دانستنی های مفید راجع به خرید بلیط هواپیما ایرلاین آذربایجان ایرلاینز

اگه موقع خرید بلیط هواپیما  به اسم ایرلاین های ارائه دهنده ی پرواز، توجه کرده باشین احتمالا اسم شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز یا همون آزال (azal) به چشمتون خورده. اگه تا حالا با خرید بلیط هواپیمای آذربایجان ایرلاینز پرواز کرده باشین حتما در جریان خدمات و امکاناتی که این هواپیمایی به مسافرهای پرواز هاش ارائه میده هستین، ولی اگه برای اولین بار تصمیم دارین با خرید بلیط هواپیما آذربایجان ایرلاینز پرواز کنین، بهتون توصیه می کنیم این مطلب رو از دست ندین. با رسپینا24 همراه باشین.  

هواپیماییی آذربایجان

در سال 1992 بعد از اینکه کشور آذربایجان دوباره استقلال خودش رو به دست آورد، یه نهاد هوانوردی دولتی به اسم " استیت کانسرن آذربایجان ایرلاینز" تو این کشور تاسیس شد و از اون سال به بعد باکلی پیشرفت تونسته جایگاه خوبی در بین شرکت های هواپیمایی به دست بیاره.

افتخارات و دست آوردهای شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز:

آذربایجان ایرلاینز یکی از اعضای انجن یاتا IATA (معتبرترین انجمن های حمل و نقل هوایی در سطح بین المللی) هست و همه ی هواپیما های موجود در ناوگان هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز، مورد تایید استاندارد های سازمان بین المللی هوانوردی کشوری (ایکائو ICAO) هستن.

 طی بررسی هایی که شرکت مشاوره بریتانیایی اسکای ترکس (skytrax)، مشهورترین و با نفوذ ترین شرکت ارزیابی کیفیت شرکت های هواپیمایی جهان، در سال 2015 انجام داد؛ ناوگان شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز و همینطور فرودگاه بین المللی حیدر علی اُف عنوان و در جه ی "4 ستاره" رو اختصاص داد.

آذربایجان ایرلاینز

قطب شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز:

فرودگاه بین المللی حیدر علی اُف در شهر باکو آذربایجان؛ قطب و مقر شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز هست.

ناوگان هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز:

3 فروند هواپیما بوئینگ 200-757؛ با ظرفیت 200 مسافر

2 فروند هواپیما بوئینگ 300-767 با ظرفیت 200 تا حداکثر 328 نفر

2 فروند هواپیما بوئینگ 787-8 dreamliner با حداکثر 210 نفر

3 فروند هواپیما ایرباس A319  با ظرفیت 122 نفر

6 فروند هواپیما ایرباس A320 با ظرفیت حداکثر 166 نفر

2 فروند هواپیما ایرباس 500-340A با ظرفیت حداکثر 237 نفر

1 فروند هواپیما امبرائر ERJ 170-100LR با ظرفیت حداکثر 76 نفر

4 فروند هواپیما امبرائر ERJ 190-100 با ظرفیت حداکثر 106 نفر

هواپیما

منوی پذیرایی در کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی آذربایجان ایرلاینز:

این ایرلاین برای پذیرایی در طول مسیر های پروازی، دو نوع غذای گرم تهیه شده از گوشت گاو  یا گوشت مرغ به مسافرها ارائه میده و انواع نوشیدنی های رایج این هواپیمایی هم شامل آبمیوه، آب و چای و قهوه میشه.

غذای آذربایجان ایرلاینز

کلاس ویژه VIP Club

پذیرایی این  بخش شامل منوی غذایی ویژه هست صبحانه می تونه شامل غذاهای گرم و انواع ساندویچ های سرد باشه و برای وعده های نهار و شام مسافرها می تونن غذای دلخواهشون از منوی بخش ویژه رو سفارش بدن.

کلاس ویژه VIP Club

کلاس استراحت Comfort Club

برای پذیرایی از مسافرهای بخش بیزینس کلاس در وعده صبحانه غذاهای گرم، انواع ساندویچ های سرد سرو میشه و مسافرها می تونن برای وعده نهار و شام غذای انتخابی خودشون رو از منوی غذایی انتخاب و سفارش بدن.

کلاس استراحت Comfort Club

بیزینس کلاس

پذیرایی این بخش شامل صبحانه گرم، وعده های غذایی نهار و یا شام بنا به درخواست و سفارش خود مسافر میتونه غذای گرم یا سرد باشه.

بیزینس کلاس

منوی انتخابی در پرواز آذزبایجان ایرلاینز

کلاس اکونومی

این ایرلاین در پروازهای صبح،  وعده غذایی صبحانه سرو می کنه و البته مسافرها می تونن غذای درخواستی خودشون رو با پرداخت هزینه ی اضافی از منوی غذاهای گرم انتخاب کنن.

پذیرایی در کلاس اکونومی

رسپینا24 به عنوان یه سایت رسمی خرید بلیط هواپیما، به شما این امکان رو میده که برای خرید بلیط هواپیما سفرتون به بیش از  950 ایرلاین داخلی و خارجی دسترسی داشته باشین و با مقایسه ی قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف بتونین با خرید ارزون ترین بلیط هواپیما به صرفه تر سفر کنین.

برای انتخاب ایرلاین پروازتون کافیه در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24، ایرلاین دلخواهتون رو انتخاب کنین و تنها با چند کلیک ساده خیلی راحت خرید بلیط تون رو انجام بدین.