خرید آنلاین ارزان اینترنتی از رسپینا24 و دیدار از بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز

بازار وکیل بسیار زیبا و عجیب و غریب و بازار اصلی بازار شیراز است و به صدها مغازه و دارای صدها بازار برای خرید فرش همه چیز شامل ادویه جات، جواهرات و کالاهای خانگی است. برای کشف همه زیبایی های بازار وکیل، ممکن است بیش از یک بعد از ظهر یا بیش از یک روز نیاز داشته باشید که در اطراف ، حیاط، کاروانسراها و حمام سنتی گشتی داشته باشید. سقف های قوسی معلق بازار یک نمونه خوب از معماری قرن هجدهم زندی هستند و یک جو دلپذیر سرد را در سایه بان خود ایجاد میکند. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

باغ ارم

شیراز بخاطر باغ های زیبا مشهور است و ارم، مسلما مدل مردن و سنتی آن با هم است. ارم در باغ گیاه شناسی دانشگاه شیراز قرار دارد و از درختان سایپراس و گل رز و گلابی استفاده می شود. در مرکز آن یک استخر کوچک و یک کاخ عظیم قاجاری است، هرچند که این کاخ امروزه به عموم مردم بسته است. باغ واقع در شمال رودخانه واقع در مقابل دانشگاه است. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

معبد شاه چراغ

مقبره شاه چراغ (مکان پادشاه نور) محل سکونت زیبای برادر شهید امام هشتم شیعه است. اگر چه در قرن نهم کشته شده است، اما محل دفن کنونی از زمان عصر قاجار بطور قابل توجهی توسعه یافته است. حیاط مرکزی دارای چشمه ای در مرکز آن است و این حرم به ویژه کاشی های ایرانی پیچیده آبی رنگ و طراحی و تزیین داخلی ظریف و درخشان آن است که یکی از زیباترین مساجد شیراز است. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

مسجد نصیرالملک

مسجد نصیرالملک، همچنین به عنوان مسجد صورتی شناخته شده است، یکی از مشهورترین ساختمانهای شیراز است که در نزدیکی شاه چراغ واقع شده است. مسجد قدیم قاجار، که در سال 1888 تکمیل شده است، به خاطر زیبایی های رنگارنگ خود مورد توجه است: شیشه های رنگارنگ، کاشی های پیچیده و کاشی ها و فرش های فراوان ایرانی، زیبایی، زیبایی خاصی را ایجاد می کند که نمی تواند به ناخودآگاه برسد. هر زاویه مسجد ناصر الملک همراه با ردیفی از ستون های حکاکی دقیق، بیشتر از آخرین عکاسی است. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

آرامگاه حافظ

حافظ قطعا شاعر محبوب و محترم در کانون ادبیات فارسی است. حافظ را به عنوان استاد غزال (شعر کوتاه، عاشقانه و قافیه) به نظر می رسد، ایرانیان از همه حوزه های زندگی می توانند اشعار حافظ را بر اساس نیاز  خود نقل قول کنند. آرامگاه او در یک باغچه ای در شمال شرقی شیراز قرار دارد؛ بیش از یک جاذبه توریستی است که ، آن را به عنوان یک محل زیارت برای طرفدارانش در سراسر جهان معروف می کند. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا24

آرامگاه سعدی

سعدی شاعر قرن 13 پیشروی مهم حافظ بود و یکی از اجداد و اشعار گرامی شیرازی است. سعدی بسیاری از اصول و قواعد متضاد را به یک وضعیت عرفانی رسانده اند و به طور گسترده ای برای سادگی پایدار اشعار و نثرش ستایش شده است. آرامگاه او شلوغ تر از حافظ است، اما در نزدیکی آن قرار دارد و ارزش دیدن آن را حتما دارد. با  باغ گل رز و درختان سایپرس، یک نقطه ی دلخواه برای لذت بردن و آرامش را ارائه می دهد. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

پرسپولیس

پرسپولیس، یا تکت جمشید در فارسی، پایتخت معروف برجسته امپراتوری هخامنشی باستانی در بیش از 2500 سال پیش بود. این سایت به وسیله خشایارشاه هخامنشی ساخته و توسط اسکندر مقدونی ویران شده است و این نشانگر سطح بالای دستاوردهای سیاسی و معماری ایران است. سایت میراث جهانی یونسکو در حدود 70 کیلومتری شمال شرقی شیراز قرار دارد و تورها در یک سفر روزانه شما را از مرکز شهر به آنجا می برند. ویرانه های چشمگیر پرسپولیس نیاز به چند ساعت برای گردش دارد. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از  رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

نقش رستم

سفر به تخت جمشید باید شامل بازدید از سنگ های نقش رستم باشد. نقش رستم شامل چهار مقبره عظیم است که به صورت صخره ای ساخته شده است، محل نگهداری نهایی برای چهار پادشاه هخامنشی مناسب است. در زیر برخی از سنگ نوشته ها که بیانگر  پیروزی های مختلفی از امپراطوری ساسانی هستند را نشان می دهد. با خرید آنلاین ارزان اینترنتی از رسپینا24 بازار وکیل و دیگر جاذبه های شیراز را از نزدیک ببینید.

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل شیراز از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از ده ها مشاور قادر به تنظیم بهترین و ارزانترین برنامه سفر برای شما می باشد. کافی است سری به سایت ما بزنید . کافیست وارد منوی پرواز داخلی شوید و با ورود اطلاعات مورد نیاز، خرید بلیط هواپیما شیراز را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل های شیراز جستجو کنید و بهترین هتل مناسب خود را از میان انبوهی از هتلها، انتخاب کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.