برگزاری نمایشگاه ها تو کشورهای مختلف، یه بهونه ی جذاب برای خرید بلیط هواپیما و سفر به مناطق جدید و قرار گرفتن تو محیط و فضای های تجاری در سطح بین المللی هست که بهش میشه از دید تفریح و گردش هم نگاه کرد. در واقع میشه گفت با شرکت تو این نمایشگاه های بین المللی با یه تیر دو نشون می زنین. در ادامه این مطلب می خوایم  راجع به نمایشگاه کالاهای لوکس قطر باهاتون صحبت کنیم. با رسپینا24 همراه باشین.

نمایشگاه کالاهای لوکس قطر در شهر دوحه

نمایشگاه کالای لوکس قطر از 14 الی 17 آبان 1396 قراره که شهر دوحه رو پر از گردشگر و تاجر برندهای معروف کنه. یه نمایشگاه بزرگ و جذاب با بخش های مختلفی که میشه گفت پاسخ گوی هر سلیقه ای هست.

دلیل و هدف برگزاری نمایشگاه کالای لوکس قطر:

 هدف از برگزاری نمایشگاه  کالای لوکس قطر پاسخ به نیازهای بازار در حال رشد کشور قطر و کشور های حوزه خلیج فارسه و جالبه بدونین که تعداد مسافرهایی که با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در دوحه، از ایران در این نمایشگاه شرکت می کنن، کم نیستن و این نمایشگاه رو کشور ما هم تاثیرات مثبت خودش رو داره و خریدارها و تاجرهای زیادی از این موقعیت ها استفاده می کنن

نمایشگاه کالای لوکس قطر، یه مکان عالی برای بازدید و خرید برند های لوکس جهانی محسوب میشه. میشه گفت بهترین دلیل برای خرید بلیط هواپیما و شرکت تو این نمایشگاه وجود بخش های متنوع این نمایشگاهه!

شرکت درنمایشگاه کالاهای لوکس قطر

اگه اهل هنر و کارای هنرمندانه هستین، اگه آخرید تحولات دنیای مد و جواهرات رو دنبال می کنین یا طرفدار صنعت و گردشگری هستین این نمایشگاه یه فرصت عالی برای شماست. با شرکت در نمایشگاه کالای لوکس قطر علاوه بر لذت بردن از بازدید برجسته ترین های صنعت کالای لوکس جهان می تونین از کارگاه ها و سمینارهایی که در طی این نمایشگاه برگزار میشن هم نهایت استفاده رو بکنین و خودتون رو به بازار در حال رشد جهان نزدیک و نزدیکتر کنین.

در واقع این نمایشگاه مکانی برای انتخاب برند های لوکس جهانی، جذب برند های جدید و تمرکز بر کالا ها و محصولات آینده و همینطور سفارشی سازی در 8 بخش اختصاصی نمایشگاه ست.

نمایشگاه کالای لوکس قطر، برای ارائه تجربه ای غیر قابل پیش بینی و منحصر به فرد به نسلی طراحی شده که یه جورایی حامی و طرفدار کالاهای تجملی و لوکس هستن و برای رشد بیشترش تو هر زمینه ای تمام تلاششون رو می کنن.

بخش های مختلف نمایشگاه

بخش های مختلف در نمایشگاه کالای لوکس قطر:

نمایشگاه کالاهای لوکس قطر شامل بخش های مختلفی میشه که هر کدوم از این بخش ها جذابیت خاص خودشون رو دارن.

بخش هنر

بخش خودرو

بخش مد و جواهرات

بخش سلامتی و تندرستی

بخش سفر و میزبانی

بخش دریانوردی

بخش جت شخصی

بخش املاک

برگزاری نمایشگاه کالاهای لوکس در شهر دوحه

برنامه های اختصاصی نمایشگاه کالای لوکس قطر برای بازدید کننده ها:

بازدید کننده های این نمایشگاه علاوه بر بازدید و خرید کالاهای لوکس و قدرت انتخاب بین 100 برند برتر می توننن از برنامه های اختصاصی این نمایشگاه استفاده کنن.

Ultra Lounge: جلسات خصوصی برای اینکه بازدید کننده ها بتونن از نزدیک با صاحب برندها ارتباط برقرار کنن.

Ultra Wisdom: این بخش شامل کارگاه ها و سمینارهای آموزشی میشه که به برندهای پیشرو در صنعت کالای لوکس اختصاص داده شده. بازدید کننده های با شرکت تو این سمینارها فرصت آشنایی با کالاها و خدمات آینده رو دارن.

Ultra Boulevard: برای بخش های مرتبط با مد و پوشاک ، برنامه ی Ultra Boulevard برگزار میشه که اخرین تحولات و کلکسیون ها ی برترین برند های پوشاک لوکس دنیا رو به نمایش میزاره.

برنامه های اختصاصی نمایشگاه کالای لوکس قطر

چرا باید در نمایشگاه کالای لوکس قطر غرفه داشته باشیم؟

فرصت عالی برای ورود به بازار 101 تریلیون دلاری کشور های حوزه خلیج فارس

به دست آوردن اطلاعات جدید و به روز از بازار در حال تحول کالای لوکس

به دست آوردن مشتری ها جدید

مطرح کردن برندتون در بازار منطقه

فرصتی برا ی همکاری های جدید در سطح بین المللی

اگه تصمیم دارین از این نمایشگاه دیدن کنین و به اطلاعات بیشتری برای شرکت در این نمایشگاه نیاز دارین، می تونین وارد سایت نمایشگاه کالای لوکس قطر  بشین. در ضمن  برای خرید بلیط ارزان هواپیما  می تونین از طریق سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، اقدام کنین و سفر ارزونی داشته باشین.