میشه گفت از بین نمایشگاه های بزرگی که هرساله در زمینه ی تولیدات چرمی تو گوشه و کنار دنیا برگزار میشن و مدیرهای شرکت های بزرگ و مسافرهای زیادی رو برای شرکت در این نمایشگاه ها، دور هم جمع می کنن؛ نمایشگاه کفش و چرم استانبول یکی از مطرح ترین نمایشگاه ها تو این زمینه ست! جالبه که بدونین با نزدیک شدن به ایام برگذاری این نمایشگاه، خرید بلیط هواپیما استانبول تو خیلی از کشورها، بخصوص کشور ما افزایش چشم گیری پیدا می کنه. اگه شما هم قصد دارین راجع به این نمایشگاه معروف بیشتر بدونین، در ایمن مطلب با رسپینا24 همراه باشین.

برگذاری تمایشگاه چرم و کفش استانبول

قبل از اینکه وارد جزئیات بیشتر نمایشگاه کفش و چرم ترکیه بشیم، اجازه بدین که به نکته ی مهمی که برای شرکت تو این نمایشگاه به دردتون می خوره اشاره کنیم. مهمترین کاری که باید برای شرکت تو این نمایشگاه معروف انجام بدین اینه که به موقع بلیط هواپیما سفرتون رو بخرین! نزدیک ایام برگزاری نمایشگاه، دو تا مساله ی مهم برای خرید بلیط هواپیما پیش میاد؛ یکی اینکه ممکنه دیر بجنبین و تو تاریخ مورد نظرتون بلیط هواپیما استانبول پیدا نکنین، و یکی اینکه هرچی به زمان برگذاری نمایشگاه نزدیک تر میشین قیمت بلیط های چارتری استانبول بیشتر میشن! و اینم بهتون بگیم که مطمئنا چارتر کننده ها، همچین فرصت مناسبی رو برای چارتر کردن بلیط هواپیما استانبول از دست نمیدن.

نمایشگاه چرم

تولید کفش ترکیه

صنعت تولید کفش دربخش صادرات کشور ترکیه، جایگاه ویژه ای داره و میشه گفت به صورت سالانه 500 میلیون کفش در ترکیه تولید میشه !! این کشور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش جهانه که در اروپا رتبه ی اول و در جهان رتبه ی هفتم رو به خودش اختصاص داده.

کفش های ساخت ترکیه

صنعت کفش ترکیه

نمایشگاه کفش و چرم (AYSAF) استانبول:

کشور ترکیه در طول سال نمایشگاه های مطرح زیادی برگذار میکنه و یکی از معدود کشورهایی هست که رفت و آمد ما ایرانی ها بهش فوق العاده راحته! به خاطر اینکه مسافرهای ایرانی، برای سفر به کشور ترکیه، نیاز به ویزا ندارن و فقط کافیه با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از این فرصت های عالی برای شرکت تو مطرح ترین نمایشگاه های این کشور استفاده کنیم. در نمایشگاه کفش و چرم استانبول شرکت ها و برندهای معروفی از کشورهای مختلف حضور دارن و یه فرصت عالی برای تولید کننده ها، تاجرها و حتی خریدارهاست! هر سال شراکت های مفیدی تو این نمایشگاه ها بین شرکت های مختلف به وجود میاد که تو بهتر شدن و پیشرفت صنعت چرم تاثیرات مثبتی میزاره. این نمایشگاه بیشتر از 450 غرفه داره،  و به مدت 4 روز از تاریخ 24 آبان تا 27 آبان ماه در شهر زیبای استانبول و مرکز نمایشگاه این شهر(CNR)  برگزار میشه. اگه دوست دتارین اطلاعات بیشتری راجع به این نمایشگاه داشته باشین، می تونین به وبسایت این نمایشگاه www.cnraysaf.com  سر بزنین.

نمایشگاه AYSAF

شرکت در نمایشگاه AYSAF

شرکت های مطرح نمایشگاه (AYSAF)

برای شناخت بیشتر و اهمیت کشور ترکیه در برگزاری این نمایشگاه، باید بهتون بگیم که یکی از منحصر به فرد ترین نماینده های این گردهمایی ، انجمن AYSAD هست که از سال 1988 نقش پر رنگ و قابل توجهی در توسعه و بهبود صنایع تولید کفش در ترکیه داشته! جالبه بدونین که این انجمن منحصر به فرد، نه تنها در ترکیه بلکه تو سطح بین المللی فعالیت داره و در تمام کشورها شناخته شده ست. در واقع نمایشگاهه AYSAF، با همکاری یکی از زیر مجموعه های هولدینگ CNR به  نام شرکت Pozitif Fuarcılık A.Sو انجمن  سازندگان قطعات کفش AYSAD برگزار میشه. متخصصان کشورهای زیادی مثل الجزایر، اتریش، جمهوری آذربایجان، بلژیک، مصر، فرانسه، آلمان، ایران، قزاقستان، لبنان، مراکش، روسیه، اسپانیا، اوکراین و انگلستان  برای بازدی از نمایشگاه چرم استانبول بلیط هواپیما این شهر رو می خرن و راهی استانبول زیبا میشن.

نمایشگاه کفش و چرم استانبول

چرم های مرغوب ترکیه در نمایشگاه AYSAF

اگه شما هم مثل خیلی از گردشگرهایی که با خرید بلیط هواپیما ، سفر به استانبول رو هم برای خرید و هم برای لذت بردن از تعطیلات انتخاب می کنن، دنبال بلیط هواپیما ارزون برای سفرتون هستین؛ می تونین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول، سری به سایت خرید بلیط هواپیما رسپینا۲۴، بزنین و با مقایسه ی قیمت ها، خرید راحت و مقرون به صرفه ای انجام بدین.

برای مشاوره ی سفر و اطلاع از تورهای ترکیه، می تونین از طریق شماره های زیر با همکاران ما در تماس باشین.