غرق شدن در دل طبیعت با خرید بلیط هواپیما رامسر از رسپینا24

در هر جای رامسر که قدم بگذارید، عروس ایران چیزی برای پیشکش دارد. دامن سرسبز و پر سخاوت رامسر، آبگرم های معدنی، جاده هایی رؤیایی و رودخانه های پر شور در دل جنگل های انبوه را به طبیعت گردان خطه ی مازندران، هدیه می کند. این تنها بخشی از جاذبه های گردشگری رامسر می باشد که طرفداران طبیعت را به این شهر می کشاند؛ مطمئناً اگر با جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر آشنا شوید، رامسر را در اولویت برنامه های سفر به مازندران قرار می دهید. پیشنهاد می کنیم در خرید بلیط قطار یا هواپیمای رامسر، تردید نکنید؛ چرا که ما قصد داریم در این مطلب جاذبه های پر طرفدار رامسر را به شما معرفی کنیم. با رسپینا24 همراه باشید.

رامسر

جواهرده

مسلماً اگر برای رسیدن به رامسر عجله ندارید و قصد دارید با خرید بلیط قطار و لذت بردن از تماشای طبیعت کوه های البرز، سفر کنید؛ کار خوبی می کنید؛ اما اگر بدانید که چه چشم اندازهایی در رامسر منتظر شما است؛ هر چه زود تر خرید بلیط هواپیما انجام میدهید و به سرعت خودتان را به رامسر می رسانید، تا تمام دقایق خود را در روستای زیبای جواهرده سپری کنید. جواهرده از زیبا ترین مکان های مازندران است که شما را مجذوب خود می کند؛ منطقه ای با قدمت تاریخی و سرسبز که ییلاقی خوش آب و هوا در ارتفاعات البرز برای تعطیلات تابستانی محسوب می شود. سعی کنید حتی برای یک روز هم که شده، جواهرده را در لیست برنامه های سفرتان جای دهید؛ تا شاهکار طبیعت را در میان کوه های البرز ببینید. اگر رزرو هتل خود را برای اقامت در کنار سواحل رامسر انجام دادید؛ نگران نباشید، چرا که بعد از یک گشت و گذار دلپذیر در جواهرده، می توانید خودتان را در فاصله ی کوتاهی به هتل های کنار دریا برسانید.

جواهرده

قلعه مارکوه

شاید گمان کنید که تنها چیزی که کوه های البرز برای مسافران رامسر، ارائه می کنند رودخانه هایی در دل جنگل های انبوه است؛ اما جالب است بدانید که قله های کوه, اغلب به خاطر ارتفاع و موقعیت غیر قابل دسترس، مکانی مناسب برای احداث قلعه ها و دژهای اپراطوران جنگ آور است. شما می توانید آثار یکی از این قلعه های تاریخی را بر بلندای قله ی مارکوه ببینید. اگر قصد دارید از این قلعه بازدید کنید، بهتر است بدانید که با ایستادن در محوطه ی قلعه، می توانید نظاره گر بهترین چشم انداز کوه ها و جنگل های رامسر باشید.

گرسماسر

روستاهای رامسر، از دیدنی ترنی چشم اندازهای خطه ی سرسبز مازندران هستند. کلبه هایی چوبی که با سقف های شیروانی رنگارنگ، اجتماعی صمیمی در میان دشت های سرسبز کوه پایه ای ایجاد کرده اند. فقط کافی است وارد جاده ی منتهی به روستای گرسماسر شوید؛ جاده ای جنگلی و زیبا، شما را تا رسیدن به زیبا ترین ییلاق رامسر همراهی می کند. از قدمت تاریخی این روستای زیبا، قافل نشوید. اگر هنوز رزرو هتل خود را انجام نداده اید؛ می توانید در هتل های سه ستاره ی کوثر و ملکشاه که نزدیک ترین هتل ها به گرسماسر (با فاصله 37-38 کیلومتر) هستند، اقامت کنید.

گرسماسر

موزه تماشاگه خزر

موزه تماشاگه خزر یا کاخ مرمر، عمارتی است با سبک معماری اروپایی که در میان باغی زیبا محصور شده و همواره به عنوان یکی از دیدنی ترین بناهای رامسر، پذیرای بازدیدکنندگان بسیاری است.هر آنچه که داخل این کاخ می بینید، به تنهایی برای خرید بلیط هواپیما و سفر به رامسر کافی است؛ همچنین مسافرانی که بلیط قطار خریده اند، هرچند دیر تر، اما خودشان را برای دیدن این عمارت خواهد رساند. گچ بری های ظریف، با سقف هایی دیدنی که پوششی بر 4 ستون سنگی خوش تراش می باشند، نمایی کلی از درون کاخ می باشد. اگر کمی دقیق تر شوید و نگاهتان به سوی،مجسمه های مرمری و برنزی، تابلوهای عتیقه، منبت کاری های ماهرانه، و فرش های نفیس و گران بها، خیره می شود. پیشنهاد می کنیم، گشت و گذاری در باغ  زیبای این کاخ داشته باشید؛ گونه های گیاهی کم یاب خارجی و اولین نهال های مرکبات اصلاح شده، این باغ را به منحصر به فرد ترین باغ های ایران تبدیل کرده است.

موزه تماشاگه خزر

تله کابین رامسر

از تمام گردش ها و تفریحات خطه ی شمال که بگذریم؛ نمی توان از  تله کابین سواری مهیج و عالی در تله کابین رامسر چشم پوشی کرد. تفریحی دلپذیر و پر طرفدار که صف فروش بلیط تله کابین را در تابستان، خلوت نمی کند. سوار تله کابین که می شوید، مسافتی به طول 2 کیلومتر را از کنار ارتفاعات جنگلی و سواحل زیبای خزر خواهید گذشت. شما در این منطقه ی گردشگری، می توانید علاوه بر تله کابین، از سایر تجهیزات تفریحی-گردشگری نیز استفاده کنید.

تله کابین خزر

اگر می خواهید در طبیعت زیبای رامسر، خستگی در کنید؛ کافی است خرید بلیط هواپیما رسپینا24 انجام دهید. در این سامانه امکان خرید بلیط هواپیما (چارتری و سیستمی)، بلیط قطار، اتوبوس و همچنین رزرو هتل وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.