خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی برای پرواز های چند مسیره

تا حالا اسم پرواز های چند مسیره رو شنیدین؟! می دونین چرا مسافرها به جای اینکه برای سفرهاشون بلیط هواپیما هر کشور رو به صورت جدا جدا، بخرن؛ ترجیح میدن با خرید پرواز های چند مسیره سفر کنن؟! اگه چیزی راجع به سفر با پرواز های چند مسیره نمی دونین بهتون توصیه می کنیم که این مطلب رو از دست ندین. با رسپینا24 همراه باشین.

بلیط هواپیما

اکثر مسافرها و توریست ها یک دغدغه ی مشترک دارن، اونم اینه که تا جایی که می تونن، تو هزینه های سفرشون صرفه جویی کنن. این صرفه جویی کردن تو هزینه ها، معمولا با خرید بلیط هواپیما ارزون شروع میشه! اگه مطالب سایت ما رو دنبال کرده باشین احتمالا تا الان کلی ترفند و روش برای خرید بلیط هواپیما ارزون یاد گرفتین. تو این مطلب می خوایم یه راهنمایی بهتون بکنیم که برای سفر به چند کشور مختلف به دردتون می خوره!

مکان های توریستی

بلیط هواپیما رفت و برگشت بگیرین:

یکی از راحت ترین روش هایی که می تونین باهاش هزینه های خرید بلیط هواپیما، مخصوصا برای سفرهای خارجی تون رو کاهش بدین اینه که موقع خرید اینترنتی بلیط هواپیما، با انتخاب گزینه ی رفت و برگشت؛ بلیط هواپیما تون رو به صورت دوطرفه خریداری کنین و رفت و برگشت تون رو با یک پرواز انجام بدین. خیلی از سایت های خرید بلیط هواپیما برای پروازهای رفت و برگشت شون تخفیف های خوبی به مسافرها میدن؛ بزارین با یک مثال واستون توضیح بدیم : اگه شما بخواین یه سفر 5 روزه از تهران به دبی داشته باشین، برای خرید بلیط رفت باید یه مبلغی حدود ششصد هزار تومن پرداخت کنین و برای خرید بلیط برگشتتون برای 5 روز بعد، باید حدود یک میلیون تومن برای پرواز با همون ایرلاین پرداخت کنین؛ که به طور کلی هزینه ی خرید بلیط هواپیما رفت و برگشتتون به صورت جداگانه حدود یک میلیون ششصد هزارتومن درمیاد!! در صورتی که اگه برای همین بازه ی زمانی، بلیط هواپیما تون رو به صورت دوطرفه بخرین، هزینه ی بلیط هواپیما رفت و برگشتتون یه مبلغی حدود یک میلیون تومن با همون پرواز میشه!! همینطور که می بینین با خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوطرفه، یه چیزی حدود 600 هزارتون تو هزینه های خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کردین.

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی برای پرواز های چند مسیره:

اگه قصد سفر به چند کشور رو دارین و می خواین تا جایی که می تونین تو هزینه های خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کنین؛ قطعا بهترین ترفند برای کاهش هزینه، خرید بلیط هواپیما پرواز های چند مسیره هست! پرواز های چند مسیره زمانی به دردتون می خورن که شما برنامه ریزی دقیقی برای سفرتون داشته باشین و دقیقا بدونین که چه تاریخ هایی رو قراره تو چه شهری از چه کشوری بگذرونین! اگه بخواین  برای هر مسیر تون به صورت جداگانه بلیط هواپیما بخرین، قطعا باید مبلغ بیشتری برای جابجایی تون هزینه کنین؛ حتی برای سفر به شهرهای مختلف یک کشور هم، بهتره از خرید پروازهای چند مسیره برای کاهش هزینه هاتون استفاده کنین. در ضمن باید بدونین در صورتی که با پرواز چند مسیره سفر می کنین؛ اگه به هر دلیلی در طول سفرتون، یکی از پرواز هاتون رو از دست بدین، پرواز بقیه مسیر هاتون هم توسط شرکت هواپیمایی کنسل میشه.

خرید بلیط هواپیما پروازهای چند مسیره

چطوری می تونیم از سایت رسپینا24 پرواز چند مسیره بخریم؟

اگه هدفتون سفر به چند کشور مختلفه و یا تصمیم دارین به شهرهای مختلفی از یک کشور سفر کنین؛ می تونین برای خرید بلیط هواپیما پرواز های چند منظوره از سایت رسپینا24، با انتخاب گزینه ی  پرواز به چند شهر؛ مسیر های مختلف سفرتون رو اضافه کنین.  رسپینا۲۴ به عنوان یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما در کشور، با ارائه انواع بلیط های چارتری و سیستمی در تمامی مسیرهای پرتردد، دست شما رو در انتخابی ایده آل و مقرون به صرفه، باز میزاره.

در صورتی که هر گونه سوال در خصوص خرید بلیط هواپیما ،بلیط چارتر ،بلیط قطار  ویا  رزرو هتل  داشتین با همکاران ما از طریق شماره های زیر تماس برقرار کنین: