خرید آسان و راحت بلیط هواپیما بدون رمز اینترنتی کارت

با اینکه امروز خیلی ها می دونن که بهترین روش و حتی میشه گفت ارزون ترین روش خرید بلیط هواپیما، خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هست، باز هم هستن کسایی که بخاطر نداشتن کارت اعتباری و یا نداشتن رمز دوم برای خرید اینترنتی با کارت، نمی تونن رزرو آنلاین بلیط انجام بدن. شاید واسه شما هم این سوال پیش اومده باشه که چطوری میشه بدون رمز اینترنتی کارت، از توی خونمون بلیط هواپیما بخریم؟ برای رسیدن به جواب سوالتون، با رسپینا24 همراه باشین.

اینکه نتونین از طریق اینترنت، به صورت آنلاین خرید بلیط هواپیما تون رو انجام بدین، خودش به اندازه ی کافی ضد حال هست. اینکه پاشین برین تو خیابون ها آژانس های مختلف و قیمت هاشون رو بپرسین و مقایسه کنین هم که خودش یه دغدغه ی بزرگ تر محسوب میشه. پس توصیه ی اولیه ی ما بهتون اینه که، یه سَری به بانک تون بزنین و رمز دوم و یا همون رمز اینترنتی تون رو از دستگاه خودپرداز بانک بگیرین، تا مشکل خرید های آنلاین تون حل بشه.

خرید بلیط هواپیما بدون رمز اینترنتی کارت:

بعضی وقت ها شرایط اضطراری و یا یه سفر کاری فوری، پیش میاد که مجبور میشین، خیلی سریع  با خرید بلیط هواپیما و بستن چمدون هاتون به سفر برین. تو این اوضاع که وقت کافی برای مراجعه ی حضوری به آژانس هواپیمایی و خرید بلیط هواپیما ندارین و هنوز رمز اینترنتی کارت اعتباری تون رو هم فعال نکردین؛ باز هم  یه روش سریع تر از مراجعه ی حضوری به آژانس وجود داره که می تونین ازش استفاده کنین؛ خرید تلفنی بلیط هواپیما و ارتباط برقرار کردن با کارشناس های فروش آژانس های هواپیمایی ست.

خرید بلیط هواپیما به صورت تلفنی:

می تونین قبل از خرید بلیط هواپیما، حسابی تو سایت های فروش آنلاین بلیط هواپیما بچرخین و نرخ قیمت های بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف رو در سایت بررسی کنین و از بینشون مناسب ترین بلیط هواپیما رو واسه خودتون انتخاب کنین؛البته چون کارت اعتباری تون رمز دوم نداره، و نمی تونین همونجا از تخفیف های خرید اینترنتی استفاده کنین و بلیط آنلاین بخرین. بهترین کار واستون اینه که گوشی تلفن تون رو بردارین و با شماره ی یه آژانس مسافرتی رسمی و معتبر تماس بگیرین. البته اینم بهتون بگیم که وقتی دارین به صورت تلفنی خرید تون رو انجام میدین، مثل خرید های حضوری کارشناس های فروش بلیط، کارهای خرید پرواز و رزرو هتل تون رو انجام میدن، و هزینه ی خرید بلیط هواپیما هم نسبت به قیمت هایی که داخل سایت دیدین یه مقداری افزایش پیدا می کنه. اینجاست که قدر خرید اینترنتی بلیط هواپیما رو می دونین. البته یه سایتی مثل سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، علاوه بر خرید اینترنتی بلیط هواپیما، به ازای هر خرید بلیط  آنلاین از سایت یه کارت شارژ رایگان هم بهتون هدیه میده.

با یه حساب سر انگشتی خیلی راحت میشه فهمید که، چقدر خرید اینترنتی و آنلاین می تونه واستون راحت تر و ارزون تر باشه. پس اگه دلتون می خواد هم تو زمان تون و هم تو هزینه ی رفت و آمد و خرید بلیط هواپیماتون صرفه جویی کنین بهتره، رمز دوم یا همون رمز اینترنتی کارتتون رو بگیرین، و هر وقت تصمیم گرفتین به سفر برین، بدون مراجعه ی حضوری به آژانس و هدر دادن زمان  تون، در حالی که خیلی راحت تو خونتون نشستین، با یه کامپیوتر، یا حتی گوشی موبایلتون، وارد سایت میشین، قیمت بلیط های هواپیمای ایرلاین های مختلف رو مقایسه و بررسی می کنین و تصمیم می گیرین که کدوم پرواز رو انتخاب کنین.

در ضمن می تونین در سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، در قسمت وبلاگ؛ راجع به جاذبه های گردشگری و هر چیزی که مربوط به مقصد سفرتون هست، کلی مطلب بخونین و برای خرید بلیط هواپیما همون جا در قسمت بالای مطلب می تونین مبدا و مقصد سفرتون رو وارد کنین و لیست قیمت بلیط های مقصدتون رو هم ببینین، و از بینشون مناسب ترین بلیط هواپیما رو واسه خودتون انتخاب کنین و همونجا با چند کلیک ساده خرید آنلاین انجام بدین و مکالمه ی سفرتون رو با دریافت یک کارت شارژ رایگان مهمون ما باشین.

می تونین برای مشاوره ی سفر و یا خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشین.