همه چیز راجع به ایرفلوت و خرید بلیط هواپیما روسیه

شرکت هواپیمایی ایرفلوت با کد یاتا SU و کد ایکائو AFL، در سال 1923 در روسیه شروع به کار کرد و فرودگاه شرمتیوو مسکو به عنوان مقر اصلی این ایرلاین انتخاب شد. با توجه به اینکه خرید بلیط هواپیما روسیه بین ایرانی ها در چند سال اخیر طرفدارای زیادی داره، در نتیجه لازمه تا در مورد ایرلاین و امکانات و سرویس هایی که با خرید بلیط هواپیما در اختیارتون قرار میگیره، اطلاعات کافی داشته باشین. خوندن ادامه ی این مطلب باعث میشه با ایرلاین ایرفلوت آشنا بشین و با دید درست خرید بلیط هواپیما انجام بدین. پس با رسپینا24 همراه باشین.

ایرلاین ایرفلوت

ایرلاین ایرفلوت؛ بزرگترین ایرلاین روسیه به شمار میاد، که عضو گروه ایرلاین های اسکای تیم هست و یکی از بزرگترین ایرلاین های دنیاست. در حال حاضر با 244 فروند هواپیما ایرباس، بوئینگ و سوخو به بیش از 129 کشور در تمام دنیا پرواز داره و اولین ایرلاین روسیه هست که موفق به دریافت گواهینامه ی IOSA شده.

ایرفلوت

کلاس های پروازی ایرلاین ایرفلوت

در تمام دنیا ایرلاین ها برای ارائه ی سرویس های مختلف چند کلاس پروازی تعریف میکنن. امکانات و قیمت هر کلاس با هم تفاوت هایی داره و مسافر بر اساس شرایطش یکی از کلاس های پروازی رو انتخاب میکنه. ایرلاین ایرفلوت هم 2 کلاس پروازی رو ارائه میده که عبارتند از:

* اکونومی

* بیزینس

کلاس اکونومی

در طراحی کابین کلاس پروازی اکونومی ایرفلوت تلاش شده تا شرایط ایده آلی برای استراحت مسافران فراهم بشه. صندلی های این کلاس به جعبه های مخصوص برای نگهداری کتاب و لپ تاپ مجهز هستن. در کلاس اکونومی سرویسی به نام فضا+صندلی (space+seats) ارائه میشه که این امکان رو به مسافران میده تا با پرداخت هزینه ی بیشتر از فضای بیشتری برخوردار باشن. روی تمام صندلی های اکونومی، بالشت، بسته ی هدیه کودکان و وسایل ضروری سفر و پتو قرار گرفته و مسافران میتونن در طول سفر از این وسایل استفاده کنن. البته این امکانات به مدت زمان پروازتون بستگی داره، برای مثال بسته های هدیه ی کودکان در پروازهای بالای 6 ساعت و پتو برای پروازهای بیشتر از 3 ساعت در دسترس هستن. اگه در خرید بلیط هواپیما از ایرلاین ایرفلوت،  ایرباس A330s رو انتخاب کرده باشین، در طول پرواز میتونین از مانیتور 9 اینچی روی صندلی استفاده کنین و سرگرم بشین. اینترنت بی سیم و مجلاتی که در این کابین ارائه میشن، گزینه ی خوبی هستن تا مدت زمان پرواز رو راحت تر سپری کنین.

کلاس اکونومی ایرفلوت

با توجه به مدت زمان پرواز میتونین صبحانه، نهار یا اسنک سفارش بدین. نوشیدنی های گرم و سرد در طول پرواز توسط ایرلاین ارائه میشه و لازمه بدونین منوی نوشیدنی به مدت زمان پرواز و مقصدتون بستگی داره. منوی غذایی کلاس اکونومی ایرفلوت هر ماه تغییر میکنه و غذاهای ویژه ای رو برای کودکان ارائه میده.

شرکت هواپیمایی ایرفلوت

میزان بار مجاز کلاس اکونومی

در کلاس اکونومی هر مسافر میتونه یک بسته به وزن 10 کیلوگرم در داخل کابین همراه داشته باشه و 2 بسته که هر کدوم حداکثر 23 کیلوگرم وزن داشته باشن رو به قسمت بار هواپیما تحویل بدن.

کلاس بیزینس

امکانات و سرویس های کلاس بیزینس ایرفلوت، شرایط مطلوبی رو برای شروع یک سفر راحت و لذت بخش فراهم میکنن. برای مسافران این کلاس پروازی اولویت ها در نظر گرفته میشه و میتونن از لانژهای VIP در بیش از 1000 فرودگاه در سراسر دنیا که عضو اسکای تیم هستن استفاده کنن. از جمله اولویت های این کلاس پروازی میشه به اولویت در چک-این، تحویل چمدون و بار و کنترل امنیتی سریع مسافران اشاره کرد.

لانژهای ویژه ی بیزینس کلاس ایرفلوت شرایط خوبی رو برای استراحت مسافران قبل از شروع پرواز فراهم میکنن. اگه در خرید بلیط هواپیما ایرفلوت، بیزینس کلاس رو رزرو کرده باشین میتونین در لانژهای ویژه نوشیدنی و اسنک سفارش بدین و از روزنامه و اینترنت استفاده کنین.

کلاس بیزینس ایرفلوت

منوی غذایی بیزینس کلس ایرفلوت

ایرفلوت منوی غذایی متفاوتی رو متناسب با سن و رژیم های پزشکی و مدت زمان پرواز برای ادیان گوناگون ارائه میده. برای مثال اگه مسافر بیزینس کلاس این ایرلاین هستین و از فرودگاه شرمیتوو پروازتون انجام میشه، میتونین از غذاهای ویژه استفاده کنین. اگه پروازتون از بقیه ی فرودگاه ها شروع میشه، منوی غذاییتون کمی محدوده.

هواپیمایی ایرفلوت

میزان بار مجاز کلاس بیزینس

مسافران بیزینس کلاس ایرفلوت، مجاز هستن تا یک بسته به وزن 15 کیلوگرم  (حداکثر مجموع ابعاد 115 سانتی متر) رو به داخل کابین ببرن و دو بسته با حداکثر وزن 32 کیلوگرم و مجموع ابعاد 158 سانتی متر به قسمت بار تحویل بدن.

ناوگان هوایی ایرلاین ایرفلوت

ایرفلوت یکی از جوان ترین ایرلاین ها در دنیا به شمار میاد که در ناوگان هوایی خودش تا 1 ژانویه 2018، 224 هواپیمای مسافربری داره. متوسط عمر هواپیماهای این ایرلاین تا این تاریخ 4.1 سال هست و شامل موارد زیر هستن:

* 16 فروند بوئینگ B777

* 36 فروند بوئینگ B737

* 22 فروند ایرباس A330

* 38 فروند ایرباس A321

* 75 فروند ایرباس A320

* 37 فروند سوپر جت سوخو SSJ-100

ناوگان هوایی ایرفلوت

رسپینا24؛ سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط هواپیما و مقایسه ی بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی رو فراهم کرده. برای سفر به روسیه میتونین از خرید بلیط هواپیما رسپینا24 استفاده کنین و خیلی راحت بلیط هواپیما بخرین و رزرو هتل تون رو هم انجام بدین.

همکاران ما از طریق راههای ارتباطی زیر پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تور هستن