قطار پردیس بخاطر داشتن امنیت بالا و رفاه و آسایش مسافران در طول مسیر طرفداران زیادی داشته و هر روز به محبوبیت آن افزوده میشود. رجا با قطارهای تندرو و سالنی پردیس علاوه بر امنیت و امکانات عالی، سرعت بالا را به سفرهای ریلی اضافه کرد و این نوع قطار را در لیست پرتقاضاترین قطار ها قرار داد. البته این قطار در مسیرهای دیگری نیز تردد می کند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم و شرایطی که با خرید بلیط قطار در اختیار مسافران قرار میگیرد را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

قطار پردیس

معرفی قطار پردیس

رجا از جمله شرکت های ریلی می باشد که بیشترین تنوع را در ارائه ی انواع قطار با امکانات و شرایط مختلف دارد و هر یک از قطارهای ناوگان ریلی آن خوبی های خاص خود را دارند. قطارهای سالنی یا اتوبوسی که به نام قطار سریع السیر پردیس شناخته شده می باشند، بخاطر داشتن سرعت بالا و حدود 160 کیلومتر در ساعت و شرایط مطلوب مسافران در طول سفر، از جمله قطارهای پرطرفدار می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این قطار، داشتن صندلی به سبک صندلی های هواپیما می باشد که باعث میشود تا مسافر برای رسیدن به مقصد احساس خستگی نکند.

امکانات قطار اتوبوسی پردیس

قطار سالنی و تندرو پردیس یکی از بهترین قطارهای برایهست که علاوه بر داشتن سرعت بالا، امکانات متنوع و شرایط ایده آلی را برای مسافران در طول سفر فراهم می کند که عبارتند از:

* یک وعده غذای رایگان

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* بدنه و پنجره های کاملا عایق

* سیستم تهویه مطبوع هوا در قطار پردیس

* سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه شده در سقف

* توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل

* سیستم صوتی و تصویری در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* توزیع هدفون

* سیستم ارتباط داخلی

* یک بطری آب رایگان در کوپه برای هر مسافر

قطار سالنی پردیس

مسیرهای تردد قطار سریع السیر پردیس

مسیرهای تردد قطار اتوبوسی پردیس محدود هست و در حال حاضر با خرید بلیط قطار پردیس در سه مسیر می توانید سفر کنید که عبارتند از:

*  مسیر مشهد - تهران

مسیر تهران - یزد 

مسیر تهران - قم

نکات مهم در خرید بلیط قطار پردیس

با توجه به سوالاتی که اغلب مسافران درباره این قطار با آن مواجه هستند، در این قسمت به تعدادی از نکات مهمی که باید برای جلوگیری از برخورد با مشکلات در زمان رزرو قطار سالنی پردیس یا هر نوع قطار دیگر رعایت کنید را معرفی کنیم.

* مسافران باید در ورود اطلاعات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشند. در صورت عدم تطابق مشخصات روی بلیط با کارت شناسایی مسافر، امکان استفاده از قطار وجود ندارد

* در صورت منصرف شدن از سفر بعد از خرید بلیط  قطار سریع السیر پردیس، باید نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید. لازم به ذکر است که با اگر خرید بلیط را از رسپینا انجام داده باشید، براحتی می توانید استرداد آنلاین بلیط را انجام دهید.

* تمام مسافران در زمان سوار شدن به قطار 4 ستاره پردیس، باید نسخه ی چاپ شده ی بلیط را همراه داشته باشند.

* طبق قوانین تعریف شده برای خرید بلیط قطار، مسافران بالای 12 سال به عنوان بزرگسال شناخته شده و هزینه ی بلیط را به طور کامل باید پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که، کودکان بین 2 تا 12 سال نصف هزینه ی بلیط را پرداخت خواهند نمود.

قطار تندرو پردیس

خرید بلیط قطار پردیس از رسپینا

خرید اینترنتی بلیط  با توجه به مزایای آن یکی از بهترین شیوه های خرید بلیط می باشد که در مرحله ی اول نیاز به سامانه ی امن و مرجع کامل دارد. رسپینا، با پوشش تمام مسیرهای ریلی، یکی از بهترین و امن ترین گزینه ها می باشد که امکان رزرو قطار تندور پردیس و سایر انواع قطارها را در تمام مسیرهای ریلی کشور فراهم نموده است. لازم به ذکر است که علاوه بر سایت، می توانید با اپلیکیشن رسپینا، براحتی و با راحت ترین شیوه ی ممکن بلیط را خریداری نمایید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید. در صورت بروز با هر نوع مشکل و سوال، کافیست با همکاران ما در واحد پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.