کافه گردی در خوش منظره ترین کافه ها با خرید تور استانبول

می تونیم بهتون قول بدیم که هرچی بیشتر استانبول رو بشناسین و راجع به این شهر بیشتر بدونین، همون قدر بیشتر عاشقش می شین. شاید این خاصیت استانبوله، که حس شیفتگی رو وجود گردشگرها بیشتر میکنه، تو این مطلب می خوایم شمارو، به نوشیدن یه قهوه ی ناب ترکی تو خوش منظره ترین کافه های استانبول دعوت کنیم، می خواین بهترین کافه های روی بام استانبول رو بشناسین؟

مشهد

کافه گردی تو استانبول و چشیدن قهوه ترک و لذیذ ترین غذاهای ترکی، در قلب تپنده ی امپراطوری عثمانی، چیزی نیست که بشه، در طول سفر با خرید تور استانبول ازش گذشت. البته اینم بهتون بگیم که هرچی تو این شهر بگردین دیدنی های استانبول تموم شدنی نیستن، و باید چندین دفعه دیگه به خودتون قول بدین که بلیط هواپیما استانبول رو می خرین و دوباره به این شهر برمی گردین.

کافه گردی در خوش منظره ترین کافه های استانبول:

می تونین تصور کنین، استانبول قبل از اینکه، کافه های روی بام هاش افتتاح بشن، چه منظره ی بی نظیری از شهر رو نادیده گرفته بود! خوشبختانه امروز این کافه ها وجود دارن تا یه تصویر مهیج و بی نظیر از شهر، رو به مهمان هاشون هدیه کنن. و ما می خوایم تو ساختن یه خاطره و تصویر دلچسب تو این کافه های دنج، برای بهترین انمتخاب راهنمایی تون کنیم.

کافه رستوران استانبول 360

تو مشهور ترین خیابون استانبول، یعنی خیابون استقلال، یکی از بهترین کاف های روی بام استانبول، رو می تونین پیدا کنین. کافه رستورانِ "استانبول 360" در بالای عمارت باشکوهی، تصویر فوق العاده ای از جاذبه های دیدنی شهر، از از کلیسا سنت لوییس تا قصر توپکاپی رو به نمایش گذاشته، این کافه رستوران نسبتا گرونه و می تونین شاهد اجرای موسیقی زنده ترکی باشین، استانبول 360، آخر هفته ها پر میشه از افراد هنری و مشهور ، ولی در روزهای وسط هفته، این رستوران خلوت تر و ساکت تر میشه.

کافه رستوران استانبول 360کافه رستوران استانبول 360

کافه فایو. کَت

این کافه یکی از اولین کافه های روی بام در استانبوله، که حدود 20 سال پیش در بالای محله ی بوهیمیایی در "سیهانگیر"  افتتاح شده، ورودی این کافه تاریک به نظر می رسه ولی فقط کافیه سوار آسانسار بشین و برسین طبقه ی پنجم، با یه باغ سرسبز روی این تراس رو به رو میشین، که منظره ی فوق العاده ای رو به تنگه بِسفَر داره. یه فضای آرامش بخش ، که باعث میشه بعد ها، دلتون واسه استانبول خیلی تنگ بشه، پس به خاطر ورودی تاریکش منصرف نشین.

کافه فایو. کَتکافه فایو. کَت

کافه رستوران ووگو

یه فضای مدرن ، موزیک ملایم و غذاهای فوق العاده این کافه رستوران باعث محبوبیت زیادش شده، می تونین ساعت ها از وقت تون رو تو این رستوران به گپ و گفتگو و لذت بردن از فضای دلچسب این کافه سپری کنین، و گذر زمان رو متوجه نشین. این کافه رستوران در بالاترین طبقه ی بشیکتاش پلازا قرار داره و یکی از بهترین منظره های استانبول رو مال خودش کرده.

کافه رستوران ووگوکافه رستوران

نوتراس

اگه دوست دارین موقع صرف غذا یه منظره عالی از " گولدن هورن" پیش روتون باشه، نوتراس یه انتخاب عالیه، نوتراس در بالای ساختمونی به همین اسم در منطقه ی "بی اغلو" ساخته شده، و این کافه برای صرف شام، غذاهای مجلل استانبول و نوشیدنی سرو می کنه و بین مردم استانبول هم حسابی محبوبیت داره.

نوتراسنوتراس

کافه لب دریا

با اینکه تو استانبول لب دریا زیاد وجود داره، ولی منظور ما از لب دریا، یه کافه ی رمانتیک و دنجه با این اسمه، این کافه رو می تونین، تو خیابون کومباراک به سمت استقلال، در هتل ریچموند پیدا کنین. برای مردم استانبول این کافه یکی از قرارگاه های عاشقونه محسوب میشه، و به خاطر دیوار های شیشه ای این کافه، تو هر فصلی، حتی زمستون هم میشه از منظره ی دلچسب این کافه لذت ببرین.

کافه لب دریاکافه لب دریا

کافه گردی یه بخش مهم در تور ترکیه ست، ما در سایت خرید بلیط هواپیما و خرید آنلاین تور رسپینا 24 تورهای متفاوتی به شهر های مختلف ترکیه،  واستون تدارک دیدیم، که می تونین با عضو شدن در کانال تلگرام رسپینا24 از شرایط و قیمت های تورهای ما، زودتر از دیگران باخبر بشین. و برای خرید بلیط هواپیما استانبول هم می تونین با خرید آنلاین از سایت ما، یه کارت شارژ هم هدیه بگیرین. و برای رزرو هتل در استانبول می تونین از طریق سایت ما در بخش رزرو هتل های خارجی، مقصد و مدت اقامت تون رو وارد کنین و رزروتون رو انجام بدین.

برای خرید تور،بلیط چارتر، بلیط هواپیما وبلیط  قطار و همچنین مشاوره سفر می تونین، از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.

 با رسپینا۲۴، روی زمین نمی مانید.بلیط هواپیما ، بلیط قطار ، بلیط چارتر ، رزرو هتل