قطار پردیس

سفر با قطار در اکثر مواقع بخاطر داشتن امنیت بالا و رفاه و آسایش مسافران در طول مسیر طرفداران زیادی داشته و هر روز به محبوبیت آن افزوده میشود. رجا با قطارهای تندرو و سالنی پردیس علاوه بر امنیت و امکانات عالی، سرعت بالا را به سفرهای ریلی اضافه کرد و این نوع قطار را در لیست پرتقاضاترین قطار برای خرید بلیط قطار تهران به مشهد قرار داد. البته این قطار در مسیرهای دیگری نیز تردد می کند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم و شرایطی که با خرید بلیط قطار پردیس در اختیار مسافران قرار میگیرد را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا همراه باشید.

قطار پردیس

رجا از جمله شرکت های ریلی می باشد که بیشترین تنوع را در ارائه ی انواع قطار با امکانات و شرایط مختلف دارد و هر یک از قطارهای ناوگان ریلی آن خوبی های خاص خود را دارند. قطارهای سالنی یا اتوبوسی که به نام قطار پردیس شناخته شده می باشند، بخاطر داشتن سرعت بالا و حدود 160 کیلومتر در ساعت و شرایط مطلوب مسافران در طول سفر، از جمله قطارهای پرطرفدار می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این قطار، داشتن صندلی به سبک صندلی های هواپیما می باشد که باعث میشود تا مسافر برای رسیدن به مقصد احساس خستگی نکند.

قطار سالنی پردیس

امکاناتی که در قطار پردیس در اختیار مسافران قرار میگیرد:

قطار سالنی و تندرو پردیس یکی از بهترین قطارهای رجا هست که علاوه بر داشتن سرعت بالا، امکانات متنوع و شرایط ایده آلی را برای مسافران در طول سفر فراهم می کند که عبارتند از:

* یک وعده غذای رایگان در مسیر تهران به مشهد

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* بدنه و پنجره های کاملا عایق

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه شده در سقف

* توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل

* سیستم صوتی و تصویری در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* توزیع هدفون

* سیستم ارتباط داخلی

* یک بطری آب رایگان در کوپه برای هر مسافر

* جعبه کمک های اولیه

قطار تندرو پردیس

مسیرهای تردد قطار پردیس

مسیرهای تردد قطار پردیس محدود هست و در حال حاضر با قطار پردیس در سه مسیر می توانید سفر کنید که عبارتند از:

* خرید بلیط قطار مشهد به تهران

* خرید بلیط قطار تهران به یزد

* خرید بلیط قطار تهران به قم

نکات مهم در رزرو قطار پردیس

با توجه به سوالاتی که اغلب مسافران درباره این قطار با آن مواجه هستند، در این قسمت به تعدادی از نکات مهمی که باید برای جلوگیری از برخورد با مشکلات در زمان رزرو قطار پردیس یا هر نوع قطار دیگر رعایت کنید را معرفی کنیم.

* مسافران باید در ورود اطلاعات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشند. در صورت عدم تطابق مشخصات روی بلیط با کارت شناسایی مسافر، امکان استفاده از قطار وجود ندارد

* در صورت منصرف شدن از سفر بعد از رزرو قطار پردیس، باید نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید. لازم به ذکر است که با اگر خرید بلیط را از رسپینا انجام داده باشید، براحتی می توانید استرداد آنلاین بلیط قطار را انجام دهید.

* تمام مسافران در زمان سوار شدن به قطار پردیس، باید نسخه ی چاپ شده ی بلیط را همراه داشته باشند.

* طبق قوانین تعریف شده برای خرید بلیط قطار، مسافران بالای 12 سال به عنوان بزرگسال شناخته شده و هزینه ی بلیط را به طور کامل باید پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که، کودکان بین 2 تا 12 سال نصف هزینه ی بلیط را پرداخت خواهند نمود.

خرید اینترنتی بلیط  با توجه به مزایای آن یکی از بهترین شیوه های خرید بلیط می باشد که در مرحله ی اول نیاز به سامانه ی امن و مرجع کامل دارد. رسپینا، با پوشش تمام مسیرهای ریلی، یکی از بهترین و امن ترین گزینه ها می باشد که امکان رزرو قطار پردیس و سایر انواع قطارها را در تمام مسیرهای ریلی کشور فراهم نموده است. لازم به ذکر است که علاوه بر سایت، می توانید با اپلیکیشن رسپینا، براحتی و با راحت ترین شیوه ی ممکن بلیط را خریداری نمایید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید. در صورت بروز با هر نوع مشکل و سوال، کافیست با همکاران ما در واحد پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.

قطار پردیس, قطار تندرو پردیس