چرا نباید شرکت در نمایشگاه مبلمان استانبول IMOB رو از دست بدین

برگزاری نمایشگاه نقش بسیار مهمی در اقتصاد و کسب رونق در هر زمینه ای دارن. شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی خیلی وقتا فرصت خوبی هستن تا خرید بلیط هواپیما انجام بدین و چند روز رو در کنار فعالان و افراد مطرح در زمینه ی فعالیتتون سپری کنین. حضور در نمایشگاه ها باعث پیشرفت و رسیدن به موفقیت های بسیار مهمی میشن و نباید ازشون غافل باشین. یکی از بهترین فرصت هایی که بهمن ماه 96 فعالان در صنعت مبلمان پیش رو دارن، برگزاری نمایشگاه مبلمان استانبول (IMOB) هست. برای آشنایی با این نمایشگاه در ادامه با رسپینا24 همراه باشین.

نمایشگاه مبلمان استانبول

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی ترکیه (IMOB) یکی از بهترین نمایشگاه های خارجی هست که با ارائه ی طیف بی نظیری از ایده های طراحی به عنوان سومین نمایشگاه مبلمان در کل دنیا شناخته شده است. محصولات ارائه شده در نمایشگاه های مبلمان در سال های قبل متناسب با هر نوع اتاق و سبک طراحی بودن و به خوبی مورد توجه قرار گرفتن. با توجه به اینکه ترکیه یکی از بزرگترین صادر کننده های مبلمان به کشورهای اروپایی به شمار میاد، به همین خاطر این فرصت خوبیه تا با سبک و طراحی بسیار زیبای مبلمان ترکیه آشنا بشین.

نمایشگاه IMOB

نمایشگاه مبلمان ترکیه که 20 تا 25 بهمن 96 برگزار میشه، میزبان 100 کشور مختلف از سراسر دنیاست و فرصت خوبیه تا بتونن هنر و فعالیت خودشون در زمینه ی طراحی مبلمان و دکوراسیون رو به نمایش بزارن.  در این نمایشگاه بسیاری از تولیدکنندگان و افراد با نفوذ در صنعت طراحی مبلمان دور هم جمع میشن تا با سایر افراد فعال در این زمینه ارتباط برقرار کنن و گام های بلندی برای گسترش فعالیشون بردارن.

نمایشگاه مبلمان IMOB

استانبول بخاطر نزدیک بودن به ایران و عدم نیاز به ویزا، یکی از بهترین موقعیت ها برای شرکت در نمایشگاه های خارجی برای فعالان اقتصادی ایران به شمار میاد. اگه در زمینه ی صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی فعالیت دارین، پیشنهاد می کنیم این فرصت استثنایی رو از دست ندین. نمایشگاه IMOB هر ساله در استانبول برگزار میشه و دستاوردهای خیلی خوبی برای شرکت کنندگان به دنبال داره.

مبلمان IMOB استانبول

چه کسانی نباید نمایشگاه مبلمان استانبول (IMOB) رو از دست بدن؟

اگه در هر یک از زمینه های زیر در حوزه ی مبلمان و دکوراسیون فعالیت دارین، بهتره شرکت در نمایشگاه مبلمان استانبول رو از دست ندین.

* تاجران متخصص مبلمان

* خرده فروشان تخصصی تخت و سرویس خواب

* متخصصان دکوراسیون داخلی

* معماران

* نجاران

* طراحان داخلی

* فعالان در زمینه ی منسوجات مبلمان

نمایشگاه استانبول

در نمایشگاه مبلمان استانبول چه محصولاتی ارائه میشن؟

همون طور که از اسم نمایشگاه مشخصه، هر محصولی که مرتبط با مبلمان و دکوراسیون باشه، می تونین در این نمایشگاه ببینین. از جمله محصولاتی که غرفه های این نمایشگاه رو بی نظیر می کنن عبارتند از:

* ست مبلمان

* ست میز غذاخوری

* سرویس خواب

* ست دکوراسیون اتاق نوزاد و کودکان (تخت، کمد)

* تلویزیون های دیواری

* دکورهای دیواری

* مبلمان و تجهیزات دکوراسیون اداری

* میز و صندلی

* صندلی های راحتی و مبلمان های تخت خوابشو

* مبلمان فضاهای باز و باغ

* پارچه های رو مبلی

نمایشگاه طراحی دکوراسیون استانبول

چرا نباید نمایشگاه مبلمان استانبول رو از دست بدین؟

* بهترین و جدیدترین مبلمان روز دنیا در عرض 6 روز در غرفه های این نمایشگاه به نمایش گذاشته میشن و فرصت خرید و ایده گرفتن از کارهای موجود در نمایشگاه براتون برقرار میشه

* اطلاع از آخرین تکنولوژی و تجهیزات مربوط به حوزه ی طراحی و ساخت مبلمان

* برقراری ارتباط و معرفی فعالیتتون در عرصه ی جهانی

* دیدار با معروف ترین برندهای دنیا

* کسب تجربه و دانش در حوزه ی مبلمان با شرکت در سمینارهای موجود در نمایشگاه

* شرکت در مسابقه ی طراحی و ایده پردازی در صنعت مبلمان (هر ساله در این نمایشگاه، مسابقه ی بهترین ایده در صنعت مبلمان برگزار میشه)

استانبول

اطلاعات نمایشگاه مبلمان استانبول

تاریخ برگزاری نمایشگاه: 20 الی 25 بهمن ماه 1396  (23 الی 28 ژانویه 2018)

محل برگزاری نمایشگاه: Cumhuriyet Mh., Hadımköy Yolu, Istanbul, Turkey

آدرس سایت نمایشگاه: cnrimob.com

برای شرکت در نمایشگاه مبلمان استانبول (IMOB) بهتره با برنامه ریزی درست پیش برین و بدون اطلاع از جزئیات دقیق این نمایشگاه برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل تون اقدام نکنین. اطلاعات جامع این رویداد مهم رو می تونین از سایت نمایشگاه IMOB بدست بیارین.

نمایشگاه استانبول 2018

اگه قصد دارین در نمایشگاه مبلمان استانبول شرکت کنین، می تونین با رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما رسپینا24 اقدام کنین.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تور هستن.