خرید بلیط ارزان قطار سهند از رسپینا

معرفی قطار سهند

قطار سهند یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می باشد که قصد دارند با هزینه ی کم سفر امن و آرامی را تجربه کنند. این قطار از قطارهای کوپه ای می باشد که هر واگن آن در مجموع شامل 8 کوپه ی 4 تخته بوده و شرایط مطلوبی را برای استراحت مسافران فراهم نموده است. خرید بلیط سهند در حال حاضر تنها برای سفر از تهران به تبریز امکان پذیر می باشد و امکانات ایده آل و قیمت مناسب آن باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

امکانات قطار سهند

* سرویس خواب

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* سیستم صوتی و تصویری متصل به شبکه داخلی برای پخش فیلم

* کوپه با بدنه ی دو لایه و عایق بندی شده

* شیشه های دوجداره و عایق حرارتی و صوتی

* دو سرویس بهداشتی در هر سالن

* پریز برق 220 ولتی

* سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی در هر واگن

صندلی های قطار سهند

نکات مهم در رزرو قطار سهند

برای رزرو قطار سهند لازم است تا برخی از نکات را رعایت کنید تا سفرتان با خیال آسوده شروع شود که عبارتند از:

اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد را بدرستی وارد کنید. از خرید بلیط با نام مخفف یا به صورت گروهی خودداری کنید، چون عدم تطابق اطلاعات روی بلیط با کارت شناسایی مسافر به منزله ی نداشتن بلیط می باشد.

اتباع خارجی برای خرید بلیط علاوه بر اطلاعات ذکر شده در بالا، باید شماره گذرنامه را وارد کنند. البته اتباع افغان در صورت نداشتن گذرنامه، می توانند با برگه ی سبز با اعتبار 10 الی 15 روز نسبت به خرید بلیط قطار اقدام نمایند.

تمام مسافران باید نسخه ی پرینت شده از بلیط را در زمان ورود به قطار همراه داشته باشند.

اگر بعد از خرید بلیط ، قطار دچار حادثه شد با نسخه ی چاپ شده ی بلیط می توانید نسبت به دریافت خسارت اقدام کنید.

نکات مهم در استرداد قطار سهند

ممکن است بعد از خرید بلیط از سفر منصرف شوید، در این شرایط اگر بلیط تان را اینترنتی خریداری کرده باشید، می توانید با مراجعه به سایتی که بلیط تان را از آن خریده اید، استرداد آنلاین بلیط انجام دهید. لازم به ذکر است که تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار می توانید استرداد آنلاین بلیط را انجام دهید.

اگر تا 90 دقیقه قبل از حرکت قطار نتوانستید استرداد آنلاین بلیط را انجام دهید، می توانید به مراکز فروش بلیط قطار مراجعه کنید تا بلیط تان را استرداد کنند.