قطار سروش  از جمله قطارهای بن ریل می باشد که امکانات وشرایط خاصی را ارائه می دهد. به جرات می توان گفت که صدای سوت بهترین نوع قطار های داخلی را می توان در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد شنید و این بخاطر اهمیت این شهر از نظر فرهنگی و مذهبی می باشد. در ادامه به معرفی امکانات و شرایط موجود در آن خواهیم پرداخت. با سایت خرید بلیط قطار رسپینا همراه باشید.

قطار سروش

معرفی قطار سروش

سروش از جمله قطارها با واگن های کوپه ای 4 تخته می باشد که متعلق به شرکت راه آهن شرقی بنیاد می باشد و امکان سفر با قطارهای امن و استفاده از امکانات ایده آل را فراهم نموده است. مهمانداران این قطار کاملا مجرب بوده و با چای، آب معدنی و بسته های تنقلات و پذیرایی از مهمانان پذیرایی می کنند و خدمات شایسته ای را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که کلیه ی قطارهای شرکت بن ریل، از جمله قطار 4 ستاره سروش، به سامانه ی مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM) مجهز بوده و بعد از ارزیابی های متعدد، در طول سال بخش های مختلف واگن ها بازسازی و تجهیز میگردد.

امکانات قطار ۴ ستاره سروش

* به طور کلی می توان گفت امکانات ارائه شده در قطار بن ریل سروش، عبارتند از:

* ارائه ی تنقلات و چای

* بطری رایگان آب در کوپه برای هر مسافر

* توزیع روزنامه و نشریات در تمایل مسافر

* سیستم صوتی و تصویری

* اینترنت بی سیم قطار سروش

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

* یخچال، ماکروفر و آب سرد کن در سالن

* توزیع هدفون در صورت درخواست مسافر

* ارائه ی ویلچر برای مسافران با مشکلات جسمی و سالمندان

قطار کوپه ای سروش

مسیرهای تردد قطار سروش

مسیرهای تردد قطارها به مرور زمان و با افزایش واگن ها و ناوگان ریلی هر یک از شرکت های ریلی در حال تغییر می باشد. در حال حاضر (مهر ماه 1397) امکان قطار برای مسیرهای زیر وجود دارد و ممکن است بعدا دچار تغییر گردد:

*  بلیط قطار تهران مشهد و بالعکس

* قم - مشهد و بالعکس

نکات مهم در خرید بلیط قطار چهار ستاره سروش بن ریل

* مسافران باید در ورود اطلاعات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت کافی داشته باشند. در صورت عدم تطابق در اطلاعات درج شده روی بلیط با کارت شناسایی مسافر، تمامی مسئولیت بر عهده ی مسافر می باشد.

*  در صورت مغایرت نام مسافر با نام درج شده روی بلیط، مسافر بدون بلیط در نظر گرفته خواهد شد. در نتیجه از خرید اینترنتی بلیط قطار سروش با نام مخفف یا خرید بلیط گروهی با نام های تکراری خودداری شود.

 اطلاعات مورد نیاز اتباع خارجی برای خرید بلیط قطار  4 ستاره سروش شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره ی گذرنامه می باشد. لازم به ذکر است، اتباع افغانستان در صورت نداشتن گذرنامه، برگه ی تردد با 10 الی 15 روز اعتبار باید همراه داشته باشند

*فرزندان اتباع افغانستان، در صورتی که سن کمتر از 10 سال داشته باشند، می توانند از برگه ی تردد والدین خود استفاده نمایند. فرزندان بالای 10 سال باید برگه ی تردد جدا تهیه نمایند.

*  بلیط دریافتی توسط مسافر باید بدور از هرگونه خط خوردگی باشد. در صورت وجود خط خوردگی روی بلیط، از پذیرش آن خودداری می شود.

 * در شرایطی که مسافر بعد از خرید بلیط از سفر منصرف شود، باید برای استرداد بلیط اقدام نماید.

خرید بلیط قطار سروش از رسپینا

برای سفر های خود در سطح کشور عزیزمان ایران می توانید انواع بلیط قطار رجا و ... از شرکت های مختلف ریلی با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت از سایت رسپینا تهیه کنید. همچنین بعد از خرید بلیط، امکاناتی چون پشتیبانی 24 ساعته و استرداد انلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.