همه چیز راجع به خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی ایژین ایرلاینز

اگه شما هم قصد خرید بلیط هواپیما ایژین ایرلاین رو دارین احتمالا واستون جالبه که راجع به این ایرلاین بیشتر بدونین؛ شرکت هواپیمایی که تونسته 6 سال متوالی عنوان بهترین خط هوایی (ایرلاین) منطقه ی اروپا رو به خودش اختصاص بده می تونه یه گزینه ی عالی برای خرید بلیط هواپیما  خارجی محسوب بشه. ما تو این مطلب تصمیم داریم این ایرلاین رو بهتون معرفی کنیم، با رسپینا24 همراه باشین.

هواپیما

شرکت هواپیمایی ایژین:

ایژین؛ ایرلاینی که کار خودش رو با خدمات رسانی خصوصی و آمبولانس هوایی شروع کرد و در فوریه 1992 به اولین ایرلاین خصوصی یونان تبدیل شد و حدود 2 سال بعد پرواز های خصوصی خودش رو با هواپیما های لیارجت (learjet) از مبدا آتن به سایر کشور های جهان شروع کرد. سال 2000، سال پیشرفت های هواپیمایی ایژین بود که تونست ناوگان و همینطور  پرواز های خودش رو گسترش بده و روزانه 80 پرواز به 11 مقصد در یونان برسونه و امروز این هواپیمایی به مقصدهای زیادی در کشورهای مختلف پرواز داره. البته اینم بهتون بگیم که تنها مقصد پروازی هواپیمایی ایژین به ایران، شهر تهران هست و اگه تصمیم دارین که با خرید بلیط هواپیما ایژین ایرلاین پرواز کنین، پروازتون از تهران انجام میشه.

شرکت هواپیمایی ایژین

قطب شرکت هواپیمایی ایژین ایرلاینز:

قطب و مقر این شرکت هواپیمایی در شهر کیفیسیا، استان آتیک، یونان قرار گرفته و فرودگاه بین‌المللی آتن و فرودگاه بین‌المللی سالونیک، مقر‌های این شرکت هواپیمایی هستن.

جوایز دریافتی شرکت هواپیمایی ایژین:

0 از سال 2009 تا 2017، شش سال متوالی جایزه ی بهترین ایرلاین منطقه ی اروپا رو به خودش اختصاص داده.

0 دریافت جایزه ی خطوط هوایی ۵ ستاره‌ی جهان

0 دریافت جایزه ی خطوط هوایی با بهترین خدمات فرودگاهی

0 دریافت جایزه برای بهترین سرگرمی درون پروازی

0 دریافت جایزه ی بهداشت داخل هواپیما

0 دریافت جایزه ی بهترین خطوط هوایی منطقه‌ای (پروازهای کوتاه)

0 دریافت جایزه ی  بهترین اتحاد هواپیمایی جهان

هواپیمایی ایژین

ناوگان شرکت هواپیمایی ایژین:

شرکت هواپیمایی ایژین، در حال حاضر 47 فروند هواپیما داره که شامل هواپیما های زیر میشه:

1 فروند هواپیما ایرباس A319 با ظرفیت 144 مسافر

38 فروند هواپیما ایرباس A320-200 با ظرفیت 174 مسافر

8 فروند هواپیما ایرباس A321-200 با ظرفیت 201 مسافر

پذیرایی در کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی ایژین:

کلاس های پروازی این شرکت هواپیمایی شامل کلاس اکونومی  و بیزینس کلاس میشه.

ایژین ایرلاینز

*یکی از ویژگی های خوب هواپیمایی ایژین، اینه که به مسافرها این امکان رو میده تا با منوی پذیرایی کلاس های مختلف فرصت لذت بردن از غذاهای سنتی جزایر یونان رو داشته باشن. منوی غذایی هواپیمایی ایژین، شامل انواع سالاد و سبزیجات، دسرها و شیرینی های یونانی میشه.

* در کلاس اکونومی می تونین از غذاهای سنتی یونانی و انواع سالاد، سبزیجات، دسرها و شیرینی های مخصوص به این جزیره رو امتحان کنین.

اکونومی

* منوی غذایی بیزینس کلاس، علاوه بر غذاهای سنتی یونانی شامل دو غذای گرم انتخابی هم میشه.

بیزینس کلاس

اگه برای خرید بلیط هواپیما سفرتون تصمیم دارین با ایرلاین ایژین پرواز کنین، به دلیل شرایط ویژه ای که این ایرلاین داره، بهتره حتما قبل از خرید پرواز ایرلاین ایژین، از طریق شماره های زیر با واحد پشتیبانی خرید بلیط هواپیما خارجی  رسپینا24 تماس بگیرین.