خرید بلیط ارزان قطار پلور سبز از رسپینا

معرفی واگن های لوکس رومانیایی قطار پلور سبز

بسیاری از مسافران و افرادی که تجربه ی سفر با قطار را دارند، قطار سبز را با قطار پلور سبز یکسان در نظر می گیرند، اما این تنها یک تشابه اسمی می باشد و این دو قطار از نظر امکانات و شرایط موجود در کوپه ها تفاوت های زیادی با هم دارند. بعد از اینکه رجا با شرکت واگن سازی پلورسبز قراردادی نوشت و در پی آن حدود 250 واگن خریداری کرد، ناوگان ریلی کشورمان با واگن های آبی رنگ پلور سبز چهره ی جدیدی به خودش گرفت.

واگن های قطار پلور سبز دارای 10 کوپه ی 4 تخته می باشد که در مجموع 40 نفر ظرفیت دارند و با داشتن ظاهری کاملا تمیز و محیطی آرام، امکانات ویژه ای در کوپه ها ارائه می گردد که عبارتند از:

* سیستم تهویه مطبوع هوا با امکان تنظین درجه توسط مسافر

* 2 دستگاه LCD با امکانات صوتی و تصویری

* سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و مجهز به سپتیک (درب های سرویس بهداشتی بخاطر داشتن سپتیک در هنگام توقف در ایستگاه قفل نمی شوند)

* یک وعده پذیرایی رایگان

* شیشه های دوجداره و عایق و بدنه ی دو لایه کوپه ها

* پریز برق 220 ولت در هر یک از کوپه ها

* فروش تنقلات و غذا در رستوران

* توزیع نشریات در روزهای غیر تعطیل

* ویلچر

* کتابخانه

* یک بطری رایگان آب معدنی برای هر مسافر

مسیرهای تردد قطار پلور سبز

قطار پلور سبز مانند بسیاری از قطارهای لوکس دیگر ناوگان ریلی ایران، بیشتر در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس تردد دارد و شرایط ایده آلی را برای زائران امام رضا (ع) در طول سفر فراهم خواهد نمود. البته در سایر مسیرهای ریلی نیز می توان این قطارها را مشاهده کرد. از جمله مسیرهایی که قطار پلور سبز در آن تردد می کند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تهران - مشهد

تهران - شیراز

شیراز - مشهد

مشهد - اهواز

مشهد - ساری

مسیرهای تردد قطار پلور سبز

خرید بلیط قطار پلور سبز از رسپینا

رسپینا، به عنوان تنها عامل فروش اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، با داشتن سابقه ی طولانی مدت و کارنامه ای درخشان در حوزه ی گردشگری، تمامی مسیرهای ریلی را تحت پوشش قرار داده و یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو قطار مورد نظر به شمار می آید. برای خرید بلیط قطار پلور سبز از رسپینا، کافیست وارد منوی قطار از کادر بالای این صفحه شوید و بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز، نوع قطار مورد نظرتان را انتخاب و بلیط را خریداری کنید.