خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از عوامل موثر در خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران رزرو هتل می باشد، در شیراز هتل های بسیاری دیده می شود که از پنج ستاره شروع می شود و با توجه به قیمت آن ها و نوع خدماتشان استار آنها تغییر می کند و گاهی تا مهمانپذیر با قیمت خیلی ارزانتر ارائه می شود و عامل موثر دیگری که در خرید تور شیراز گردی دیده می شود، خرید بلیط هواپیما می باشد، با توجه به اینکه بلیط هواپیما از لحاظ ایرلاین و کلاس پروازی متفاوت است امکان دارد که قیمت آن نیز متغییر باشد.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

در باره ی شیراز و خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران

شیراز شهر عشق و ادبیات فارسی، شهر شادی و انواع غذاهاست! شیراز پایتخت استان فارس و گنجینه ای از فرهنگ فارسی را در دل خود دارد. جمعیتی حدود 1.5 میلیون نفر را در خود جاداده و  فضای آرامش بخش و زیبایی را باوجود ترافیک زیادش حفظ کرده است. بسیاری از بازدید کنندگان را  شگفت زده کرده است، این شهر با وجود چنین گنجینه های باستان شناسی و بناهای تاریخی برای گردشگران از جذابیت بسیار برخوردار است.

زمان هخامنشی ها، از اوایل دوره اسلامی شیراز رونق بیشتری گرفت و به سرعت به شهری بزرگ تبدیل شد. اختلافات محلی میان جنگ سالاران در سده های 11و 12 باعث ایجاد مشکلاتی شد ، اما شیراز تا حد زیادی از آسیب های شدید ارتش های مغول در امان ماند. امروز به شهر گلهای زیبای و خرید عطر و گلاب مشهور است. شیراز همچنین مکانی برای قدم زدن در باغ هاست. تور شیراز گردی به عنوان تور خارجی ایران توسط بسیاری از گردشگران خارجی  به دلیل زیبایی و جذابیت آثار تاریخی و بناهایی یادگار پادشاهان گذشته و تاریخ ایران خریداری می شود. که در پکیج آن رزرو هتل خارجی در ایران و خرید بلیط هواپیما خارجی دیده می شود.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

جاذبه های گردشگری شیراز را با خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران ملاقات کنید.

در اینجا لیستی از 10 جاذبه برتر گردشگری که در شیراز وجود بررسی می کنیم!

مقبره حافظ

در یک باغ زیبا، آرامگاه حافظ شاعر بزرگ شیرازی (1326 — 1313) که اشعار غزلی را در مورد عشق و معشوقه سروده است،دیده می شود، که به نظر می رسد در اشعار وی معنای عرفانی عمیق صوفی گنجانیده شده است.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

دروازه قرآن

نخستین بنای دیدنی که با ورود به شیراز به چشم شما می خورد دروازه قرآن است، که در اصل در قرن 10 در دیوارهای شهر ساخته شده است. کریم خان زند دستور داد یک  قرآن  در دروازه خانه قرار گیرد تا هنگام عزیمت به جاده ، همه مسافران در امان بمانند و اکنون به اثر تاریخی مهمی تبدیل شده است.

حرم علی ابن حمزه هولی

حرم علی ابن حمزه هالی در زمان های قبل از سلجوقی ساخته شده و برای احترام به امام چهارم این بنا ایجاد شد. قدمت دو مناره آن، گنبد بیرونی، هشتی ورودی و اتاق های حیاط از اواخر قرن 18 و 19است. این زیارتگاه دارای آینه کاری های مشابه دوره ی قاجار در دیوارها و طاق های داخلی می باشد .

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

حرم شاهچراغ

حرم شاهچراغ که بنای قدیمی و مسجدی در شیراز است که مقبره برادران احمد و محمد ، فرزندان موسی می باشد. در اثر  جریانات آزار و اذیت عباسیان بر مسلمانان، اهل شیعه به این شهر پناه بردند. این مقبره ها در قرن چهاردهم میلادی هنگامی که ملکه خاتون  مسجد و مکتب الهیات را در مجاورت  آن دایر کرد ، به مراکز زیارتی مشهور تبدیل شدند.

پرسپولیس و نقش رستم

بیشتر از هر مکان باستانی دیگر در ایران، تخت جمشید تمام جلال و ابهت امپراتوری پارس را در دل خود حفظ کرده است. در اینجا پادشاهان هخامنشی سال جدید را جشن می گرفتند. در حال حاضر بیشتر این سنگ ظاهری خشن و خاکستری که نتیجه آن گرد و غبارهای باد شده در طول هزاران سال چیزی دیگر از نقش رستم و پرسپولیس دیده نمی شود.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

بازار، حمام و مسجد وکیل

بازار اصلی شیراز بازار وکیل است و این بازاربا طی کردن مسافتی به صورت پیاده شما را به ارگ می رساند. ساخت با ارائه بخشی از برنامه های گسترده توسط کریم خان وکیل (مرجع) صورت گرفت و تا پایان حکومت صفویان بنا ساخته شد. بازار، حمام و مسجد جامع وکیل در حدود سال 1773 ساخته شده که هم اکنون از آثار باستانی برای بازدید گردشگران و توریست ها می باشد.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

مسجد نصیرالملک

از زیبا ترین مساجد جهان که معماری آن برای عکاسی بی نظیر می باشد مسجد نصیرالملک است که در اواخر قرن نوزدهم با کاشی کاری های آبی رنگ عقیقی بسیار نفیس و گرانبها  و پنجره هایی رنگ آمیزی شده ، ستون های  حکاکی شده و بدنه های رنگین نمازخانه در جاذبه های گردشگری شیراز نمایان است و گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

 ارگ کریم خان

این بنای تاریخی در مرکز شهر شیراز قرار دارد و ارتفاعی در حدود 15  متر دارد. این قلعه دارای 4 برج است که ارتفاع برج ها از دیواره ی قلعه بیشتر است. این ارگ در سال 1108 به دستور کریم خان زند بنا شد در هر دوره ای کاربری های خاص خودش را داشته است.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

بهترین زمان برای سفر به شهر شیراز چه فصلی ست؟

بهترین زمان برای سفر به شیراز، شهر بهار نارنج و باغ های گل، ایام و تعطیلات نوروز تا پایان اردیبهشت ماه می باشد، که هوای مناسب و باغ های گل این شهر را دیدنی تر می کند. با این حال اگر قصد دارید از تور شیراز لحظه آخری استفاده کنید ممکن است در هر فصلی این تور را خریداری کنید. به دلیل اینکه تورهای لحظه آخری معمولا در زمان های غیرپیک بسته می شوند، در پکیج این قبیل از تورها معمولا از رزرو هتل در بازه ی  غیر پیک که ارزانتر اسات و از خرید بلیط هواپیما لحظه آخری استفاده می شود.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

 بررسی هتل های شیراز

با توجه به اینکه شیراز از جمله شهرهایی است که همیشه گردشگران و توریست بسیاری را در خود جای می دهد و  از شهرهای تاریخی ایران است، مجهز به هتل های زیبا و غنی از امکانات است. البته این شهر دارای اقامتگاهای سنتی- تاریخی نیز می باشد که برای افرادی که قصد دارند  هزینه های کمترصرف کنند مناسب است. اکثرا این اقامتگاهها برای تور شیراز با قطار گنجانده می شود و البته  در بستن پکیج خرید تور شیراز با خرید بلیط اتوبوس نیز رزرو اقامتگاه ها در پنل سفر است.

هتل بزرگ شیراز

اولین هتلی که در شیراز مطرح است هتل بزرگ شیراز می باشد، هتل پنج ستاره که بر فراز شهر شیراز شهر فرهنگ و هنر قرار دارد. این هتل در 13 طبقه و با رعایت استانداردهای بین المللی از مدرن ترین هتل های ایران است و دارای 158 اتاق با ظرفیت 350 نفر می ساخته شده است. بزرگترین رستوران گردان ایران در این هتل قرار دارد و به دلیل نمای کشتی مانند این هتل از دور مورد توجه تمامی مسافران قرا رمی گیرد.

تور شیراز ارزان از مبدا تهران

هتل چمران شیراز

این هتل نیز هتل 5 ستاره ی لوکس است که در پایتخت فرهنگی ایران شهر علم و ادب که پذیرای مهمان های بسیاری می باشد، ساخته شده است. این هتل در فروردین  سال 1389 بنا شده و با بهره گیری از دانش و علم هتلداری و رعایت معیار های کیفیتی بین المللی خاطره ای زیبا را در سفر برای شما رقم می زند. این هتل در بهترین منطقه آب و هوایی معروف به قصد الدشت قرار دارد.

هتل زندیه شیراز

از هتل های دیگر شیراز هتل زندیه است که به دلیل نزدیک بودن به مکان های گردشگری شیراز  بیشتر مورد نظر مشتریان است و رزرو هتل در این مجموعه دسترسی به مکان های دیدنی را آسان کرده است. این هتل از دسته هتل های پنج ستاره می باشد که در سال 1394 ساخته شده است و خیابان هجرت شیراز  قرار دارد.

هتل های دیگری که در اینجا تنها به نام آنها اکتفا می کنیم عبارتند از: هتل الیزه، هتل پارس شیراز، هتل ارگ شیراز و هتل آپارتمان های دیگری که نمی توانیم در اینجا به ذکر نام آن ها بپردازیم.

 خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران

بهترین روش اطلاع از قیمت تور شیراز ارزان از مبدا تهران چیست؟

می توانید با رجوع به انواع سایت های گردشگری از قیمت  خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران مطلع شوید. سایت گردشگری  رسپینا 24 همیشه درکنار شما ست. از کارشناسان رسپینا 24 برای خرید بلیط هواپیما  و خرید تور به هر مقصدی که دوست دارید سفر کنید کمک بگیرید.  یکی از امکاناتی که در خرید تور شیراز ارزان از مبدا تهران با استفاده از سایت های گردشگری در اختیار شما قرار می گیرد، نصب  " اپلیکیشن رسپینا 24 " بر روی انواع گوشی ها می باشد. با نصب این اپلیکیشن در هر کجا دنیا باشید براحتی خرید بلیط را انجام دهید. در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستیم. نظرات تان را برای ما ارسال کنید و ما را در بهبود کیفیت سایت و اپلیکیشن هدایت کنید. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس رسپینا24 به بهترین نقاط دنیا سفر کنید. با رسپینا 24 زمین نمی مانید.