قطار غزال

اگر  قطار غزال بنیاد، انتخاب شما برای سفر در مسیرهای زیبای ریلی است، پیشنهاد می کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید. در ادامه با اطلاعاتی راجع به این قطار و نحوه ی خرید بلیط آن و امکانات و شرایط موجود در کوپه های قطار غزال آشنا خواهید شد.

قطار غزال

با انتخاب قطار غزال بنیاد می توانید تمام مسیر سفرتان را در بهترین و مدرن ترین واگن های آنسپری کنید. واگن های قطار غزال مطابق با استانداردهای بین المللی راه آهن UIC، طراحی شده و با تجهیزات مطلوبی که دارد، تحت مالکیت سه شرکت بنیاد، وانیاریل و ریل سیر قرار گرفته است. این قطار چینی بعد از قطار تندروی پردیس، پیشرفته ترین قطاری است که در مسیرهای ریلی، سیر کرده است.

تجهیزات و امکانات قطار غزال

واگن های قطار غزال هر کدام دارای 10 کوپه ی 4 نفره است که در مجموع گنجایش 40 نفر مسافر را دارد. کوپه های جمع و جور این قطار انتخاب مناسبی برای سفرهای خانوادگی است؛ همچنین می توانید با خرید غذای همراه بلیط قطار، سفری راحت و لذت بخش را در واگن های مدرن قطار غزال تجربه کنید. کوپه های قطار غزال به سیستم های صوتی و تصویری به همراه مانیتور مسطح، صندلی های راحت و تخت خواب های انعطاف پذیر، سیستم تهویه ی مطبوع، میز تاشو، سیستم پیام رسانی می باشد؛ لازم به ذکر است که کوپه ی مهماندار به امکاناتی نظیر ماکروفر، آبسردکن، یخچال، ارتباط تلفنی با مسافر و ... تجهیز شده است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به طور مجزا در هر واگن و پوشش سیستم اتصال واگن ها با پرده های کروکی که به عنوان عایق عمل می کنند، باعث آسایش بیشتر مسافران در مسیر می شود. پیشنهاد می کنیم با قطار غزال آسایش و راحتی سفرتان را دو چندان کنید.

قطارغزال بنیاد یکی از زیر مجموعه های شرکت سفیر

قطار بنیاد که با نام قطار بن ریل هم شناخته شده می باشد  از زیر مجموعه های شرکت سفیر است که در جابجایی مسافران در مسیرهای ریلی کشور مخصوصا خرید بلیط قطار تهران به مشهد، سهم به سزایی دارد. شما می توانید قطار غزال بنیاد را برای انواع قطارهای غزال کوپه ای و قطارهای اتوبوسی خریداری کنید. تنوع قطارها، خدمات و غذای اختیاری همراه با بلیط  باعث شده تا مسافران بتوانند بر حسب تمایلات خود بلیط دلخواهشان را خریداری کنند. همین امر قطار بنیاد را به یکی از شناخته شده ترین قطارهای موجود در ناوگان حمل و نقل ریلی کشورمان تبدیل کرده است.

قطارهای اتوبوسی غزال به عنواع قطار درجه 1 ارائه می شود و دارای ظرفیت های متغییر 24، 6، 66 یا 72 نفر به عنوان یکی از قطارهای ناوگان حمل و نقل ریلی کشورمان فعالیت دارند.

قطار غزال بنیاد

خدمات مهمان‌داران قطار غزال بنیاد

مهمان داران قطار بنیاد همواره در تلاش اند تا مسافران در طول مسیر احساس راحتی کنند. در قطار های غزال مهمانداران خدمات شایسته ای را با گشاده رویی به مسافران ارائه می دهند. خدماتی نظیر پذیرایی با چای، آّب معدنی، بسته های پذیرایی و در صورت خرید غذای همراه بلیط، پذیرایی با صبحانه، نهار و شام از جمله مهمان نوازی های پرسنل قطارغزال بنیاد است.

امکانات قطار غزال بنیاد

این قطار علاوه بر امکانات مشترک قطارهای غزال که قبلاً ذکر شد به موارد زیر مجهز می باشد:

* مانیتور

*قابلیت پخش موسیقی در قطارهای کوپه‌ای

* هدفون

* روزنامه

* کتاب

* ویلچر

* ماکروفر جهت گرم کردن غذا

* سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در هر واگن

مسیرهای تردد قطار غزال بن ریل

برخی از مسیرهای تردد قطار غزال شامل موارد زیر می باشد:

بلیط قطار اصفهان مشهد

بلیط قطار مشهد بندر عباس

بلیط قطار تهران بندرعباس

بلیط قطار مشهد تهران