با کارت گردشگری کوالالامپور ارزان سفر کنید

خرید تور کوالالامپور با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز و ورود به فصل زیبای بهار از طرف ایرانی ها به شدت مورد توجه قرار میگیرد. در نتیجه لازم است تا نکات مهم در کاهش هزینه های سفر را مد نظر قرار داد تا سفر ارزان و بهتری را تجربه نمود. کارت گردشگری کوالالامپور یکی از بهترین راهکارها برای کاهش هزینه های سفر و بازدید از جاذبه های گردشگری و خرید ارزان می باشد. در ادامه به کارت گردشگری کوالالامپور و مزایا و ویژگی های آن اشاره خواهیم داشت. با رسپینا24 همراه باشید.

خرید تور کوالالامپور

کارت گردشگری کوالالامپور چیست؟

با خرید تور کوالالامپور یا سفر به سایر شهر و کشورها راه های منحصر به فردی برای کاهش هزینه ها وجود دارد و روی کار آمدن کارت های گردشگری یکی از همان راه های عالی می باشد. کارت گردشگری کوالالامپور شرایط بسیار مناسبی را برایتان فراهم می کند تا بتوانید از بسیاری از موزه ها و جاهای دیدنی شهر بازدید و حتی سوغات و صنایع دستی را با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت این کارت ها بر اساس تعداد روز و همچنین گروه سنی افراد نرخ های متفاوتی داشته و می توانید به صورت اینترنتی و حضوری از باجه های موجود در فرودگاه و در سطح شهر خریداری نمایید.

کارت گردشگری کوالالامپور

با کارت گردشگری کوالالامپور جاذبه ها را رایگان ببینید

دلیل اصلی خرید تور کوالالامپور بازدید از شهری می باشد که بهترین نمونه در تلفیق زندگی مدرن و سنتی در تمام دنیا محسوب میگردد. با کارت گردشگری کوالالامپور این فرصت برایتان فراهم می گردد تا جاذبه های زیادی در این شهر را به صورت رایگان ببینید و این یک گام بزرگ برای کاهش هزینه های سفر خواهد بود. از جمله جاذبه هایی که بازدید از آنها با کارت گردشگری کوالالامپور کاملا رایگان می باشد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* آکواریوم کوالالامپور KLCC

* پارک پروانه کوالالامپور

* خانه وارونه

* جنگ لیزر

* مجموعه ی تفریحی سانوی لاگون

* گالری جادی باتیک

* تور اتوبوس هاپ آن هاپ آف

* پارک براجایا تایم اسکوئر

* اتاق فرار

همان طور که در لیست فوق مشاهده می کنید، با کارت گردشگری کوالالامپور شرایط بسیار خوبی برای تفریح کودکان نیز فراهم میشود.

خرید تور مالزی

موزه گردی رایگان با کارت گردشگری کوالالامپور

 موزه گردی از جمله کارهای بسیار مناسبی می باشد که در اغلب افراد برای کسب تجربیات جدید در طول سفر انجام می دهند. در سفر با خرید تور کوالالامپور، با توجه به تعداد زیاد موزه ها و همچنین هزینه ی ورودی آنها، ارزش کارت گردشگری کوالالامپور و بازدید  رایگان از موزه ها براحتی احساس میگردد. از جمله موزه هایی که با کارت گردشگری کوالالامپور بازدید از آنها رایگان می باشد، عبارتند از:

* موزه پلیس سلطنتی مالزی

* موزه تلکام

* موزه بانک نگارا مالزی و گالری هنر

* موزه ملی پارچه

علاوه بر موزه های فوق، امکان بازدید رایگان از گالری های مختلف در گوشه و کنار این شهر نیز برایتان قرار گرفته است که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

* مسجد ملی مالزی

* مسجد جامع کوالالامپور

* معبد سری ماهاماریامان

* معبد سین سزه سی یا

* معبد تیان هو

* گالری شهر کوالالامپور

* بنای یادبود تونکو عبدالرحمان پوترا

* یادبود تون عبدالرزاق

* کلیسای جامع سنت ماری کوالالامپور

* معبد چان سی شو یوئن

کارت گردشگری کوالالامپور

خرید سوغات ارزان با کارت گردشگری کوالالامپور

یکی از بهترین قسمتهای سفر، خرید سوغات و صنایع دستی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. با کارت گردشگری کوالالامپور این شانس را بدست می آورید تا از فروشگاه های مختلف با تخفیف خرید کنید. فروشگاه صنایع دستی کاریانکا، فروشگاه گالری جادی باتیک، هپی کریشن، فلورشیم و فروشگاه هدیه در برج های دوقلوی پتروناس از جمله مکان هایی هستند که می توانید خرید ارزان را با تخفیف های ویژه کارت گردشگری کوالالامپور انجام دهید.

غذاهای مالزیایی را با کارت گردشگری کوالالامپور ارزان امتحان کنید

علاوه بر بازدید از جاذبه ها و خرید سوغاتی های ارزان، با کارت گردشگری کوالالامپور می توانید در برخی از رستوران های این شهر غذاهای خوشمزه ی مالزیایی را با قیمت مناسب سفارش دهید. تعداد رستوران هایی که کارت گردشگری را قبول میکنند زیاد می باشد و تنها به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

* رستوران 39

* رستوران القمر اکسپرس

* رستوران بیگ اپل

* کافه دم

* رستوران بلوز اند بیز

* رستوران چوچا فوداستور

* رستوران کی ال سی فود مارکت

* کافه مرچنت لین

کارت گردشگری کوالالامپور

خرید کارت گردشگری کوالالامپور

قبل از شروع سفر می توانید وارد سایت کارت گردشگری کوالالامپور شده و با پرداخت هزینه با کارت های بانکی بین المللی نسبت به خرید آن اقدام نمایید. با ورود به کوالالامپور و با ارائه ی پاسپورت و پرینت تاییدیه خرید آنلاین به مراکز KLPASS کارت را دریافت کنید. سعی کنید در فاصله ی بسیار کوتاه با شروع سفر این کارت را خریداری نمایید، چون از لحظه ی ثبت نام و خرید تا تحویل آن تنها 3 ماه زمان دارید.

خرید تور کوالالامپور

سایت رسمی خرید آنلاین تور رسپینا24، با داشتن تمام ویژگی های مورد نیاز برای خرید تور کوالالامپور با قیمت مناسب و با راحت ترین شیوه ی ممکن، می تواند بهترین گزینه باشد. با خرید تور کوالالامپور از رسپینا24 روی زمین نمی مانید