بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی کِی هست؟

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی کِی هست؟ جواب به این سوال خیلی سخت تر از اون چیزیه که فکر می کنین. نحوه خرید بلیط هواپیما دبی شاید به چند روش ارائه بشه اما این که چه تاریخی برای خرید اقدام کنین خیلی پیچیده است. این تاریخ بستگی به چند تا فاکتور داره. ممکنه برای شما فستیوال های متفاوت دبی مهم باشه ، یا اگر شما یک کارمند باشین که قصد یک سفر ارزان به دبی داشته باشه ، ممکنه قیمت بلیط براتون مهم شه، در کنار همه اینا نمیشه از آب و هوا چشم پوشید.

در ادامه مقاله توضیح کاملی درباره هر سه تا این مولفه می دیم تا راحت جواب سوال ، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی رو پیدا کنین. شما می توانید در سایت رسپینا 24 ، اقدام به خرید اینترنتی بلیط دبی کنین.

قیمت بلیط دبی

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی از جهت تماشای شهر :

اگه شما به دنبال یک ترکیب باحال از شلوغی کمتر دبی و آب و هوای خوب هستین، بهترین زمان برای گشت و گذار ، بین وسطای نوامبر و اولای دسامبر ، یا هم دوباره در طول نیمه اول مارسه. در ماه های زمستونی درحالی که از دمای خوب شهر نهایت لذت رو می برین، بهتره بدونین که بازدید از دبی بین ماه های دسامبر تا فوریه پیک مسافرتی های سیزنه. یعنی دقیقا زمانی که صف های طولانی و شلوغی زیاد رو همه جا می بینین. خصوصا به این دلیل که در طول ژانویه و اوایل فوریه در دبی جشنواره خرید برگزار می شه!

بدترین زمان برای بازدید از دبی تابستون و به طور خاص بین ماه های جولای و آگوسته، زمانی که همه شهر به خواب زمستونی میره تا از گرمای غیر قابل تحمل هوا فرار کنن. این ماه ها اونقدر دبی گرم میشه که حتی موندن بیرون از هتل ، بیشتر از چند دقیقه امکان پذیر نیست.

قیمت خرید بلیط دبی

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی برای دیدن برج خلیفه:

بهترین جذابیت دبی همین برج جناب خلیفه اس، که می تونین از بالاش، تجربه بالاترین پلت فرم ویو رو داشته باشین. در طول ماه های زمستانی ، صف بازدید ، مخصوصا درست قبل از غروب آفتاب که زمان محبوبیه ، خیلی طولانی میشه.

اگه دوربین دارین می تونین تصویرهایی از غروب و شب شهر با نورهای نقطه ای که می درخشن، شکار کنین.

برای این که درگیر صف های طولانی و شلوغی زیاد نشین ، برای زیارت برج خلیفه فصل تابستون رو انتخاب کنین. اما اگه رو تابستون به عنوان یک گزینه حساب نمی کنین ، یادتون باشه که برای خرید بلیط دبی حداقل بین 2 تا 4 هفته زودتر عمل کنین.

اما اینو گوشه ذهنتون داشته باشین که در طول های سیزن دبی ، حتی اگه بلیط هم تو دستاتون باشه ، مجبورین تو صف ورودی برای زمان طولانی باشین. بنابراین خیلی مهمه که حداقل برای یک ساعت زودتر از غروب آفتاب بلیط خودتونو بخرین. مثلا اگه غروب آفتاب ساعت 7 بعد از ظهره، تایم بلیطتتونو ساعت 5.5 تا 6 انتخاب کنین. زمانی که به اونجا میرین می تونین هر چقدر که بخواین اونجا بمونین.

خرید اینترنتی بلیط دبی

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی جهت خرید از بازار :

دبی برای خانم های اهل خرید و بازار در طول ماه ژانویه ، یعنی زمان برگزاری جشنواره خرید ، مثل بهشت و حتی بهتره ! شما می تونین از تخفیف های چشمگیر مال های دبی ، تا سقف 75 درصدی در صنف هایی مثل الکترونیک ، جواهرات ، مد و بیشتر بهره مند شین.

 حتی در مال اوتلت ( Outlet Mall) جایی که به صورت نرمال هم تخفیف روی قیمت اجناس محاسبه میشه ، می تونین کاهش قیمت خوبی رو در طول این مدت پیدا کنین.

" بهترین زمان خرید " بعدی دبی در طول DSS هست، ( مخفف عبارت Dubai Summer Surprises یعنی سوپرایزهای تابستونی دبی) زمانی که یک رنج گسترده از خرده فروشی ها آفر و تخفیف ویژه در طول مدت 45 روز که از وسطای جولای شروع میشه روی اجناس خودشون می ذارن.

خرید ارزان اینترنتی بلیط دبی

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی برای رزرو ارزان هتل دبی :

نرخ هتل های دبی در طول تابستان در کمترین حالت خودشونن، زمانی که دما خیلی بالاست و اونقدر گرمه که زیاد نشه بیرون موند. چیزی که بیشتر توریست ها رو جلب می کنه اینه که هتل ها در این ایام آفر های ویژه ای ارائه می کنن که بسیار میتونه وسوسه برانگیز باشه. مثلا ممکنه نرخ رزرو هتل رو کم کنن و حتی بعضی وقتا پیشنهاد غذای رایگان به شما بدن.

گران ترین زمان رزرو هتل دبی بین ماه های دسامبر و فوریه است . زمانی که به خاطر پیک سفرها ، حتی هتل ها زودتر از شروع این زمان پر می شن.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی برای لذت بردن از سواحل:

در حالی که همه زمان های سال امکان لذت بردن از سواحل دبی وجود داره ، اما خیلی از بازدیدکننده ها حس می کنن ، آب دریا برای شنا عمیق در فصل زمستون ، زیادی سرده!

اما تو تابستون دقیقا برعکسه! حجم گرمای خورشید و داغی ماسه ها اونو بدترین زمان برای ساحل گردی کرده ، مخصوصا ماه های جولای و آگوست.

اگه می خواین از شنا کردن در آب های دبی و شاید هم برنزه کردن خود لذت ببرین ، بهترین زمان برای گشت در سواحل دبی بین ماه های آپریل و می هست. زمانی که دمای دریا بین 25 تا 28 درجه سلیوس هست و کاملا لذت بخشه!

خرید آنلاین بلیط دبی

فصل های گردشگری دبی

های سیزن ( نوامبر و آپریل) :

بیشترین حجم درخواست بلیط دبی در این ایامه. از اواخر پاییز تا اوایل بهار ، نرخ اقامت در بالاترین حالت خودشونن و شلوغی به اوج خودش میرسه، اما شما از آب و هوای زیبای دوبی که برای هر سرگرمی ایده آل هست ، لذت خواهین برد.

در طول این زمان ، روزها خیلی روشن هستند و آسمون هم آبی روشنه. به علاوه این، عصرهای نسبتا خنک و باد آروم و بارون های گه گاهی ، دبی رو جذاب تر همیشه می کنه.

شرایط ایده آل دبی به بازدید کننده ها این اجازه رو میده که از انجام فعالیت هایی مثل پیک نیک ، دراز کشیدن در سواحل و گشت و گذار در شهر لذت ببرن.

شولدر سیزن ( می ، سپتامبر و اکثبر) :

در واقع شولدر سیزن به ماه های معمولی شهر گفته می شود که ما بین های سیزن و لو سیزن است. این بازه استارت شروع کار تابستون دوبیه و به خودش رنج دمایی 23 تا 36 درجه سانتی گرادی دما رو می بینه، در نتیجه قراره خیلی گرم بشه، اما نه اونقدری که تابستون دبی این شهر رو گرم می کنه.

به خاطر دمای 28 درجه ای دریا، این زمان بهترین تایم برای شنای داخل دریاست و شما شانس اینو دارین که از دریا با بازدید کننده کمترین لذت ببرید.

اما نرخ هتل ها، به شکل قابل ملاحظه ای کمتر از زمان های سیزن نیست ، اما می تونین پیشنهاد تخفیفی زیادی از سمت هتل ها و محل های اقامتی ببینین.

 خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دبی

لو سیزن ( ژون تا آگوست ) :

لو سیزن همان فصل تابستان دوبی هست. ماه ژون ، دما شروع به شکل ناخوشایندی شروع به افزایش می کنه ، در کنار دما رطوبت شهر هم بالاتر میره. در حالی که جولای و آگوست گرمای هوا غیر قابل تحمل میشه به نحوی که حتی دما به 40 درجه سانتی گراد هم بعضی روزا میرسه.

در طول این مدت در حالی که کاهش نرخ هتل و کاهش نرخ بلیط هواپیما دبی رو می بینین ، جمعیت مسافران هم کمتر میشه.

بهترین زمان خرید بلیط دبی با توجه به رویدادهای دبی

دبی در ژانویه:

اولین روز سال نو: اول ژانویه و اولین روز سال نو ، یک تعطیلی ملی در امارات متحده عربی هست. در حالی که موزه ها ، سرویس های دولت و دیگر بخش های رسمی تعطیل هستن، بیشتر فروشگاه ها و رستوران ها فعالیت دارن.

فستیوال خرید دبی: این فستیوال در ماه ژانویه برگزاری میشه و بعضی وقت ها هم به اول فوریه منتقل میشه. این فستیوال ، بزرگترین جشنواره خرید و سرگرمی خاورمیانه است.

ماراتن دبی : افراد زیادی در گرداگرد جهان برای شرکت در این مسابقه حضور پیدا می کنن. مسابقه شامل یک ماراتن کامل 10 کیلومتر به همراه 3 کیلومتر دو تفریحیه.

برای علاقه مندان به ورزش و خرید ، ژانویه بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی هست.

 نرخ هتل های دبی

دبی در فوریه:

فستیوال جاز دبی: این فستیوال که در اواخر فوریه برگزار میشه همه انواع جاز رو مثل : سبک فانک، راک و مدرن شامل میشه.

مسابقات قهرمانی تنیس : برای ورزش دوست ها زمان برگزاری مسابقات قهرمانی بهترین زمان خرید ببیط هواپیما دبی هست.

دبی در مارس:

نمایش بین المللی قایق دبی: این شو 5 روزه  اول مارس برگزار میشه و بیشتر از 430 نفر از بهترین ها رو از سراسر جهان به سمت دبی میکشونه. رویدادهای زنده، سرگرمی های خانوادگی ، ماهیگیری، سفر دریایی، بازی های جت اسکی و مسابقات از تفریحات این ایامه.

هنر دبی : 4 روز در اواسط مارس این جشن سالانه برگزار می شه که فرهنگ و هنر دبی رو به نمایش میذاره.

دبی در آپریل:

جام پولو ساحل: جام پولو ساحلی یک رویداد دو روزه است که شانس تماشای یک بازی زیبا پولو رو در ساحل به توریست ها میده

فستیوال بین المللی فیلم کودکان: این فستیوال در یک هفته آخر آپریل برگزار میشه و برای تشویق کودکان و نوجوان های با استعداد عرصه فیلم سازی در حقیقت برنامه ریزی شده.

دبی در می:

جشنواره تانگو دبی: این جشنواره بین 18 تا 21 می برگزار میشه و برای 4 روز همه عاشقان رقص تانگو رو برای اجرا  به سمت دبی می کشونه. این اجرا هر شب ادامه داره و می تونین از موسیقی زنده جشن لذت ببرین.

 خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دبی

دبی در جولای:

فستیوال سوپرایزهای تابستانه : درباره این فستیوال پیش از این صحبت شد. این فستیوال 45 روزه فرصت خوبی برای جمع شدن خانواده ها در تعطیلات برای انجام یک سفر دست جمعی است.

در کل همه این اطلاعات داده شد که شما بتونین به راحتی خرید بلیط دبی رو انجام بدین، چنان چه مایل به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دبی بودین و یا دوست داشتین از قیمت بلیط دبی بیشتر مطلع بشین خوبه که مقاله" همه چیز درباره خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دبی " رو مطالعه کنین.

امیدواریم مفید بوده باشه براتون!