دانستنی های مفید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیمای ارزان تر

تا حالا شده بعد از اینکه برنامه ریزی های سفرتون رو انجام دادین و بلیط هواپیما تون رو خریدین، ببینین که بلیط هواپیما ارزون تری هم برای سفرتون وجود داشته و یا حتی توی هواپیما بفهمین، کسی که روی صندلی کنار شما نشسته  قیمت کمتری بابت خرید بلیط هواپیما پرداخت کرده! اینجور مواقع ممکنه واستون سوال پیش بیاد که این مساله چرا اتفاق افتاده و دلیلش چی می تونه باشه؟ ما تو این مطلب می خوایم بهتون دانستنی های مفیدی بگیم که باعث میشن بتونین بلیط هواپیما ارزون تری برای سفر تون پیدا کنین. با رسپینا24 همراه باشین.

خرید بلیط هواپیما ارزان تر

برای اینکه با چشم باز تری سفر کنین و به قول معروف بتونین همیشه فرصت ها رو روی هوا بزنین؛ اول باید آگاهی هاتون رو راجع به هر چیزی که مربوط به سفرتون میشه بالا ببرین، از قیمت بلیط هواپیما تو زمان های مختلف و ایرلاین های مختلف گرفته، تا بهترین هتل ها و جاذبه های گردشگری مقصدتون! حتی برای اینکه بخواین سفر ارزون تری رو تجربه کنین باید راجع به سبک های سفر کردن هم اطلاعات کافی داشته باشین. مثلا دونستن این موضوع که برای سفر به خیلی از کشورها، میشه به جای رزرو هتل از طریق شبکه ی کوچ سرفینگ اقامت رایگانی داشته باشین و کلا بی خیال هزینه ی رزرو هتل بشین، یا اگه نتونستین یه میزبان مناسب برا ی سفرتون پیدا کنین؛ می تونین با انتخاب هاستل به عنوان یه جای خواب ارزون تر کلی تو هزینه های سفر و رزرو هتل صرفه جویی کنین! حالا از بحث اقامت که بگذریم می رسیم به موضوع خرید بلیط هواپیما ارزون تر که در ادامه بهتون توضیح مفصل میدیم.

سفر ارزان

دانستنی های مفید برای خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هواپیما ارزان تر:

به زمان خرید بلیط تون دقت کنین

سعی کنین چندماه قبل از سفرتون برنامه ریزی هاتون رو انجام بدین؛ اینطوری هم فرصت بیشتری برای دنبال بلیط گشتن دارین و هم می تونین از تخفیف های ایرلان ها استفاده کنین؛ برای خرید بلیط هواپیما، مخصوصا بلیط سیستمی که قیمتش توسط خود ایرلاین تعیین میشه، هرچه زودتر بلیط هواپیما تون رو بخرین، می تونین از کلاس نرخی ارزون تری خرید آنلاین بلیط هواپیماتون رو انجام بدین! اگر هم برنامه ی سفرتون کنسل شد، خسارت کمتری بابت کنسل شدن پرداخت می کنین و می تونین درصد بیشتری از پولتون رو پس بگیرین!

بلیط هواپیما

به تعداد توقف های پروازتون دقت کنین

ممکنه یک پرواز در طول سفر تو چند تا فرودگاه از کشورهای مختلف توقف داشته باشه! فراموش نکنین که خرید بلیط هواپیمای پرواز هایی که توقف دارن معمولا ارزون تره! اگه زیاد عجله ای برای رسیدن به مقصدتون ندارین می تونین به جای خرید اینترنتی بلیط هواپیما یک پرواز مستقیم از پرواز های توقف دار استفاده کنین.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

ساعت پرواز و ساعت رسیدن به مقصد روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر میزارن

معمولا پرواز هایی که شب به مقصد میرسن، قیمت کمتری نسبت به پرواز هایی که صبح به مقصد می رسن دارن! ولی همچین گزینه ای رو بهتون پیشنهاد نمی کنیم، به این دلیل که پرواز هایی که شب به مقصد می رسن؛ با اینکه بلیط هواپیما ارزون تری دارن ولی باعث میشن که هم یک روز از سفرتون رو از دست بدین و هم یک شب پول اضافه فقط برای خوابیدن در هتل پرداخت کنین.

پرواز چارتر

بدونین که مقصدتون چندتا فرودگاه داره!

گاهی وقت ها پرواز های مختلف که در طول روز به یک شهر پرواز دارن تو فرودگاه های مختلفی فرود میان؛ به همین دلیل اگه موقع خرید بلیط هواپیما قیمت بلیط پرواز به فرودگاه های مختلف رو هم چک کنین امکان اینکه بتونین بلیط ارزون تری پیدا کنین بیشتر میشه.

چک کردن فرودگاهای مختلف مقصد

شبکه های اجتماعی شرکت های مسافرتی رو چک کنین

اگه برنامه ی سفر کردن دارین و برای خرید بلیط هواپیما مدام این دست اون دست می کنین و منتظر بلیط هواپیما ارزون تر یا بلیط چارتر لحظه آخری هستین؛ بهترین کار اینه که به جای اینکه  هر روز سایت های خرید بلیط هواپیما رو چک کنین، عضو شبکه های اجتماعی سایت های گردشگری بشین؛ سایت های مثل سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 به صورت روزانه، ارزون ترین نرخ پرواز ها رو داخل کانال تلگرام شون میزارن تا مسافرها، روزانه آمار نرخ قیمت ها رو داشته باشن و از تخفیف های بلیط چارتر لحظه آخری زودتر از دیگران با خبر بشین.

بلیط چارتر

سایت رسپینا۲۴، به عنوان یک مرجع رسمی ارائه دهنده خدمات گردشگری، چه در زمینه ی گردشگری خارجی و چه گردشگری داخلی، امکان خرید آنلاین انواع بلیط های سیستمی و چارتری رو در اختیارتون قرار میده. کافیه در قسمت بالای همین صفحه مبدا و مقصد و تاریخ حرکت تون رو وارد کنین تا سیستم لیست پروازهای چارتری و سیستمی رو در اختیارتون قرار بده و از بینشون بهترین گزینه رو انتخاب کنین. شما حتی می تونین، علاوه بر خرید بلیط هواپیما از طریق سایت ما، رزرو آنلاین هتل تون رو انجام بدین و در هر هتل خارجی و داخلی که دوست دارین اقامت داشته باشین.

در ضمن برای مشاوره ی سفر کافیه از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشین..