دانستنی های مفید برای خرید بلیط هواپیما کودکان و نوزادان

موقع سفر های خانوادگی، مخصوصا اگه بچه همراهتون باشه، حتما این سوال واستون پیش میاد که، خرید بلیط هواپیما برای بچه ها وبرای بزرگسال ها با هم فرقی هم دارن؟ در جواب سوالتون باید بگیم بله!

بلیط کودکان

خرید بلیط هواپیما برای بچه ها تو هر کشوری قوانین مخصوص به خودش رو داره، تو پرواز های بین المللی و ایرلاین های مختلف هم، قوانین خرید بلیط هواپیما برای بچه ها متفاوت هست که در ادامه بهتون می گیم که، تفاوت قیمت بلیط هواپیما بچه ها تو پرواز های مختلف چطوری حساب میشه.البته شرایط خرید بلیط هواپیما برای بچه ها به انتخاب نوع بلیط هواپیمایی که می خرین هم مربوطه. اینکه بلیط هواپیمایی که دارین واسه بچه تون می خرین، بلیط چارتر باشه یا بلیط هواپیما سیستمی ؛ تو قیمت بلیط هواپیمای بچه تاثیر میذاره.

چارتر

 قیمت بلیط هواپیمای سیستمی رو خود ایرلاین تعیین می کنه و تخفیف هایی رو هم برای پرواز بچه ها در نظر میگیره که در ادامه بهتون می گیم. حالا اگه یه آژانس هواپیمایی بیاد  تعدادی از صندلی های هواپیما رو چارتر کنه، دیگه تخفیف هایی که خود ایرلاین روی بلیط ها ی هواپیمای بچه ها اعمال کرده بوده، اعتبارشون رو از دست میدن!

قیمت بلیط هواپیمای بچه ها در پرواز های داخلی:

پرواز های داخلی سیستمی:

قیمت بلیط هواپیما برای بچه های زیر 2 سال: بچه های زیر 2 سال صندلی ندارن، و پرواز شون رایگان هست و فقط هزینه ی بیمه بهشون تعلق میگیره که می تونین تو فرودگاه واسشون بیمه پرواز بخرین.

قیمت بلیط هواپیما برای بچه های 2 تا 12 سال: برای بچه های 2 تا 12 سال قیمت بلیط هواپیما به صورت نیم بها و نصف قیمت بزرگسال پرداخت میشه.

چارتر

پرواز های داخلی چارتر:

قیمت بلیط هواپیمای چارتر برای بچه ی زیر 2 سال: پرواز رایگان، فقط هزینه ی بیمه باید پرداخت بشه.

قیمت بلیط هواپیمای چارتر برای بچه های  2 تا 12 سال: بدون تخفیف، به صورت کامل مثل بلیط هواپیما بزرگسال

بلیط کودکان

قیمت بلیط هواپیمای بچه ها در پرواز های خارجی:

از اونجایی که بلیط هواپیما بچه ها تو هر کشوری قوانین خاص خودش رو داره، اینکه بخوایم راجع به، قیمت بلیط هواپیمای بچه ها تو پرواز های خارجی و بین المللی صحبت کنیم، خیلی پیچیده تره و مثل پرواز های داخلی ساده نیست. هر وقت خواستین در سفر های خارجی تون بچه ها رو هم با خودتون به سفر ببرین، این رو فراموش نکنین که هر کشوری و حتی هر ایرلاینی، تخفیف ها و نرخ قیمت های متفاوت خودش رو داره، علاوه بر اینها مقصد سفرتون و حتی زمانی رو که برای سفرتون انتخاب می کنین، می تونه تو هزینه ی خرید بلیط هواپیما تون تاثیر بزاره. در پروازهای خارجی؛ حتی برای بچه های زیر دو سال هم که نیازی به صندلی ندارن، هم هزینه ی بیمه و هم هزینه ی مالیات که معمولا 10 تا 15 درصد هزینه ی بلیط بزرگسال هست، باید پرداخت بشه.

هواپیما

البته توجه داشته باشین که این کاملا تقریبیه و قطعی نیست حتی دو تا ایرلاین مختلف هم، که به یک مقصد خارجی پرواز دارن، قیمت ها و تخفیف هاشون می تونه کاملا فرق  داشته باشه. برای قیمت بلیط هواپیمای بچه های 2 تا 12 سال هم، اگه به صورت تقریبی بخوایم بهتون بگیم؛ معمولا قیمت بلیط هواپیما شون یه چیزی حدود 70 تا 75 درصد قیمت بلیط هواپیمای بزرگسال ها در میاد. ولی اگه همین پروازهای خارجی چارتر شده باشه، اونوقت هیچ تخفیفی به بچه های 2 تا 12 سال تعلق نمی گیره، و هزینه ی کامل بلیط باید پرداخت بشه.

سفری راحت

سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، انواع بلیط های چارتری و سیستمی از 950 ایرلاین مختلف، از سراسر جهان رو برای خرید با ارزان ترین قیمت، در اختیارتون قرارمیده. می تونین با دسترسی به اینترنت، خیلی راحت خرید آنلاین بلیط تون رو بعد از مقایسه ی قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف انجام بدین. البته خدمات گردشگری رسپینا24، به همین خرید بلیط هواپیما و بلیط قطار و اتوبوس ختم نمیشه، اگه از رسپینا24 بلیط تون رو بخرین، علاوه بر دریافت هدیه ی کارت شارژ رایگان؛ امکان استرداد آنلاین بلیط و همینطور رزرو هتل در سراسر دنیا رو هم دارین!

برای اطلاع از تورهای خارجی و داخلی ما می تونین عضو کانال رسپینا24 بشین و زودتر از دیگران، از آفرهای تور و تخفیف های ما با خبر بشین. برای مشاوره ی سفر و یا بروز هرگونه مشکلی ، لطفا از طریق شماره  های زیر با همکاران ما تماس بگیرین.