چطور برای زیارت امام رضا ع خرید آنلاین تور مشهد انجام بدیم؟

سفر به مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) همیشه برایمان یک آرزو و عشق بوده و همیشه درپی آن بودیم و هستم تا در اولین زمان ممکن، بتوانیم مقدمات سفر به مشهد و زیارت امام رضا را فراهم آوریم و دلی سبک کنیم در حریم حرم.بلیط قطار، بلیط چارتر، بلیط هواپیما ، رزرو هتل، در رسپینا24

سفر به مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) همیشه برایمان یک آرزو و عشق بوده و همیشه درپی آن بودیم و هستم تا در اولین زمان ممکن، بتوانیم مقدمات سفر به مشهد و زیارت امام رضا را فراهم آوریم و دلی سبک کنیم در حریم حرم.

سالانه 25میلیون زائر، به قصد زیارت امام رضا (ع) از سراسر ایران و اقصی نقاط جهان، به مشهد سفر می کنند.

و برای خدمات رسانی به این تعداد که سالانه در حال افزایش است؛ شرکت های ارائه کننده خدمات گردشگری بسیاری تشکیل و به ارائه خدمات مختلف به زائران امام هشتم مشغول هستن.

یکی از محبوبترین آپشن ها برای زائران، دریافت تورکامل زیارتی امام هشتم، از درب منزل (شهر خود) به مشهد و بازگشت از مشهد به شهر خود و مراجعت به منزل است.

حال در این بین، خدمات و پکیج های ارئه شده در قالب این تورها، براساس نوع خدمات آژانس، بودجه مسافر، و نوع خدمات درخواستی وی متفاوت و متنوع است و قیمت های ارائه شده از سوی آژانس های مختلف نیز، بنا به اینکه خود عامل و برگزار کننده تورها باشند یا واسطه، رزرو پرواز توسط خود آژانس انجام می شود یا واسطه است و ... ، متفاوت است.

این خدمات، کم و بیش توسط بسیاری از آژانس ها در حال ارائه است. اما عاملی که خدمات برخی آژانس ها را از دیگران متمایز می کند؛ نوع و روش ارائه این خدمات است و اینکه خود عامل باشند یا واسطه؟!

قیمت ها و خدمات ارائه شده براساس توضیحات بالا، متفاوت خواهد بود و گردشگران می توانند بر اساس مقصد، زمان و بودجه خود، اقدام به خرید و دریافت خدمات موردنیاز خود، از آنان نمایند.

در این بین، شرکت هایی وجود دارند که که بسیار خاص و قوی عمل کرده و تمام احتیاجات یک گردشگر را، از وقتی تصمیم به سفر می گیرد تا وقتی که قصد بازگشت می کند را برآورده می کنند.  البته چنین توانمندی، امکانات و زیرساخت های بسیار فراوان و نیروهای بسیار زبده و کارآزموده طلب می کند.

به لطف خداوند متعال، مساعدت مدیرعامل محترم محترم رسپینا 24، و همکاران توانمند مجموعه، چنین امکانی، از سال ها پیش، در رسپینا فراهم آمده است. این مجموعه به لطف زیرساخت های مناسب خود، و ارتباطات گسترده با ارائه دهندگان اصلی داخلی و بین المللی، تمامی امکانات موردنیاز، جهت ارائه حداکثری خدمات گردشگری به مشتریان خود را فراهم آورده و تاکنون توانسته رضایت حداکثری آنها را فراهم آورد.

شایان ذکر است که رسپینا تمامی مجوزهای رسمی داخلی و بین المللی، جهت ارائه خدمات گسترده خود، کسب نموده است. مجوزهای دریافتی رسپینا 24، عبارتند از:

کسب مجوز فعالیت از سازمان هواپیمایی کشوری

کسب مجوز فعالیت از انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور

اخذ نماد اعتماد الکترونیک ( ای نماد ) از وزارت محترم صنعت و معدن و تجارت، که نشان دهنده مطمئن و موثق بودن آن سایت می باشد.

تور مشهد

سعی ما این هست که زائران حرم یار، در نهایت آرامش خاطر و مناسب ترین قیمت ممکن، به مشهد سفر کنند و خاطره شیرین این سفر، برای همیشه، با نام رسپینا 24، در ذهن و خاطر آنان هک شود.

رسپینا 24، ارائه دهنده مناسب ترین تورها، بلیت ها، و هتل ها  

پس با طیب خاطر و اطمینان، از ما خرید کنید.

مطمئن باشید، روی زمین نمی مانید.بلیط قطار، بلیط چارتر، بلیط هواپیما ، رزرو هتل، در رسپینا24