مهیج ترین مجموعه پارک های آبی برای خرید آنلاین تور مشهد

مشهد از شهرهایی است که گاهی آدم را هوایی می کند؛ حالا یا خودتان برای خرید بلیط هواپیما یا قطار و همچنین رزرو هتل اقدام می کنید و یا گزینه ی بهتری یعنی خرید تور مشهد را برای سفر به مشهد انتتخاب کنید؛ به هر حال دلتان می خواهد هر طور شده خودتان را به مشهد برسانید. درست است که تور مشهد یک زیارت ناب را در بارگاه مطهر امام هشتم (ع) به همراه دارد، اما حیف است به مشهد سفر کنید و یک روز را در بزرگ ترین و مهیج ترین پارک های آبی این شهر سپری نکنید. لذت سفر با تور مشهد، بدون نیاز به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را با تفریح در مجموعه های آبی مشهد، دو چندان کنید. با رسپینا 24 همراه شوید تا شما را با سرزمین های آبی شهر بهشت، آشنا کنیم.      

سرزمین موج های خروشان

اگر با خرید آنلاین تور مشهد به این شهر سفر کردید و به سرزمین موج های خروشان سفر نکنید، یک روز مهیج در بزرگ ترین پارک آبی سرپوشیده ی جهان را از دست دادید. اوقاتی که در این پارک آبی می گذرانید، اصلاً جزء عمرتان به حساب نمی آید. در این پارک با بیش از 60 سرسره ی مدرن و مهیج، سرگرم می شوید. 4 سرسره ی سقوط آزاد این پارک، تجربه ی منحصرفردی از یک سقوط 24 متری برای شما خواهد بود. لذت یه روز خارق العاده را در این مجموعه ی تفریحی و گردشگری مشهد در کیلوتر 2 جاده ی شاندیز سپری کنید.

پارک آبی سرزمین موج های خروشان مشهد

سرزمین موج های آبی

حلقه ی گمشده ی اکثر پارک های آبی، سرسره سواری گروهی و دسته جمعی است، که آن را می توانید در مشهد بیابید. سرزمین موج های آبی با سرسره ی مهیج تورنادو، لذت یک سواری خانوادگی را برای شما فراهم کرده است. از این قبیل سرسره های دیگری وجود دارد که به صورت دو نفری می توان تجربه کرد. سرزمین موج های آبی، اولین پارک آبی مجهز در مشهد بود که هم اکنون با بروز رسانی سرسره ها و افزایش مدرن ترین سرسره های هیجان انگیز؛ همچون سرسره ی جت موج و تاپسی توروی، هنوز هم جزء بهترین ها است. این مجموعه با انواع سرسره های سرعتی، پیچشی، استخر موج، منطقه ی بازی کودکان، امکانات یک استخر مدرن به همراه کافی شاپ و... عنوان بزرگ ترین پارک آبی خاورمیانه را به خودش اختصاص داده است. اگر خواستید یک روز از تعطیلات خودتان را در این پارک آبی بگذرانید، بهتر است بدانید که این مجموعه، یک روز در میان، میزبان آقایان و بانوان است.

موج های آبی مشهد

پارک آبی ایرانیان

هیجان موج سواری با تخته به روی موج های 5/3 متری این پارک آبی، لذت خاصی را به شما می دهد. موج سواری تفریحی در امن ترین مکان و زیر نظر ناجیان صورت می گیرد. این پارک آبی علاوه بر رودخانه ی خروشان و استخر موج، با تعداد زیادی سرسره های مرتفع و تونل های هیجان انگیز میزبان شما خواهد بود. در این پارک زیبا، علاوه بر امکانات یک استخر مجهز، کافی شاپ، سینما پنج بعدی، سالن بدنسازی، اتاق ماساژ و حمام ترکی، طرفداران زیادی دارد. این مجموعه با دو سالن مجزای آقایان و بانوان، مکانی تفریحی برای یک گردش خانوادگی مهیج است.

پارک آبی ایرانیان مشهد

پارک ساحلی آفتاب

پایده سازی تکنولوژی ازن به جای کلر برای گندزدایی، از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه ی آبی است. این مجموعه با مساحت 4000 متر، تمام امکانات رفاهی- تفریحی خود را در 7 طبقه ارائه می دهد که از این لحاظ، بزرگ ترین پارک آبی طبقاتی دنیا بشمار می آید. اگر به دنبال یک مکان با امکانات خاص می گردید، پارک ساحلی آفتاب با ویژگی ها و امکانات منحصر به فردی که دارد، مکانی دنج و خاص برای گردش شما محسوب می شود. برای اوقاتی که در مشهد هستید و دلتان هوای حمام آفتاب در سواحل کیش را کرد، می توانید از حمام آفتاب در پارک ساحلی آفتاب لذت ببرید. از امکانات منحصر به فرد این مجموعه می توان به سه استخر مجزا برای آقایان، بانوان و استخر VIP و همچنین انواع سرسره های مهیج، استخرمخصوص غواصی، استخر موج، سونای ماسه، استخر نمک اسپوتا با خواص درمانی و لایه برداری پوست، حمام آفتاب، امکانات ورزشی (بدنسازی، ایروبیک، یوگا، هیدروتراپی، آروماتراپی، ماساژ)، اشاره کرد.

درست است که مشهد به عنوان یک شهر زیارتی شناخته شده است اما این کلانشهر با جاذبه های تفریحی- گردشگری بشماری که دارد، مکانی دنج برای مسافرت است. تور مشهد، سفری آرام و بدون دغدغه را به این کلانشهر کشورمان فراهم می کند و شما می توانید با خرید تور مشهد، بدون نگرانی خودتان را به مشهد برسانید و در کنار یک زیارت دلچسب، سیری به مکان های گردشگری- تفریحی این شهر داشته باشید. سایت رسمی خرید بلیط هواپیما و خرید آنلاین تور رسپینا 24 یکی از معتبرترین برگزار کننده های تورمشهد است که تمام تورهای داخلی خود را در کانال تلگرام تورهای داخلی، به اطلاع گرشگران می رساند و شما می توانید با عضویت در این کانال تور دلخواهتان را انتخاب کنید.