چطوری می تونیم بلیط هواپیما خارجی ارزان پیدا کنیم؟

این تصور گرون بودن سفرهای خارجی رو از ذهنتون بیرون کنین؛ درسته که هزینه ی سفر های خارجی در مقایسه با سفرهای داخلی واستون گرون تر در میاد. ولی گاهی اوقات، فرصت های طلایی که برای خرید بلیط هواپیما خارجی پیش میان؛ می تونن شرایط یه سفر خارجی ارزون رو واستون مهیا کنن. پس لازم نیست زیاد برای مخارج سفرهای خارجی نگران باشین، ما در ادامه ی این مطلب بهتون میگیم که چطوری می تونین بلیط هواپیما ارزون برای سفرهای خارجی تون پیدا کنین. با رسپینا24 همراه باشین.

هواپیما خارجی

میشه گفت تو بودجه بندی هزینه های سفر همیشه یه مقدار قابل توجهی از هزینه صرف  رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت  میشه. تو هر کدوم از این دو موضوع که بتونین به هر طریقی صرفه جویی کنین، کلی از هزینه های سفرتون کم میشه و لی در عوض، ازون طرف می تونین تو خوشگذرونی و خرید کردن جبران کنین!

خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی:

از تغییرات آب و هوا گرفته تا عوض شدن فصل، مسائل سیاسی و یا هر چیزی که فکرش رو بکنین می تونه روی قیمت خرید بلیط هواپیما خارجی تاثیر بزاره! به هر حال تو حوزه ی گردشگری این مسائل به دلیل رقابت  بین کشورها، ایرلاین های خارجی و سیاست های گردشگری مختلف وجود داره؛ که در واقع یه جورایی فرصت های مناسبی واسه مسافر ها پیش میاد که بتونن سفرهای خارجی ارزونی رو تجربه کنن. حالا در ادامه ی مطلب بهتون میگیم که چه عواملی می تونن بهتون برای خرید بلیط ارزون خارجی کمک کنن.

تهیه بلیط

چطوری می تونیم بلیط هواپیما خارجی ارزان پیدا کنیم؟

از تخفیف های ایرلاین ها غافل نشین

گاهی اوقات ایرلاین ها تو یه بازه ی  زمانی مشخص؛ برای یه سری از پرواز هاشون تخفیف هایی رو در نظر میگیرن. به این صورت که ایرلاین ها، از طریق اعلامیه هایی که به آژانس های هواپیمایی میفرستن و داخل سایت خودشون و سایت های معتبر، میزارن؛ بلیط هواپیما یه سری از مسیرهاشون رو، تا یه تاریخی با  تخفیف های خوبی به مسافرها می فروشن. این جور وقت ها فرصت مناسبی برای خرید بلیط هواپیما ارزون پیش میاد که اگه ازشون استفاده کنین می تونین یه سفر خارجی ارزون و مقرون به صرفه رو تجربه کنین.

امنیت در سفر

فرودگاه پروازتون رو چک کنین

اگه به شهری سفر می کنین که بیشتر از یک فرودگاه داره؛ چک کردن فرودگاه پروازتون هم می تونه تو پیدا کردن بلیط ارزون تر بهتون کمک کنه! می تونین وقتی که دارین از طریق خرید اینترنتی بلیط هواپیما؛ پروازتون رو رزرو می کنین قیمت پرواز به فرودگاه های مختلف شهر رو هم با هم مقایسه کنین. خیلی وقت ها پرواز به فرودگاه های مختلف در یک شهر می تونه قیمت های متفاوتی هم داشته باشه و انتخاب پرواز به یکی از فرودگاه ها باعث خرید بلیط ارزون تر بشه.

باند

به جای خرید های حضوری خرید آنلاین انجام بدین

شاید از خودتون بپرسین که چرا باید قیمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما از خرید حضوری ارزون تر باشه؟ باید بهتون بگیم که دنیای اینترنت؛ یه فضای رقابتی بین آژانس ها ی گردشگری و شرکت های هواپیمایی به وجود آورده که باعث میشه هر سایتی که بلیط های ارزون تری رو بفروشه، بیشتر طرفدار و مسافر داره! به همین دلیل هم سایت های خرید بلیط هواپیما؛ قیمت خرید های آنلاینشون رو پایین میارن تا مشتری های بیشتری رو جذب کنن. از طرفی تو خرید آنلاین از طریق سایت، خودتون خرید تون رو انجام میدین و پورسانت کارشناس فروش این وسط حذف میشه و در نهایت می تونین بلیط هواپیما ارزونی رو برای سفر تون بخرین.

خرید آنلاین

با خبر شدن از بلیط های چارتر لحظه آخری

در مورد بلیط های چارتر سفرهای خارجی میشه گفت، که برای شهرهای پر طرفداری مثل استانبول، آنتالیا و تفلیس و به طور کلی شهر هایی که گردشگرهای ایرانی زیاد بهشون سفر می کنن؛ میشه بلیط های چارتر ارزون پیدا کرد. گاهی اوقات آژانس های چارتر کننده، برای اینکه پروازشون صندلی خالی نداشته باشه؛ قیمت بلیط هاشون رو پایین میارن و از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی می کنن. شما هم  اگه عضو این شبکه های اجتماعی مثل کانال تلگرام رسپینا24 باشین می تونین از این تخفیف ها و بلیط های لحظه آخری به موقع با خبر بشین و خودتون رو به یه سفر ارزون لحظه آخری دعوت کنین.

خرید آنلاین

می تونین برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان  رسپینا24، به بالای همین صفحه مراجعه کنین و با وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ حرکت تون؛ قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف رو با هم مقایسه کنین و مناسب ترین بلیط هواپیما رو برای سفرتون انتخاب و رزرو کنین.

شماره های تماس با ما: