خرید بلیط قطار سپید دشت؛ شهر آبشارهای خیره کننده ی لرستان

سپید دشت؛ شهر آبشارها و مسیرهای ریلی زیبا. اصلا فلسفه ی نامگذاری "سپید دشت" به خاطر سه پیچ خط راه آهنی است که از این شهر می گذرد. راه آهن در زبان لری "پید" گفته می شود، سه خط راه آهن که به آن اضافه شود، "سِپید" می شود. صدای سوت قطار در دل کوه ها، دشت های پر درخت و رودهای جاری، از زیبایی است که در سفر به سپید دشت، شما را پای پنجره قطار نگه می دارد. دشتی که با طبیعت و آب و هوای عالی، کمتر دستخوش تغیرات شده، جلوه های زیبایی طبیعت را به وضوح نشانتان می دهد. در ادامه ی مطلب آبشارهای زیبای سپید دشت را به شما معرفی می کنیم. لباس اضافی بردارید؛ چون قراراست زیر آبشارهای آن خیس شوید.

خرید بلیط قطار سپید دشت - رسپینا 24

سپید دشت؛ شهر آبشارها و مسیرهای ریلی زیبا. اصلا فلسفه ی نامگذاری "سپید دشت" به خاطر سه پیچ خط راه آهنی است که از این شهر می گذرد. راه آهن در زبان لری "پید" گفته می شود، سه خط راه آهن که به آن اضافه شود، "سِپید" می شود.  صدای سوت قطار در دل کوه ها، دشت های پر درخت و رودهای جاری، از زیبایی است که در سفر به سپید دشت، شما را پای پنجره قطار نگه می دارد. دشتی که با طبیعت و آب و هوای عالی، کمتر دستخوش تغیرات شده، جلوه های زیبایی طبیعت را به وضوح نشانتان می دهد. در ادامه ی مطلب آبشارهای زیبای سپید دشت را به شما معرفی می کنیم. لباس اضافی بردارید؛ چون قراراست زیر آبشارهای آن خیس شوید.

خرید اینترنتی بلیط قطار سپید دشت - رسپینا 24

خرم آباد شهری در استان زیبای لرستان، یکی از مقاصد مهم طبیعت گردان است. از این میان، شهر سپید دشت با طبیعت زیبایی که دارد طرفداران بیشتری دارد. سفر با قطار به این شهر سر سبز، خودش یکی از جاذبه های سپید دشت است. حیف است برای رفتن به خرم آباد و دیگر شهر های لرستان، خرید بلیط هواپیما انجام دهید تا زودتر برسید به مقصد. این شهر بیشتر به خاطر قرار عبور مسیر ریلی تهران-جنوب از وسط این شهر، زیبا ترین مسیر ریلی را  برای مسافران قطار به تصویر می کشد. کوه های زیبا و سر سبز زاگرس، دشت های وسیع، انواع درختان و رود های پر تلاطم و خروشان، چیزی است که مسیر ریلی سپید دشت را جزء زیبا ترین ها کرده است. در این میان، ایستگاه راه آهن بیشه، سوپرایزی برای شما دارد! یکی از زیبا ترین آبشار های ایران با ارتفاع 48 متر در جوار ایستگاه بیشه، زیبا ترین قسمت سفرتان را رقم می زند. به حتم می توانید زیبا ترین آبشارهای لرستان را در سپید دشت ببینید. اگر قصد دارید یک آبشارگردی حسابی کنید، با ما همراه باشید تا شما را با آبشارهای فوق العاده ای سپید دشت آشنا کنیم. بدون شک، سپید دشت در فصل بهار، زیباترین نقطه ی جهان می شود.

بلیط قطار سپید دشت - رسپینا 24

زیبا ترین آبشارهای سپید دشت

آبشار بیشه

ایستگاه راه آهن بیشه، یکی از زیبا ترین  ایستگاه های راه آهن در کشورمان است. اگر می خواهید نمایی از آبشار زیبا را از پشت پنجره ی واگن قطارتان تماشا کنید، در خرید بلیط قطار سپید دشت، تردید نکنید. شما می توانید در این ایستگاه پیاده شوید و اوقات خوشی را در هوای خنک و طبیعت سر سبز آبشار بیشه سپری کنید. ارتفاع 48 متری این آبشار با عرض تاج ۲۰ متر ، نمای فوق العاده ای در کنار جنگل های بلوط روستای بیشه، ایجاد کرده است. شما می توانید در اقامتگاه هایی چوبی زیر درختان سرسبز بلوط، اقامت کنید و با شنیدن صدای رودها و چشمه های خروشان، از طبیعت زیبای کوه ها و آبشار بیشه لذت ببرید.

 خرید بلیط قطار سپید دشت - رسپینا 24

آبشار نوژیان

آبشار نوژان؛ در 51 کیلو متری جنوب شرقی خرم آباد، یکی از زیباترین و بلندترین آبشارهای ایران میزبان شما می شود. آبشاری با ارتفاع 95 متر و عرض تاج حدود 5 متر، ابهت خود را به رخ طبیعت می کشد. رود های خروشان و زلال که روی صخره ها شیطنت می کنند، شما را برای شنا، وسوسه می کنند. توصیه می کنم، پاهایتان را داخل آب کنید و خنکی دلچسبی را تجربه کنید. آبشاری که از بلندای کوه تاف، سرازیر می شود، گردشگاه جنگلی نوژان در بالای کوه را به زیباترین مکان برای لذت بردن از آب و هوای کوهستانی و صدای طبیعت، تبدیل کرده است. شما می توانید یک روز عالی را در گردشگاه نوژان سپری کنید.

آبشار گریت (هفت چشمه)

آبشار گریت که به هفت چشمه معروف است، یکی از زیباترین آبشارهای ایران است که در منطقه ای صعب العبور و کوهستانی قرار گرفته است. فقط با 30 کیلومتر فاصله از ایستگاه راه آهن سپید دشت، می توانید به این آبشار زیبا در روستای گریت، برسید. بهار و تابستان های خنک و معتدل منطقه ی گریت، بهترین زمان برای لذت بردن از طبیعت بکر این روستا است. آبشار گریت در میان دره ای پوشیده از درختان بلوط، زالزالک و مو، طبیعت خوش آب و هوایی و دنجی برای تعطیلات شما خواهد بود. برای رفتن به این آبشار باید از روستای گریت حدود یک ساعت در طبیعت زیبا، پیاده روی کنید. البته جاده ای ماشین رو، برای رساندن گردشگران تا نزدیکی آبشار، ساخته شده است. اگر نمی توانید در مسیر رودها و صخره ها پیاده روی کنید، از این جاده استفاده کنید.

بلیط قطار سپید دشت - رسپینا 24

رودهای پرآب و طبیعت بکر و دست نخورده ی سپید دشت، جلوه گاه، زیبایی های طبیعی ایران است. برای کشف این شهر زیبا، کافی است در بخش بالای صفحه، مبدأ، مقصد و تاریخ حرکتان را وارد کنید و بلیط قطار سپید دشت را خریداری کنید. سایت رسمی خرید بلیط قطار رسپینا24، به عنوان یک مرجع گردشگری، کلیه خدمات مورد نیاز سفر را در اختیار شما قرار می دهد. با ورود به این سامانه، می توانید از خدمات خرید بلیت قطار،  بلیط هواپیما،  خرید بلیط اتوبوس و رزرو هتل بهره ببرید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بلیط قطار سپید دشت , خرید بلیط قطار سپید دشت , خرید اینترنتی بلیط قطار سپید دشت