همه چیز راجع به خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی ساها

هواپیمایی ساها، بعد از چند سال دوباره فعالیت خودش رو در صنعت حمل و نقل هوایی از سر گرفته و در حال حاضر با ارائه ی پرواز های داخلی به مسافر ها این امکان رو میده که با خرید بلیط هواپیما این ایرلاین مقرون به صرفه تر سفر کنن. ما در این مطلب تصمیم داریم شما رو با شرکت هواپیمایی ساها بیشتر آشنا کنیم. با رسپینا24 همراه باشین.

هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها:

در سال 1369 نیروی هوایی ارتش، شرکت هواپیمایی ساها رو به عنوان ایرلاینی برای جابجایی پرسنل ارتش، تاسیس کرد. اسم ایرلاین هم از مخفف شده ی "سرویس ارتباط هوایی ارتش" به عنوان ساها انتخاب شد. بعدها شرکت هواپیمایی ساها پروازهای مسافربری خودش رو افزایش داد و جابجایی مسافرهای غیر نظامی رو هم به برنامه های پروازیش اضافه کرد. پروازهای مسافربری ساها با 5 فروند بوئینگ 707 انجام میشد و پروازهای باربری با 2 فروند بوئینگ 747. در سال 1392 مجوز این شرکت هواپیمایی به دلیل فرسودگی ناوگانش تعلیق شد.

ایرلاین ساها

جالبه بدونین که آخرین شرکت هواپیمایی جهان که از بوئینگ 707 به عنوان یک هواپیمای مسافربری استفاده می کرد، شرکت هواپیمایی ساها بود. البته این هواپیما های بوئینگ، هواپیماهای سوخت رسان به نیروی هوایی ارتش بودن که بعد ها به مدل مسافربری تغییر کاربری داده بودن.

هواپیما

1395بازگشت مجدد هواپیمایی ساها :

هواپیمائی ساها با سابقه پروازی و فعالیت 25 ساله و سومین هواپیمائی ایران، با وقفه ای کوتاه و با جایگزینی هواپیماهای فرسوده خودش با  دو فروند هواپیمای بوئینگ 737 مطابق با برنامه ریزی، موفق شد که مجوز خودش رو برای پرواز با هواپیماهای جدیدش به دست بیاره و در اسفند ماه سال ،1395مجدداً فعالیت پروازی خودش رو از سر گرفت. ساها که بعد از 3 سال دوباره به صنعت هوانوردی کشور برگشته، قصد داره تا علاوه بر پس گرفتن جایگاه ارزشمند گذشته خودش، فعالیت درخشان تر و چشمگیر تری داشته باشه

شرکت هواپیمایی ساها

مقر و قطب شرکت هواپیمایی ساها:

مرکز اصلی و قطب شرکت هواپیمایی ساها فرودگاه مهر آباد تهرانه.

ناوگان هواپیمایی ساها:

در حال حاضر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین شامل دو فروند بوئینگ 737 سری 300 میشه که از اسفند ماه 1395 در حال پرواز و خدمات رسانی به مسافرها هستن. البته ساها قصد داره به زودی سومین هواپیمای بوئینگ 737 رو به ناوگان فعلی خودش اضافه کنه و شنیده ها حاکی از اینه که این هواپیما، همان بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی تازه تاسیس نسیمه!

ناوگان هواپیمایی ساها

کترینگ هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها بعد از بازگشت دوباره ی خودش به صنعت هوانوردی، فعالیت خودش رو جدی تر از همیشه دنبال می کنه! بر طبق برنامه ریزی های جدید این شرکت هواپیمایی برای جذب کادر های پروازی و پرسنل مجرب و آموزش دیده، با برگزاری آزمون های تخصصی تیمی از مهندسین و خلبان ها و مهمان دارهای مجرب تشکیل داده، تا بتونه علاوه بر به کار گرفتن نیروهای بومی و متخصص ، امنیت و کیفیت مورد نیاز برای پرواز رو به مسافرهاش هدیه بده.

پرسنل هواپیمایی ساها

اگه شما هم برای سفرتون تصمیم دارین از پروازهای شرکت هواپیمایی ساها استفاده کنین، می تونین  برای خرید بلیط هواپیما  ایرلاین ساها از طریق سایت رسمی رسپینا24، با پوشش پرواز های بیش از 950 ایرلاین، خیلی راحت و با ارزون ترین قیمت خرید بلیط هواپیما رسپینا24 رو انجام بدین.