت اسکی در جزیره کیش با توجه به سایت موردنظر، نوع جت اسکی و زمان استفاده از آن متغیر می باشد. به طور متوسط قیمت جت اسکی برای 15 دقیقه، 380 هزار تومان می باشد.

جت اسکی در جزیره کیش

پدل برد در جزیره کیش

پدل برد نوعی ورزش بوده که با استفاده از یک شناور مخصوص و پاروی یک طرفه روی آب حرکت می کنید. پدل برد را می توان به صورت دو نفره تجربه کرد، همچنین محدودیت سنی و جنسی در آن وجود ندارد. سایت هایی که پدل برد کیش را ارائه می دهند شامل کلوپ سی من، پارک کیبل اسکی، پارک آبی بادی مارینا و کلوپ مارین دریا می باشد. قیمت پدل برد برای یک ساعت استفاده برابر 180 هزار تومان تعیین شده است.  

اسکی روی آب در جزیره کیش

در این تفریح شما روی یک تخته اسکی قرار گرفته و با استفاده از طنابی که به قایق متصل شده است حرکت می کنید. با سرعت گرفتن قایق، سرعت شما نیز بیشتر شده و می توانید حرکات مختلفی روی آب انجام دهید. اسکی روی آب در پارک اسکی کیبل و کلوپ ورزشی مارینا در کیش وجود دارد. قیمت این تفریح برای 12 دقیقه استفاده حدود 430 هزار تومان می باشد.

اسکی روی آب جزیره کیش

پارک آبی اوشن در جزیره کیش

این مجموعه آبی دارای تفریحات متنوعی بوده که شامل سرسره های مختلف، برکو، رابو، آبان، چالاب، تیوب سواری، رودخانه و غیره می باشد که در دو سانس آقایان و بانوان فعالیت می کند. قیمت پارک آبی اوشن برای ورود و استفاده از وسایل مختلف برابر 700 هزار تومان می باشد. علاوه بر بزرگسالان، کودکان نیز می توانند از این مجموعه استفاده کنند.

پارک آبی اوشن

پارک دلفین و پرندگان در جزیره کیش

در این پارک تفریحات آبی وجود ندارد اما چون جزء مکان های پرطرفدار می باشد توضیحاتی در مورد آن ارائه می دهیم. این پارک علاوه بر دلفیناریوم کیش، دارای گراز دریایی، شیر دریایی، پنگوئن و باغ پرندگان می باشد. این پارک برای بازدید کودکان نیز مناسب می باشد. برای بازدید از پارک دلفین کیش به مدت 3 ساعت باید حدود 310 هزار تومان پرداخت کنید.

باغ پرندگان جزیره کیش

تفریحات آبی ارزان در جزیره کیش

علاوه بر موارد بالا، تفریحات آبی ارزان در کیش نیز وجود دارد که می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر، از این تفریحات استفاده کنید. در ادامه انواع این تفریحات و قیمت آن ها بررسی شده است.

شاتل سواری در جزیره کیش

در شاتل سواری، شما روی تیوپ بادی بزرگی سوار می شوید که به قایق های تندرو متصل بوده و در آب کشیده می شوید. سرعت بالای قایق و دور زدن های ناگهانی لذت شاتل سواری را افزایش می دهد. برای استفاده از شاتل باید از کلاه ایمنی و جلیقه استفاده کنید. برای این تفریح، تعداد شما حداقل باید دو نفر باشد.

سایت های شاتل سواری در جزیره کیش

برای شاتل سواری می توانید به کلوپ های دریایی اسکله مرجان، اسکله تفریحی، کلوپ دریایی ساحل سیمرغ و مارینا کیش مراجعه کنید.

قیمت شاتل سواری در جزیره کیش

قیمت شاتل سواری برای 20 دقیقه استفاده برابر 109 هزار تومان می باشد. این قیمت با توجه به نوع سایت و مدت زمان استفاده از آن متغیر می باشد.

شاتل سواری کیش

بنانا سواری در جزیره کیش

بنانا سواری جزء تیوپ های تندرو بوده که مانند شاتل سواری به قایقی تندرو وصل می شود. در این تیوپ ها، افراد پشت سر یکدیگر نشسته و به دنبال قایق کشیده می شوند. برای بنانا سواری می توانید به ساحل اسکله تفریحی، ساحل مرجان، ساحل سیمرغ و ساحل دامون مراجعه کنید. قیمت بنانا کیش به مدت 15 دقیقه برابر 98 هزار تومان می باشد.

بنانا سواری در کیش

تفریحات آبی جزیره کیش برای کودکان

از تفریحات آبی در جزیره کیش که کودکان نیز می توانند استفاده کنند می توان به پارک آبی اوشن، پدل برد، بنانا سواری، پاراسل، پارک دلفین و پرندگان کیش اشاره کرد. جزئیات این تفریحات در بالا ذکر شده است.

مطلب پایانی

در این مقاله، راهنمای کاملی از انواع تفریحات آبی در جزیره کیش ارائه شد. شرکت رسپینا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه خدمات مسافرتی، آفرهای ویژه ای را برای مسافران جزیره کیش فراهم می کند. با رزرو تور کیش در سایت رسپینا می توانید از آفر 300 هزار تومانی شامل سینما 7 بعدی، ورودی رستوران ها و شهربازی هالند، گشت جزیره و وردی سافاری استفاده کنید. همچنین برخی از تفریحات آبی در جزیره کیش با تخفیف بالایی برای شما قابل ارائه می باشد که در بالای صفحه پس از انتخاب زمان تور و هتل مدنظر خود، می توانید این تخفیفات ویژه را مشاهده کنید. اگر در سفر به کیش از تفریحات آبی استفاده کرده اید تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.