آژانس مسافرتی تهران که اعتبار داشته باشد ، کدامست؟ چگونه می توان فهمید از کدام دفتر مسافرتی بهتر است سرویس و خدمات دریافت کرد؟  اولین مرحله خرید هر سرویس مسافرتی یافتن آژانس و شرکتی است که بتوان به آن اطمینان کرد. یافتن یک آژانس مسافرتی معتبر کار چندان سختی نیست و تنها باید روش های شناخت آن ها را دانست با این حال اهمیت زیاد این موضوع ما را بر این داشت که در این باره تا حدی توضیحاتی ارائه دهیم.

مجوز آژانس مسافرتی

روش های تایید اعتبار آژانس مسافرتی تهران چیست؟

1-از طریق بررسی آژانس های مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری

برای استعلام مجوز آژانس های مسافرتی  چند راه حل بسیار ساده وجود دارد. اولین راه برای این که متوجه شوید کدام آژانس مسافرتی تهران مورد تایید سازمان گردشگری است یا خیر ، جست و جو در " سامانه جامع دفاتر خدمات مسافرتی " است. برای این کار کافیست در نشانی اینترنتی ta.ichto.ir/agency به عنوان مثال نام " رسپینا " را در قسمت نام واحد وارد نمایید و دکمه اجرای گزارش را کلیک کنید.

در مرحله بعد شما جدولی با ستون های " نام کامل واحد " ، " کد فعالیت آژانس مسافرتی تهران " ، " نام مدیر" ، " اعتبار مجوز " ، " استان " ، " شهر " ، " آدرس" ، " شماره تلفن" و در نهایت " وضعبت " نمایش داده می شود. چنان چه مجوز آژانس مسافرتی معتبر باشد ، در قسمت وضعیت می توانید متوجه شوید که این دفتر دارای اعتبار و صلاحیت می باشد یا نه!

2-از طریق جست و جو در انجمن صنفی دفاتر گردشگری

روش دوم جهت سنجش اعتبار آژانس مسافرتی جستجو در داخل سایت انجمن صنفی دفاتر سفر هوایی گردشگری و زیارتی استان تهران است چنانچه در داخل وب سایت اتحادیه آژانس های مسافرتی تهران ، و یا شهر دیگر  نامی از آژانس هواپیمایی مد نظر خود مشاهده کردید می توان گفت که آن دفتر معتبر است. توصیه می شود در ابتدا راه حل شماره قبل را بررسی نمایید زیرا عدم نمایش نام آژانس هواپیمایی دلیلی بر عدم اعتبار آن شرکت نیست و ممکن است در ثبت نام آن شرکت خطای انسانی رخ داده باشد.

مهم تر از هر جست و جو و یا عملی در این حوزه بهتر است که مقدار اشنا و محبوب بودن برند را بررسی نمایید. این کار بیشتر از هر امر دیگری می تواند پاسخ صحیحی بدهد.

اعتبار آژانس مسافرتی

بهترین آژانس مسافرتی تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اولین ویژگی بهترین آژانس مسافرتی تهران سابقه و قدمت

 از طریق سابقه فعالیت یک آژانس متوجه خواهید شد که اعتبار برند آن چقدر است. مهم ترین چیزی که سابقه یک برند را بیشتر می کند ، میزان رضایت مشتریان و مخاطبان آن برند می باشد. اگر یک آژانس مسافرتی بیشتر از یک دهه فعالیت دارد به این معناست ، مشتریان و مسافرانی که از این مجموعه همیشه خرید بلیط ، تور و یا رزرو هتل را انجام می دهند ، به اندازه ای رضایت خاطر دارند که موجبات حیات و ادامه چرخه فعالیت آن مجموعه را فراهم آورده اند.

اگر مشتریان یک برند از آن نام رضایت نداشته باشند ، مطمئنا آن نام بیشتر از چند سال دوامی نخواهد داشت. در نتیجه سابقه بیشتر یک مجموعه را می توان با رضایت بیشتر مشتریان آن برند برابر دانست !

دومین ویژگی بهترین آژانس مسافرتی تهران برخورد حرفه ای کارشناسان

در کنار سابقه بیشتر آژانس مسافرتی باید گفت که پشتیبانی از مشتریان نیز بخش بسیار مهمی از ویژگی های یک آژانس مسافرتی خوب است. چنانچه شما از آژانس مسافرتی سرویس خود را بگیرید که پاسخگو نباشند عملاً گارانتی و ضمانتی برای زمانی که سرویس به خوبی ارائه نشده است وجود نخواهد داشت. لذا سعی کنید از آژانسی سرویس خود را تهیه کنید که برخورد کارمندان آن مجموعه با مشتری بسیار حرفه‌ای باشد.

سومین ویژگی بهترین آژانس مسافرتی تهران پشتیبانی 24 ساعته

تصور کنید در نیمه شب حوالی ساعت یک بامداد متوجه مشکلی در پرواز خود می شوید، اگر آژانس مسافرتی که از آن بلیط خود را تهیه کردید در آن زمان در دسترس شما نباشد ممکن است متحمل ضرر زیادی شوید لذا بسیار اهمیت دارد که دفتر مسافرتی را انتخاب نمایید که پشتیبانی ۲۴ ساعته برای مشتریان خود داشته باشد.

یا زمانی را متصور شوید که در حین تکمیل فرایند خرید بلیط خود هستید و به شکل ناخواسته متوجه اشتباهی در وارد کردن اطلاعات و یا انتخاب پرواز خود شده اید ، آن جاست که مشاوره از یک کارشناس زبده و در دسترس می تواند نگرانی شما را برطرف نماید.

چهارمین ویژگی بهترین آژانس مسافرتی تهران فراهم آوردن امکاناتی جهت تسهیلات بهتر سفر گردشگران

ارائه پکیج های ویژه و متنوع یکی دیگر از ویژگی های مهم دفاتر صاحب اعتبار مسافرتی است. این پکیج های ویژه ممکن است خدماتی باشد که آژانس در ایام مختلف ارائه می دهد و یا می تواند عملی در راستای آسان سازی فرایند خرید و یا رزرو باشد.

به عنوان مثال آژانس مسافرتی رسپینا 24 ، در راستای سهولت بیشتر مسافران در خرید بلیط هواپیما ، خرید تور و یا رزرو هتل اپلیکیشن رسپینا 24 را تهیه و منتشر کرده است تا مسافران بتوانند در هر زمان از شبانه روز بدون اتلاف وقت به لیست تمامی بلیط های هواپیما و یا هتل های مقصد دسترسی داشته باشند.

 آژانس هواپیمایی

پنجمین ویژگی بهترین آژانس مسافرتی تهران ارائه بلیط ارزان قیمت هواپیما و بلیط های لحظه آخری

از دیگر معیارهایی که سبب می شود یک اژانس مسافرتی نسبت به اژانس های دیگر در نظر مشتریان محبوب تر به نظر برسد، ارائه خدمات پروازی و مسافرتی با حداقل قیمت ممکن است.

در هر ساعت از شبانه روز که در خرید بلیط هواپیما ، رزرو اینترنتی هتل و همچنین خرید تور مسافرتی با مشکل مواجه شدید کافیست با شماره 05131402 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان رسپینا 24 مشاوره بگیرید تا سفر خود را به بهترین شیوه ممکن شروع نمایید.

آژانس های بند الف و مجوز بند ب

آژانس بند الف چیست؟

آژانس های بند الف ، به دفاتری اطلاق می شود که تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشور هستند و تنها وظیفه آن ها فروش بلیط خطوط هوایی داخلی و خارجی هستند و این آژانس ها حق برگزاری تور را نخواهند داشت.

آژانس های بند ب تهران کدامند؟

آژانس های بند ب تهران ، آن هایی هستند که تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری می باشند. این آژانس ها دارای مجوز جهت برگزاری انواع تورهای داخلی و خارجی ، رزرو هتل ، اخذ ویزا و سایر فعالیت های مرتبط را دارند. لازم به ذکر است که این آژانس ها دارای حقوقی جهت برگزاری تورهای زیارتی نیستند.

رزرو اینترنتی هتل

خدمات آژانس مسافرتی رسپینا 24

فارغ از هر گونه اصول و راه حل های اثبات اعتبار یک دفتر گردشگری ، همان طور که اشاره شد محبوبیت و شهرت نام برند است که به اعتبار آن مهر تایید می زند. آژانس مسافرتی رسپینا 24 با فعالیت حدود یک دهه تلاش جهت ارائه سرویس در زمینه خدمات مسافرتی مانند رزرو هتل ، خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی و همچنین مجری برگزاری تورهای داخلی و خارجی ، افتخار همراه داشتن نام معتبر ترین و برترین آژانس مسافرتی را دارد.