خرید بلیط ارزان قطار سپهر از رسپینا

معرفی قطار سپهر

قطار سپهر که متعلق به شرکت رجا می باشد، یکی از ارزان ترین و مناسب ترین قطارها برای سفر از تهران به مشهد می باشد و لازم است بدانید که این قطار با قرار گرفتن در کلاس 2 قطارهای رجا، توانسته است شرایط بسیار مطلوبی را در طول سفر برای مسافران فراهم نموده و هر روز به طرفداران آن افزوده شود. با قطار سپهر می توانید براحتی در کوپه های 4 تخته و در محیطی با واگن های دوجداره و عایق در برابر صدا و دما، استراحت نموده و از تماشای مناظر ریلی زیبا لذت ببرید. 

امکانات قطار سپهر

* پذیرایی رایگان میان وعده

* فروش تنقلات و غذا در رستوران

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* توزیع نشریات در روزهای غیر تعطیل

* ویلچر

* سیستم صوتی و تصویری در داخل کوپه

* بطری رایگان آب معدنی برای هر مسافر

* سرویس بهداشتی فرنگی (ثابت و سیار)

قطار۴تخته سپهر

مسیرهای تردد قطار سپهر

قطار سپهر با قیمت ارزان و امکانات ایده آل را می توانید برای مسیرهای مختلفی از قبیل موارد زیر رزرو کنید:

قم - مشهد و بالعکس

تهران مشهد و بالعکس

نکات مهم در رزرو قطار سپهر

در رزرو قطار سپهر لازم است تا برخی از قوانین و شرایط را مدنظر داشته ابشید که برخی از آنها عبارتند از:

* برای سوار شدن به قطار حتما نسخه ی پرینت شده ی بلیط را باید همراه داشته باشید، در غیر این صورت امکان سوار شدن به قطار وجود ندارد.

* هزینه ی رزرو قطار سپهر برای کودکان بین 2 تا 12 سال به صورت نیمه بها محاسبه میشود و برای نوزادان زیر 2 سال، تنها لازم است تا هزینه ی بیمه که حدود 10 درصد از مبلغ کل بلیط قطار می باشد، باید پرداخت گردد.

* بعد از خرید بلیط، نمی توانید از صندلی های قطار برای استراحت نوزادتان استفاده نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده ی نوزادان از صندلی لازم است تا بلیط نیم بها خریداری شود.

* در ورود اطلاعات مسافر مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشید. در صورت مغایرت اطلاعات روی بلیط با اطلاعات موجود روی کارت شناسایی مسافر، مسافر بدون بلیط در نظر گرفته می شود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم از خرید بلیط گروهی یا با نام های مخفف جدا خودداری نمایید.

* اگر بعد از خرید بلیط  از سفر منصرف شدید، باید نسبت به استرداد بلیط قطار اقدام نمایید.

* برای استرداد آنلاین بلیط این قطار تنها تا 90 دقیقه قبل از حرکت زمان دارید و بعد از این مدت و تا قبل از حرکت قطار، باید به مراکز فروش بلیط قطار مراجعه کنید.