توصیه هایی برای داشتن سفری متفاوت با خرید آنلاین تور آنتالیا

آنتالیا، این شهر زیبای ترکیه، با لنگرگاه ها، خیابان های زیبا و شهر باستانی آسپندوس، به یکی از مقصدهای گردشگری توریست های خارجی، به ویژه مسافران ایرانی تبدیل شده است. حیف است که با خرید تور یا خرید بلیط هواپیما آنتالیا سفر کنید ولی از لذت بخش ترین تفریحات و سرگرمی های آنتالیا غافل شوید. توصیه می کنیم علاوه بر بازدید از مکان های باستانی، با لذت بخش ترین سرگرمی های آنتالیا، سفری متفاوت را تجربه کنید. با رسپینا24 همراه شوید تا چهره ی دیگری از جاذبه های آنتالیا را به شما نشان دهیم.

سفر خارجی

از تفریح در پارک های آبی لذت ببرید

پارک های آبی همیشه یک محیط شاد و مهیج برای گذراندن تعطیلات هستند؛ بخصوص پارک های آبی روباز آنتالیا که با سرسره های متنوع یک مکان عالی برای تفریح و آب بازی با فرزندانتان است. اگر می خواهید با خرید بلیط هواپیما به آنتالیا سفر کنید، سه تا از بهترین پارک های آبی و ساحلی آنتالیا را به شما پیشنهاد می کنیم: پارک آبی تروآ در هتل Rixos Premium که بزرگترین پارک آبی سواحل آنتالیا محسوب می شود، پارک آبی هتل Dedeman واقع در ساحل لارا و پارک آبی ساحل کنیالتی که با نام سرزمین آبی (Aqua Land) شناخته می شود.

پارک آبی

اسب سواری در سواحل را یادتان نرود

اسب سواری در سواحل مدیرانه درحالی که نسیم خنک دریا، صورت شما را  نوازش می دهد، بهترین تجربه ی حضور در سواحل زیبای مدیترانه است. خب مطمئناً گردشگران برای سفر به آنتالیا، همراه خود اسب نمی برند؛ پس چطوری می شود چنین تفریحی را در لیست گردش هایمان در سفر با تور آنتالیا قرار دهیم؟! نگران نباشید چون باشگاه های اسب سواری زیادی در آنتالیا وجود دارد که اسب های زیبایشان را در اختیار شما قرار می دهند؛ بنابراین می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی، به آنتالیا سفر کنید و در کنار امواج خروشان مدیترانه، از اسب سواری لذت ببرید.

اسب سواری

خرید درآنتالیا را تجربه کنید

خرید کردن جزء جدا نشدنی برنامه های سفر است. بازار رفتن، علاوه بر اینکه برای خرید سوغاتی از واجبات برنامه های سفر است، با جذابیت هایی که دارد، نظر شما را جلب می کند. اینکه از دکه ها و مغازه های کوچک خرید کنید یا به بزرگ ترین مراکز خرید آنتالیا مثل مرکز خرید Migros و TerraCity بروید، فرقی نمی کند؛ فقط از خرید لذت ببرید. البته ناگفته نماند که برای خیلی از مسافران، خرید کردن و گشت و گذار در بازارها، یکی از دلایل خرید بلیط هواپیمای آنتالیا است. حتماً برای اقامت در آنتالیا و گشت و گذار چند روزه در بازارها، رزرو هتل خود را از قبل انجام دهید، چون بازار قدیدمی آنتالیا، شما را برای اقامت بیشتر وسوسه خواهد کرد.

خرید در آنتالیا

گشت یک روزه با جیپ های صحرایی

گردش با جیپ های صحرایی یکی از علایق جوانان و افرادی است که اهل هیجان هستند. اگر شما هم می خواهید گشت و گذاری با جیپ های صحرایی داشته باشید، کوه های توروس، با جاذبه های بی نظیرش، طبیعتی را به شما نشان می دهد که از چشم سایر گردشگران دور مانده است. روستاهایی در دل کوه و چشم اندازهای فوق العاده ی آنتالیا، یک گردش 10 ساعته را به بهترین لحظات سفر به آنتالیا تبدیل می کند. پیشنهاد می کنم خرید بلیط هواپیما را به تأخیر نیاندازید، چون اواخر تابستان و اوایل پاییز فصل خوبی برای گردش در طبیعت زیبای آنتالیا است که از گرمای 40 درجه ی فصل تیر و مرداد، خبری نیست.

گشت یک روزهصحرا گردی

با تور قایق رانی یک تفریح شاد را تجربه کنید

سپری کردن یک روز شاد و پر هیجان، چیزی است که تورهای قایق رانی آنتالیا برایتان به ارمغان می آورد. وقتی که تخت گاز با قایق های بادی در میان جریان های رودخانه های خروشان به پیش می روید، پارک ملی  Koprulu Canyon با منظره ی فوق العاده ی درختان سدر، طبیعت وصف ناپذیری را برای شما به تصویر می کشد. تورهای قایق رانی، یکی از شادترین و جذاب ترین تفریحات دسته جمعی است که سفر خارجی شما را به یکی از خاطرانگیز ترین سفرها تبدیل می کند. در این تورها که 6 ساعت طول می کشد، بازدید از آبشار Duden و خلیج آنتالیا را خواهید داشت. مطمئن باشید با خرید بلیط هواپیمای آنتالیا، مهیج ترین تفریحات و سرگرمی ها را تجربه خواهید کرد.

تور قایق رانی

غواصی در دریای مدیترانه

غواصی کردن در آب های نیلگون و کشف دنیای زیر آب، از رویاهای خیلی از مردم است که آن را دست نیافتی می دانند؛ اما بلیط هواپیمای آنتالیا، ساده ترین راه برای تحقق یک غواصی عالی و همسو شدن با امواج شفاف دریای مدیترانه است. حتی فکر شیرجه زدن از سکوهای صخره ای و وارد شدن به دنیای زیر آب، گردشگران را به وجد می آورد، چه برسد به اینکه با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در آنتالیا، چنین لذتی را تجربه کنند. پیشنهاد می کنم در سفرتان به آنتالیا، غواصی در لابه لای صخره های مرجانی را تجربه کنید.

غواصی

آنتالیا با جذابیت هایی که دارد، انتخاب مناسبی برای گذراندن تعطیلات و استراحت است. برای شروع سفر به آنتالیا می توانید از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل رسپینا24، خرید بلیط هواپیما و همچنین رزرو هتل در آنتالیا را انجام دهید و سفر خوشی را آغاز کنید. اگر می خواهید لذت سفر با تور آنتالیا را تجربه کنید، عضو کانال تورهای خارجی شوید و با خرید تور آنتالیا، سفری بدون نگرانی و راحت را سپری کنید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.