پیاده روی در دل جنگل ها و رودخانه هایی که راه به سوی دره های زیبای اطراف مشهد دارند، لذتی دارد که خستگی روزمرگی های زندگی را از تنتان بیرون می کند و روحتان را زنده می کند. جاذبه های طبیعی اطراف مشهد کم نیستند؛ شما می توانید با تورهای طبیعت گردی یک روزه از مبدأ مشهد، هر جمعه به یکی از این مکان های بکر و جذاب سفر کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر با تورهای طبیعت گردی رسپینا24 آشنا شوید.

تور طبیعت گردی

یک روز شاد و مهیج در طبیعت اطراف مشهد

وقتی اسم مسافرت به میان می آید، کمتر کسی به فکر سفرهای یک روزه می افتد و اغلب گمان می کنند که برای تفریح و خوش گذرانی در مسافرت، باید یک سفر چند روزه را برنامه ریزی کنند. گاهی در میان مشغله های کار و زندگی، برنامه ی سفر شما با موانعی مثل مرخصی نداشتن، مدرسه ی فرزندان و ... روبرو می شود؛ بنابراین تنها دلتان به روزهای جمعه خوش می شود که آن هم اگر برنامه ی تفریحی خاصی نداشته باشید، باید در خانه بمانید و روزتان را شب کنید. مطمئناً شروع کردن یک هفته ی کاری جدید با چنین جمعه هایی، برایتان زیاد خوشایند نخواهد بود؛ اما اگر تصمیم بگیرید که به سفر یک روزه بروید؛ شاید اوضاع کمی فرق کند. اگر اهل مشهد هستید و از روزهای تکراری و پرمشغله، حوصله تان سر رفته و یا مسافر تور مشهد هستید و برای اقامت در مشهد هیچ برنامه ای جزء زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) ندارید، پیشنهاد می کنیم سفر یک روزه با تورهای طبیعت گردی را امتحان کنید تا لذت یک سفر چند روزه را در یک روز مهیج به دست آورید. نگران نداشتن تعطیلات و مرخصی و ... نباشید؛ چراکه تورهای طبیعت گردی رسپینا24 در روزهای جمعه برگزار می شود تا بهترین روزهای تابستانی شما عزیزان را رقم بزند.

آبشار

تورهای طبیعت گردی رسپینا24

تور قره سو: اگر مسافر دائمی تورهای طبیعت گردی رسپینا24 باشید، به یاد خواهید داشت که این تور مهیج و شاد، اولین مقصد خود را به سوی آبشار زیبای قره سو ترتیب داد. هیجان این گردش و پیاه روی در مسیر های آبی میان درختان و دره ها و بالا رفتن از پله های آبشار، هیجانی وصف ناشدنی در میان مسافران تور قره سو، ایجاد کرد.

آبشار ارتکند: تور یک روزه ی آبشار ارتکند یکی از مهیج ترین تورهایی بود که مسافران تور طبیعت گردی سپری کردند. چشم اندازهای زیبا و دره هایی که گاهی کم عرض و عریض می شدند، مسافران را در میان رود ها و درختان انبوه محصور می کرد؛ پس چاره ندارید تا برای گذر از این دره دل به دریا بزنید و مدتی در رودخانه های خروشان پیاده روی کنید.

آبگرم کلات:  روستای زیبای آبگرم با مناظر زیبا و قدم زدن در طبیعت بی نظیرش، گردشگران را با یک پیاده روی یک ساعته به سوی آبشار سخاوتمند خود هدایت می کند تا در حوضچه ی آبگرم این آبشار، تنی به آب بزنند و خستگی در کنند.

آبشار اخلمد: طبیعت زیبای اخلمد همواره زبانزد مردم مشهد بوده و هست. جذابیت مسیری که باید تا آبشار پیاده روی کنید، شما را محو خود می کند. دره های طویل و پوشیده از درختان انبوه به همراه رودهای زلال و خنک، اخلمد را به مکانی سر سبز و خوش آب و هوا تبدیل کرده است. شادی و هیجان تورهای دسته جمعی و استقبال زیاد مسافران دل شاد و خوش ذوق از تور اخمد، موجب افزایش تعداد اتوبوس های توریستی و تکرار تورهای بعدی اخلمد شد تا عزیزان بیشتری بتوانند از خدمات و جذابیت های این تورها بهره ببرند.

آبشار زیبا

 دره شمخال: اگر بدانید که چه تورهایی در انتظار شما است، بی شک جمعه ی خود را با  طبیعت اطراف مشهد، تقسیم می کنید. طبیعت گردی در دل زیبا ترین دره های دنیا خیلی مهیج است؛ اما نیازی نیست که برای کوهنوردی و دست و پنجه نرم کردن با رودخانه های وحشی، بلیط هواپیمای خارجی بخرید و به آن سر دنیا سفر کنید؛ چون یکی از زیبا ترین دره های دنیا، همین جا در نزدیکی خودمان قرار دارد. دره شمخال، مسیری به طول 18 کیلومتر، یک دره نوردی متفاوت و مهیج برای شما خواهد بود. البته سنگینی مسیر، برای تمام سنین مناسب نیست و بیشتر، جوانان پویا و پر انرژی را می طلبد.

دره ایدلیک: اگر برای سفری مهیج تر و متفاوت تر مشتاق هستید، تور دره ایدلیک را از دست ندهید. رودخانه های وحشی، آبشارهای زیبا و بعضاً خطرناک به همراه مسیرها و صخره نوردی هایی که تنها با وسایل کوهنوردی می توانید طی کنید؛ آن روی دیگر طبیعت را به شما نشان می دهد. هیجان فوق العاده بالای این تور و  گام هایی که باید در دل رودخانه های وحشی، محکم بردارید، تور ایدلیک را برای طرفداران تورهای طبیعت گردی یک روزه، خاص کرده است.

شمخال

یک روز جمعه با تورهای طبیعت گردی رسپینا24

پیشنهاد می کنیم یک روز جمعه را به جای اینکه بدون برنامه روزتان را شب کنید؛ با تورهای رسپینا24 به طبیعت زیبای اطراف مشهد سفر کنید و روزی خاطرانگیز را تجربه کنید.  شما می توانید جهت اطلاع از تورهای طبیعت گردی، عضو کانال تورکار شوید و یکی از همراهان تورهای رسپینا24 شوید.

خدمات تورهای یک روزه ی طبیعت گردی رسپینا24: صبحانه، نهار، عصرانه، لیدر مجرب، بیمه کامل، اتوبوس مجهز توریستی، یک دنیا شادی

جهت خرید تور با شماره های زیر تماس بگیرید.