قطار زندگی

اگر برای طی کردن مسافت طولانی تهران- مشهد، به دنبال یک سفر راحت در لوکس ترین قطارهای شرکت رجا می گردید، قطار زندگی، یک زندگی راحت و لوکس را به شما هدیه می دهد. برای آشنایی با قطار زندگی با ما همراه باشید تا علاوه بر در اختیار گذاشتن اطلاعاتی راجع به این قطار لوکس، شما را با نحوه ی خرید اینترنتی بلیط قطار آشنا کنیم.

قطار زندگی

همه چیز راجع به قطار زندگی 

سفر کردن با قطار، خاطره های زیبایی را برای ما زنده می کند؛ انگار زندگی در قطارجاری است. شرکت رجا درسال 1394هجری شمسی، با وارد کردن لوکس ترین قطار5 ستاره ی خود به ناوگان ریلی کشور، راحتی و امکانات هواپیما را در مسیرهای ریلی جاری کرد. این قطار کوپه ای 4 تخته، مناسب ترین وسیله برای سفرهای خانوادگی مانند بلیط  قطار تهران  مشهد است و شما با قطار زندگی، تا رسیدن به مقصد در این هتل سیار، اقامت خواهید داشت.

در قطار زندگی از این امکانات برخوردار می شوید

* استفاده از فرش قرمز جهت استقبال اولیه از مسافرین

* بلیط همراه با عصرانه، بلیط همراه با شام و بلیط همراه با شام ویژه.  

نکته: در قطار زندگی با عصرانه، غذای بلیط اختیاری است ولی در سایر بلیط ها، غذای همراه بلیط اجباری است.

* کوپه های 4 نفره و مجهز به دو مانیتور 18 اینچی برای تماشای برنامه های تلویزیون

* سیستم صوتی و تصویری پیشرفته با قابلیت انتخاب دعا، فیلم و موسیقی

* سیستم تهویه ی مطبوع و مجهز به دو دریچه برای تنظیم دما و نور داخل کوپه

* قابلیت اتصال به شبکه ی اینترنت داخلی قطار

* شید زیر پنجره برای جلوگیری از تابش نور خورشید به درون کوپه

* سیستم احضار مهماندار

* سرو دسر و نوشیدنی خوش آمد گویی

* سرو پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر در رستوران

* سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران

* سرو نوشیدنی گرم بعد از صرف غذا

* استفاده از ظروف چینی لوکس برای سرو غذا

* فروش انواع نوشیدنی های سرد و گرم و تنقلات

* فروشگاه کوچک برای خرید یادگاری و هدایه

* سرویس خواب شامل تشک، لحاف و بالش با کیفیت عالی و وکیوم شده

* دمپایی راحتی برای تردد مسافر درسالن قطار

* دستمال مرطوب

* کتابخانه ای کوچک با داشتن36 کتاب و قابلیت سفارش کتاب برای مطالعه

* ارائه‌ی روزنامه‌ و نشریات

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در دو طرف هر واگن

* جعبه ی کمک های اولیه

قطار 5 ستاره زندگی

پذیرایی توسط مهمانداران زبده

درحالی که بلیط سفر را به دست گرفتید و به سمت قطار می روید، اولین چیزی که با ورود به قطار زندگی خواهید دید، لبخند مهمانداران این قطار است که بعد از مستقر شدن در کوپه با نوشیدنی و بسته ی پذیرایی خوشمزه، از شما پذیرایی می کنند. مهمانداران قطار زندگی، تحصیلات دانشگاهی دارند و با جدید ترین روش های آموزش تئوری و عملی آموزش دیده اند. در هر واگن قطار زندگی یک مهماندار آموزش دیده برای رسیدگی به تقاضاهای مسافران مستقر شده و اگر به چیزی احتیاج داشتید می توانید با زنگی که در کوپه ها قرار داده شده، مهماندار را مطلع کنید.

رستوران لوکس در قطار زندگی

رستوران قطار زندگی کمی با چیزی که انتظارش را داشته اید فرق دارد. شاید با خود بگویید که در واگن های باریک قطار چگونه رستورانی شیک و لوکس از مسافران پذیرایی می کند؛ ولی آنچه با دیدن آن شما را متحیر خواهد کرد، رستورانی دو طبقه و مجهز است که با میزهای زیبا، دسر و منوی ویژه ی غذاهای خوش طعم، منتظر شما است. جالب تر از آن تماشای آشپزی کردن آشپزها در قسمت طبخ غذا است که سفر با قطار زندگی را خاص کرده است. شما در این قسمت می توانید بر تمام مراحل پخت غذاهای خود نظارت داشته باشید. این رستوران در ساعات 24 الی 3 بامداد آماده ی پذیرایی از شما خواهد بود ما به دلیل تعداد زیاد مسافران پذیرایی خود را در سه نوبت انجام می دهد که مهمانداران نوبت کوپه ی شما را اطلاع می دهند.

امکانات قطار زندگی

روش رزرو قطار زندگی

رسپینا، یکی از معتبرترین سامانه های فروش اینترنتی خدمات گردشگری است که با ورود به آن می توانید در راحت ترین شرایط و سریع ترین زمان قطار زندگی رزرو کنید.این سامانه با داشتن نشان اعتماد تجارت الکترونیک، یکی از سایت های امن و قابل اعتماد است که خرید شما را پشتیبانی می کند. جهت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از حمایت تیم پشتیبانی با شماره های زیر تماس بگیرید.

قطار زندگی,قطار 5 ستاره زندگی، قطار لوکس زندگی