پاییز خرید بلیط هواپیما با بلیط قطار این نقاط رو انجام بدین

درست است که خیلی ها تابستان را برای مسافرات انتخاب می کنند؛ اما این شامل حال خانواده هایی می شود که فرزندان مدرسه ای یا دانشگاهی دارند؛ اما اگر یک زوج جوان هستید یا محدودیت فصلی برای سفر ندارید، فصل پاییز را برای سفرتان امتحان کنید. چیزی که باعث می شود، پاییز به یک فصل خاص برای سفر تبدیل شود، رنگ های تند و آتشین طبیعت و خش خش برگ هایی است که با قدم زدن در جنگل ها، با سقوطی آرام، فرش زیر پایتان می شود. اگر از نم نم باران لذت می برید و می خواهید به بهترین مکان های گردشگری در فصل پاییز سفر کنید، خواندن این مطلب را از دست ندهید. با رسپینا 24 همراه باشید.

سفر پاییزی

تالاب کردخورد

تالاب کردخورد یا تالاب آق‌گل یکی از بهترین تفرجگاه های پاییزی برای شما خواهد بود. منظره ی زیبای این تالاب در فصل پاییز رنگ و بوی زندگی می دهد. پوشش گیاهی این تالاب که مواد مغذی زیادی برای پرندگان فراهم کرده، این آبگیر را در فصل پاییز به اقامتگاهی دنج برای 46 گونه از پرندگان ایران و همچنین پرندگان مهاجر روسیه و قفقاز، تبدیل کرده است. با سفر به این تالاب در فصل پاییز، زیباترین باغ پرندگان طبیعی را خواهید دید. پرندگانی نظیر اردک، غاز، فلامينگو، مرغ باران، حواصيل، آب چليک و کاکايی، گردهمایی زیبای پرندگان را به تصویر می کشند. برای رفتن به این تالاب می توانید بلیط قطار یا بلیط هواپیمای همدان را بخرید

تالاب آق گل

آب گرم لاویچ

نیازی نیست برای دیدن بی نظیرترین طبیعت پاییز، بلیط هواپیمای کشورهای خارجی را بخرید و سفر گرانی را متحمل بشوید؛ ما در گوشه ای از ایران به شما مکانی را معرفی می کنیم که پاییز، رقص طبیعت را به رخ فصل های دیگر می کشد. روستای زیبای لاویج که با قرار گرفتن در میان کوه های البرز، جنگلهای رنگارنگ و طبیعت بی نظیرش را به مسافران پاییزی، هدیه می دهد. آب گرم لاویج که از دامنه ی کوه های لاویج از زمین می جوشد، خنکای پاییز را به تنتان گرم می کند. املاح و خاصیت های درمانی این آب گرم از چشم گردشگران دور نمانده است. اگرچه این آب گرم در تابستان با ازدحام مسافران روبه رو است ولی در پاییز، تمام و کمال در اختیار شما خواهد بود و شما می توانید اوقات بیشتری از این آب گرم لذت ببرید. نم نم باران و منظره ی ابرهای پایین کشیده شده تا میانه های کوه ها، منطقه ای بکر و زیبا برای اقامت در لاویچ است. با رزرو هتل در لاویج، اقامتی خاطرانگیز داشته باشید.

آبگرم لاویجلاویج

کویرگردی در پاییز

پاییز از بهترین زمان های کویرگردی است که خبری از شب های سرد و روزهای آفتابی و سوزان نیست. خوشبختانه ما مناطق کویری زیادی در کشورمان داریم که هر کدام به نوعی عاشقان کویر را به سمت خود می کشد. شب های پر ستاره ی کویر را در هیچ جای دیگر نمی توانید ببینید. پیشنهاد می کنیم با رزرو هتل در یکی از شهرهای کویری، از جذابیت های کویر بهره ببرید. اگر می خواهید یک کویرگردی خاطرانگیز را شروع کنید؛ روستای تاریخی نایبند طبس ، جندق از توابع شهر خور، و شهر میبد یزد را در اولویت قرار دهید. از این میان روستای تاریخی نایبند، به عنوان نگین کویر و با لقب ماسوله ی کویر، میزبان جهانگردان زیادی است که با طبیعت کوهستانی و دشت های بی انتها، منطقه ای بکر برای سفر پاییزی شما محسوب می شود. توصیه می کنیم در این روستای تاریخی اقامت کنید و از شب های کویر لذت ببرید.

کویرطبس

اولسبلنگاه کجاست؟

شاید با رزرو هتل های لوکس و 5 ستاره اقامتی راحت در سفرتان داشته باشید؛ اما اگر یک روز در کلبه های چوبی ییلاق اولسبنگاه اقامت کنید، دیگر به فکر رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما برای سفر به کشورهای خارجی نمی افتید. در حالی که در خنکای پاییز در کلبه های چوبی خودتان را گرم می کنید، می توانید با باز کردن در چوبی انتهای کلبه، منظره ای زیبا از جنگل های انبوه در ارتفاعات کم ولی گسترده ببینید. منظر ای که همچون تابلوی نقاشی زنده، روحتان را نوازش می دهد. این ییلاق زیبا در 30 کیلومتری ماسال، مکانی دنج برای سفر در فصل پاییز است.

اولبسنگاه

مطمئن باشید با سفر به این مکان های زیبا، بیشترین لذت را از پاییز، خواهید برد. کوله بار سفر خود را  برای لذت بردن از زیبا ترین منظره های پاییز، آماده کنید و نگران خرید بلیط هواپیما یا قطار نباشید. سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 یکی از معتبرترین سایت های گردشگری است که از طریق آن می توانید بلیط هواپیما، بلیط قطار، اتوبوس و همچنین رزرو هتل را انجام دهید. اگر می خواهید از طریق تورهای گردشگری رسپینا24، سفری مهیج را تجربه کنید، عضو کانال تلگرام تورهای داخلی شوید و جهت خرید تور با شماره های زیر تماس بگیرید.