5 دلیل برای اینکه رزرو هتل تون رو به صورت اینترنتی و آنلاین انجام بدین

شاید باورتون نشه، ولی هنوز هم مسافرهایی وجود دارن که  با همون نحوه ی رزرو حضوری هتل سفرشون رو شروع می کنن. این روش قدیمی با اینکه هنوز طرفدارهای خودش رو داره؛ ولی خیلی جاها می تونه به ضرر مسافرها باشه که بدون اینکه رزرو هتل شون رو از قبل انجام بدن، سفر کنن. اگه شما هم تا امروز ترجیح می دایدن رزرو هتل تون رو به صورت حضوری انجام بدین؛ ما بهتون توصیه می کنیم که خوندن این مطلب رو از دست ندین. با رسپینا24 همراه باشین.

رزرو هتل

5 دلیل برای اینکه رزرو هتل تون رو به صورت اینترنتی و آنلاین انجام بدین :

برای کشورهایی که نیاز به ویزا دارن به مشکل برمی خورین

برای خیلی از کشورها، مخصوصا کشورهای ناحیه ی شینگن و در کل کشورهایی که برای سفر به اونها باید حتما ویزا و مجوز ورود گرفته بشه؛ این امکان وجود نداره که مسافر بتونه، فقط با خرید بلیط هواپیما اون کشور، بدون واچر هتل؛ که نشون میده رزرو هتل تو کشور مقصد انجام شده ویزا بگیره. برای ویزا گرفتن شما باید برگه ای رو به سفارت اون کشور تحویل بدین که نشون بده حتما محل اقامت تو کشورشون دارین. تنها راه حل این موضوع دعوتنامه ی سفره که می تونه شرایط ویزا گرفتن رو هم واستون راحت تر کنه.

ویزا

ممکنه اتاق خالی تو هتل مورد نظرتون پیدا نکنین

خیلی وقت ها مخصوصا در ایام تعطیلات و فصل های توریستی که هتل ها زود پُر میشن؛ اگه اتاقی رزرو نکرده باشین ، ممکنه موقع مراجعه ی حضوری به هتل، حسابی از دست خودتون عصبانی بشین که چرا قبلا رزرو هتل تون رو به صورت اینترنتی انجام ندادین و حالا هتل واسه شما جایی نداره! تو اینجور مواقع باید کلی هزینه ی تاکسی بدین و با چمدون هاتون، تو خیابون ها دنبال یه هتل دیگه بگردین.

رزرو هتل

مجبور می شین هزینه ی بیشتری بابت رزرو هتل پرداخت کنین

یکی از بهترین حالت هایی که میشه برای مسافری که رزرو هتلش رو قبل از سفر انجام نداده، تصور کرد؛ اینه که بعد از رسیدن به مقصد، با مراجعه به اولین هتل با اتاق های پُر رو به رو نشه و هتل اتاق خالی داشته باشه! تو این شرایط فکر نکنین که می تونین با همون قیمتِ روی سایت اتاقتون رو رزرو کنین. معمولا هزینه های رزرو آنلاین هتل ها تخفیف دارن و با رزرو حضوری یکی نیستن. دلیلش هم رقابت بین هتل ها برای جذب مشتری بیشتره! 

تو هزینه های سفر صرفه جویی می کنین

زمان رزرو هتل، خیلی می تونه تو هزینه های اقامت تون تاثیر بزاره؛ هتل های زیادی هستن که، به مسافرهایی که برای چند ماه جلوتر رزرو شون رو انجام میدن، تخفیف های قابل توجه ای در نظر میگیرن و اگه، یه موقع خواستین رزرو هتل تون رو کنسل کنین، با درصد خسارت کمتری می تونین کنسلی تون رو انجام بدین. حواستون باشه که، هرچقدر که زمان رزرو هتل تون، به زمان سفرتون نزدیک تر باشه امکان تخفیف گرفتن از هتل هم کمتر میشه،  و برای کنسلی هم مجبور میشین با مبلغ خسارت بیشتری، اتاقتون رو کنسل کنین. می بینین که خیلی به صرفه تره که اتاقی رو که دوست دارین توش اقامت کنین، چند ماه قبل با یه تخفیف درست حسابی به صورت آنلاین رزرو کنین.

گزینه های بیشتری برای انتخاب کردن دارین

یکی از ویژگی های خوب خرید های آنلاین اینه که دستتون تو انتخاب گزینه های بیشتر بازه، تو رزرو آنلاین هتل هم این ماجرا برقراره و می تونین هتل های مختلف رو از نظر قیمت ها، امکانات و حتی مسیرشون با هم مقایسه کنین و در نهایت بهترین گزینه رو برای سفرتون انتخاب کنین.

انتخاب هتل

سایت رسمی خرید بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل رسپینا24؛ علاوه بر، امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، برای راحتی هر چه بیشتر مسافر ها، رزرو هتل رو هم جزو خدماتش قرار داده، که می تونین از طریق بخش رزرو هتل سایت، تنها با چند کلیک ساده، به هتل ها و مسافرخونه های سراسر جهان دسترسی داشته باشین، و با مقایسه نرخ قیمت هتل ها و امکاناتشون، بهترین گزینه برای سفرتون رو انتخاب و رزرو کنین.

در ضمن می تونین برای مشاوره ی سفر , و خرید تور، بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، رزرو هتل از طریق شماره های زیر، با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.