خرید بلیط مشهد در کوتاه ترین زمان ممکن در رسپینا 24

وقتی می بینی ضریح نقطه ای شده است شبیه به مرکز یک پرگار و گویی تمام اشیا در اطراف را به طرف خود می کشد...بلیط هواپیما ،بلیط چارتر ،بلیط قطار ،رزرو هتل با رسپینا 24

 

مشهد

شلوغی خیابان ها، خرید سوغاتی، تور، پیدا کردن هتل، توس، طرقبه، شاندیز، بازار رضا، حرم، سفر زیارتی، ولی نعمتمان علی بن موسی الرضا (ع)، و ...

مشهدکه نه، شهر بهشت، شهر خورشید...

قطعه ای از بهشت، باید هم این گونه باشد.

و مگر می شود قطعه ای از بهشت روی زمین باشد و شلوغ نباشد؟!

آنجا همیشه شلوغ است و چه زیباست که این حالت توفانی همیشه در سیطره ای عرفانی است. وقتی که می رسی و روبه روی ضریح می ایستی؛

وقتی که می بینی دست های قد کشیده را که به طرف ضریح می روند؛

وقتی می بینی ضریح نقطه ای شده است شبیه به مرکز یک پرگار و گویی تمام اشیا در اطراف را به طرف خود می کشد؛

وقتی می بینی حتی انگار آینه کاری ها و نقش و نگارها دوست دارند کنده شوند و به طرف ضریح بروند و حتی تمام حروف و واژه های متبرک در اطراف دوست دارند به حرکت درآیند؛

وقتی حس می کنی این مرکز ثقل منتظر آمدنت بوده است و وقتی حس می کنی، غریب طوس همچنان غریب است و تمام این آشنایان، تمام روشنایی ها، مثل وطن او نیست؛

اینجاست که چشم هایت خود به خود می جوشند و دست هایت به طرف ضریح قد می کشند؛ گویی این غریب، تمام غربا را در آغوش مهربان خود کشیده است.

حاجتت را بگویی یا نگویی مهم نیست؛

سلام که بدهی، حس می کنی آنجا وطن توست.

تنها کافی است بگویی «اَلسَّلامُ عَلَیک یا عَلِی ابْنَ مُوسَی الرِّضا الْمُرْتَضی».

مشهد الرضا، سالانه پذیرای حدود 25میلیون زائر از سراسر دنیاست.

95درصد گردشگرانی که به مشهد سفر می کنند، به قصد زیارت مضجع و بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) به این شهر وارد می شوند.

مشهد در صنعت هوایی، پس از تهران، دومین قطب کشور است و 5 مرز ریلی و 4 مرز زمینی دارد؛ که هرکدام از این مسیرها ظرفیت‌های زیادی برای گردشگری‌های فرهنگی، زیارتی و سیاحتی دارند.

مشهد رضا

مشهد مقدس

مشهد مقدس، دومین شهر دنیا، در جذب گردشگر مذهبی است و در سال 1396_ 1395 پایتخت فرهنگی جهان است.

در شهر مشهد، حدود 350 آژانس مسافرتی، به ارائه خدمات متنوع مسافرتی به زائران علی بن موسی الرضا، می پردازند. که در نوع خود، بسیار جالب توجه و حیرت انگیز است.

مشهد، با توجه با دارا بودن فرودگاه بین المللی، هتل های فراوان از 2 ستاره الی  هتل 5 ستاره مشهد و بین المللی، مسافرخانه های مختلف، وجود امکانات و جاذبه های گردشگری و طبیعی، بازارهای مختلف، ظرفیت فراوانی برای جذب توریست از اقصی نقاط جهان را دارا می باشد و این دلایل، باعث فعالیت این تعداد از آژانس های گردشگری در این شهر زیارتی است.

رسپینا 24 نیز، به عنوان یکی از بزرگترین و باسابقه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مسافرتی حاضر در مشهد مقدس، و تهران، در حال حاضر در تمام زمینه های گردشگری، اعم از تورهای مشهد، داخلی و خارج ازکشور، خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، بلیط اتوبوس، خدمات ویزا به هموطنان عزیزمان خدمات مختلفی ارائه می نماید.

رسپینا 24، با کسب مجوز فعالیت از سازمان هواپیمایی کشوری، کسب مجوز فعالیت از انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور، و اخذ نماد اعتماد الکترونیک ( ای نماد ) از وزارت محترم صنعت و معدن و تجارت، که دارا بودن این نماد، نشان دهنده مطمئن و موثق بودن آن سایت می باشد؛ توانسته تاحد زیادی اعتماد مشتریان خود را جلب و به ارائه خدمات عالی به آنان بپردازد و رضایت حداکثری آنها را بدست آورد.

بلیط مشهد

با خرید بلیط هواپیما مشهد و تجربه ی پروازی ارزان قیمت، سفر خوشی را با رسپینا 24 تجربه کنید

مشهد، شهری مدرن و دارای فن آوری بالا به همراه پیشینه ای پرافتخار و میراث معماری پرجاذبه ای است. یك پایتخت معماری سنتی اسلامی كه الگو می باشد وهنوز هم در اطراف و اكناف آن آثاری از بازارچه های سنتی به چشم می خورد. در مجموع باید گفت مشهد برای هر كسی تجربه ای لذتبخش را رقم خواهد زد.

شهر مشهد از گذشته به عنوان یك شهر زیارتی و سیاحتی مطرح بوده و در حال حاضر علاوه بر اهمیت زیارتی و سیاحتی از جهت فرهنگی، علمی و سیاسی و اقتصادی اهمیت یافته است، به طوری كه به دلایل مختلف، از جمله حضور بیش از 12 میلیون مسافر و زائر در هر سال و قرارداشتن در مسیر بزرگراه آسیایی، از امكانات اقتصادی و تجاری ویژه‏ای برخوردار شده است، 

بهترین زمان سفر به مشهد

بهترین زمان سفر به مشهد فصل بهار است. چرا که آب و هوای مشهد در بهار بی نظیر است و همچنین با وجود اینکه مشهد پایتخت معنوی ایران محسوب می شود و همواره زائران زیادی به این شهر سفر می کنند؛ اما در فصل بهار نسبت به سایر فصول خلوت تر و هتل و بلیط هواپیما مشهد رسپینا24 را می توانید ارزانتر خریداری کنید.

بدینوسیله اعلام می داریم به عنوان یک شرکت خدمات گردشگری، آمادگی ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان در موارد ذیل می باشیم:

_ رزرو هتل

_ رزرو تور های داخلی و خارجی

_ خرید بلیط هواپیما

_ خرید بلیط قطار

_ رزرو بلیط اتوبوس

_ خدمات ویزا

_ ارائه تورهای خاص، از جمله نمایشگاههای مختلف در اقصی نقاط جهان

 

می توانید با مراجعه به www.respina24.com  ، از بین گزینه ها و خدمات مختلف سایت، خدمات موردنیاز خود را بدون معطلی و در سریعترین زمان ممکن و بصرفه ترین قیمت ممکن، دریافت نمایید.

افتخار ما، خدمات رسانی و کسب رضایت حداکثری مشتریان محترم رسپینا می باشد. و در عمل نیز به اثبات رسانده ایم.

 

پس پیام ما اینست:

نگران نباشید، با رسپینا 24، روی زمین نمی مانید...