نمایشگاه های صنعت حمل و نقل هوایی و هوافضا، یکی از منحصر به فردترین نمایشگاه ها هستن که در اقصی نقاط دنیا در طول سال برگزار میشن. طبق برنامه ریزی هایی که انجام شده، اردیبهشت 97 ترکیه تصمیم داره اولین ایرشو خودش رو برگزار کنه. فعالان صنایع هواپیمایی در کل دنیا این فرصت رو غنیمت میدونن و برای پیشبرد اهدافشون در این نمایشگاه شرکت می کنن. برای آشنایی با جزئیات اولین ایرشو ترکیه ادامه ی این مطلب رو بخونین. با رسپینا24 همراه باشین.

ایرشو ترکیه

اولین ایرشو ترکیه 2018 (اوراسیا)

موقعیت جغرافیایی عالی ترکیه ، که مثل پل ارتباطی بین آسیا و اروپا عمل میکنه، یکی از مهم ترین دلایل برای انتخابش به عنوان برگزارکننده ی این نمایشگاه و رویداد جهانی محسوب میشه. در این نمایشگاه شرکت های زیادی از سراسر جهان شرکت می کنن و یه فرصت بسیار عالی برای توسعه ی تجارت در حوزه ی صنعت هواپیمایی به شمار میاد. با شرکت در این نمایشگاه بسیاری از فعالان صنایع هوایی می تونن با بالا بردن دانش خود، گام های بلندی در توسعه فعالیت های خودشون بردارن.

اولین ایرشو ترکیه

ایرشو ترکیه یا اوراسیا (Eurasia 2018)، سال آینده و از تاریخ 5 تا 9 اردیبهشت (25 تا 29 آوریل) در فرودگاه بین المللی آنتالیا برگزار میشه. فضای اختصاص یافته به این نمایشگاه حدود 300 هزار متر مربع میشه، که شامل سالنی سرپوشیده به مساحت 50 هزار متر مربع در مجاورت باند فرودگاه بین المللی ترکیه میشه. طبق گفته ی مسئولین این نمایشگاه، برای برگزاری هرچه بهتر این ایرشو، از ایرشوهای بزرگ و معروفی مثل ماکس روسیه، فارنبو انگلیس، سنگاپور، دبی و لبورژه فرانسه الهام گرفته شده و با نظارت کامل دفتر ریاست جمهوری ترکیه برنامه ریزی شده.

ایرشو ترکیه 2018

اهداف برگزاری ایرشو ترکیه 2018 (اوراسیا)

از جمله اهداف بسیار مهم ایرشو ترکیه، میشه به موارد زیر اشاره کرد:

* نمایش بیش از 100 گونه بالگرد، هواپیما و سامانه های موشکی و فضایی 

* گردهمایی فعالان و شرکت های بزرگ هوایی در این نمایشگاه فرصت خوبی رو بوجود آورده تا برگزار کنندگان رویداد، فضاهای مخصوص ملاقات و مشاوره رو فراهم کنن تا تبادل اطلاعات و مذاکرات کاری صورت بگیره.

نمایشگاه ایرشو ترکیه

برنامه های جانبی اولین ایرشو ترکیه 2018

در کنار نمایش و معرفی دستارودهای جدید صنعت هواپیمایی در سطح بین المللی، تا کنون برخی برنامه های جانبی از این ایرشو اعلام شده که میشه به موارد زیر اشاره کرد:

* اجرای نمایش های پروازی کشورهایی مثل فرانسه، روسیه، امارات، آمریکا، انگلیس و ترکیه

* پرواز تعدادی از هواپیماهای سبک و غیرسبک ساخت ایران (این برنامه فعلا در حال پیگیری هست و اجرای قطعیش هنوز مشخص نشده)

ایرشو

نقش ایران در اولین ایرشو ترکیه

از دو سال قبل که نشست ها و مذاکراتی بین اتحادیه ی صنایع هوایی و فضایی ایران (IASIA) و اتحادیه ی SAHA ترکیه انجام شد، تلاش زیادی صورت گرفت تا ایران و ترکیه در صنعت هواپیمایی با هم همکاری بیشتری داشته باشن. نمایشگاه اوراسیا ترکیه فرصت خوبیه تا این مذاکرات به نتیجه مطلوبی برسن و منجر به عقد قرارداد همکاری بشن. پیش بینی میشه شرکت کنندگان ایرانی در فضای 100 مترمربع که در این نمایشگاه بهشون اختصاص داده شده، بتونن دستاوردها و محصولات خودشون رو به نمایش بزارن و به بازار جهانی دست پیدا کنن.

مدیر اجرایی اولین ایرشو ترکیه؛ فرهات ینی بریتز، نقش ایران رو در این رویداد بسیاری ضروری دونست و اعلام کرد که برای شرکت کنندگان ایرانی شرایط مناسبی فراهم میشه.

برگزاری اولین ایرشو ترکیه

چه کسانی نباید اولین ایرشو ترکیه رو از دست بدن؟

* فعالان صنایع ساخت هواپیمایی

* شرکت های هواپیمایی

* سازندگان قطعات مرتبط با صنعت هوافضا و دفاع

* دانشگاه های مرتبط با موضوع نمایشگاه

برگزاری اولین ایرشو ترکیه 2018

اطلاعات نمایشگاه ایرشو ترکیه

تاریخ برگزاری نمایشگاه: 5 تا 9 اردیبهشت 97 (25 تا 29 آوریل 2018)

محل برگزاری نمایشگاه: بخاطر زیرساخت مطلوب و متناسب با استانداردهای جهانی، فرودگاه بین المللی آنتالیا به عنوان محل برگزاری اولین ایرشو ترکیه انتخاب شده

آدرس سایت نمایشگاه: برای اطلاع از جزئیات برگزاری ایرشو ترکیه به سایت رسمی نمایشگاه مراجعه کنین و اطلاعات دقیق رو از منبع اصلی مطالعه کنین.

 ایرشو اوراسیا ترکیه

ما در رسپینا24، به عنوان سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، امیدواریم برگزاری این نوع نمایشگاه ها و حضور موثر ایرلاین ها و صنایع وابسته به صنعت هواپیمایی و هوافضای کشورمون، بهانه ای بشن برای اینکه ایران هم به جایگاه مطلوب در سطح جهانی دست پیدا کنه.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی سوالات شما هستن