دانستنی هایی مهم راجع به خرید بلیط هواپیما ایرلاین آلیتالیا

شرکت هواپیمایی آلیتالیا، بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور ایتالیا ست که به تمام قاره های جهان پرواز مستقیم داره. اگه شما هم برای سفرهای خارجی تون قصد خرید بلیط هواپیما ایرلاین آلیتالیا رو دارین، به یه سری توضیحات راجع به کلاس های پروازی، خدمات و امکانات این شرکت هواپیمایی احتیاج دارین. به همین دلیل ما تصمیم داریم تو این مطلب اطلاعات کاملی راجع به هواپیمایی آلیتالیا در اختیارتون بزاریم، پس با رسپینا24 همراه باشین.

شرکت هواپیمایی آلیتالیا

شرکت هواپیمایی آلیتالیا:

تاریخچه تاسیس این هواپیما برمیگرده 1999 میلادی، با اینکه ایرلاین آلیتالیا در طول فعالیت خودش فراز و نشیب های زیادی رو تجربه کرده و بارها ورشکسته شده،؛ اما در نهایت با واگذاری سهامش به شرکت های هواپیمایی بزرگ هنوز هم بال های ایتالیا (معنی کلمه ی آلیتالیا) به پروازهاش ادامه میده.

مقر و قطب های اصلی شرکت هواپیمایی آلیتالیا:

مرکز و قطب اصلی پروازهای شرکت هواپیمایی آلیتالیا، فرودگاه لئوناردو داوینچی شهر فیومیچینو (شهری در استان رم) کشور ایتالیاست. قطب های دوم این شرکت هواپیمایی دو فرودگاه لینیت و میلانو مالپنسا در شهر میلان هستن.

0 شهر های کانونی شرکت هواپیمایی آلیتالیا، شامل فرودگاه تورین کاسله و فرودگاه ونیز مارکوپولو میشه.

هواپیمایی آلیتالیا

بزرگ ترین سهام دارهای شرکت آلیتالیا:

شرکت های ایرفرانس - کی ال ام  با 7.08 درصد، آتلانتیا با 7.44 درصد، پُسته ایتالیانه با  19.48 درصد و اینتسا سانپائولو با 20.59 درصد بزرگترین سهام دارهای شرکت هواپیمایی آلیتالیا هستن.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی آلیتالیا:

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی آلیتالیا شامل 4 کلاس با امکانات و خدمات متفاوت میشه که در ادامه بهتون این کلاس های پروازی رو معرفی می کنیم و راحت تر می تونین انتخاب کنین که برای خرید بلیط هواپیمای آلیتالیا کدوم کلاس پروازی رو رزرو کنین.

هواپیما

0 کلاس اکونومی

کلاس اکونومی یا اقتصادی پرواز آلیتالیا، ارزون ترین کلاس پروازی این ایرلاینه، اگه تصمیم دارین با ایرلاین آلیتالیا، به صرفه تر سفر کنین، می تونین با خرید  بلیط هواپیما اکونومی این ایرلاین پرواز کنین. تو این کلاس پروازی بسته به میزاین مسافت سفر، نوشیدنی و خوراکی و یا وعده غذایی به صورت رایگان در اختیارتون قرار میگیره. در بعضی از هواپیماهای این ایرلاین مسافرهای اکونومی در هر صندلی یه مانیتور جدا دارن.

اکونومی

0 کلاس  پرمیوم اکونومی

این کلاس پروازی شامل همه ی هواپیماهای ایرلاین آلیتالیا نمیشه و فقط تو یه سری از هواپیما های این شرکت هواپیمایی وجود داره ، شرایط امکانات و پذیرایی این بخش کاملا مثل اکونومی هست و تنها تفاوتش صندلی و فضای راحت تر برای مسافره.

کلاس پرمیوم اکونومی

پذیرایی اکونومی

0 بیزینس کلاس (برای مسیر های کوتاه)

وضعیت راحتی مسافرها در بیزینس کلاس  نسبت به کلاس اکونومی بهتره و یکی از ویژگی های مثبتش صندلی های تخت شوی این کلاس پروازیه که به مسافرها این امکان رو میده که در طول پرواز راحت تر بخوابن. منوی غذایی بیزینس کلاس نسبت به اکونومی متنوع تر هست و مسافرهای این کلاس پروازی در فرودگاه گیت جداگانه ای دارن.

بیزینس کلاس (برای مسیر های کوتاه)

0 بیزینس کلاس (برای مسیرهای طولانی)

شرکت هواپیمایی آلیتالیا، برای مسافرهایی که با خرید بلیط هواپیما این ایرلاین مسیر های طولانی تری رو طی می کنن امکانات بیشتری تو این کلاس پروازی درنظر گرفته؛ مثل صندلی های راحت و بزرگتر، تخت، وعده غذایی انتخابی و سرگرمی.

 بیزینس کلاس (برای مسیرهای طولانی)پذیرایی بیزینس کلاس

ناوگان هواپیمایی ایرلاین آلیتالیا:

11 فروند هواپیما بوئینگ 777-200 با ظرفیت جابجایی 293 مسافر

14 فروند  هواپیما ایرباس A330-200 با ظرفیت جابجایی 256 و 283 مسافر

12 فروند هواپیما ایرباس A321  با ظرفیت جابجایی 200 مسافر

42 فروند هواپیما ایرباس A320 با ظرفیت جابجایی 165 مسافر

22 فروند هواپیما ایرباس A319 با ظرفیت جابجایی 138 مسافر

1 فروند هواپیما امبرائر 190 با ظرفیت جابجایی 100 مسافر

1 فروند هواپیما امبرائر 175 با ظرفیت جابجایی 88 مسافر

ناوگان هواپیمایی آلیتالیا

خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی آلیتالیا:

حالا که با ایرلاین آلیتالیا، کلاس های پروازی و ناوگان این هواپیمایی آشنا شدین، اگه تصمیم دارین با خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی آلیتالیا سفر کنین. رسپینا24 به عنوان یه سایت کامل و جامع با ارائه ی بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی؛ بهتون این امکان رو میده تا بتونین با انتخاب ایرلاین موردنظرتون و خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 رو در کمترین زمان، راحت تر و با دغدغه ی کمتری سفر کنین.

در ضمن می تونین برای خرید تور، پرواز خارجی ، رزرو هتل و یا مشاوره ی سفر از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشین.