5 راهکار ساده برای تجربه خرید بلیط هواپیما و سفر ارزان

اگه از آدمایی که سفر نمی کنن دلیلش رو بپرسین؛ تو جوابشون حتما جمله ی پول نداریم رو زیاد می شنوین. اینکه هزینه های خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی پول زیادی می خواد و از این حرفها! این جور افراد حتما تصورشون راجع به گردشگرها و جهانگردها اینه که یا خودشون خیلی پول و درآمد دارن و یا بابای پولداری دارن. هیچ وقت فراموش نکنین که برای سفر کردن و گشتن دور دنیا لازم نیست خیلی پولدار باشین!!  ما تو این مطلب بهتون راهکارهایی رو معرفی می کنیم که بتونین برای سفرهای خارجی تون پس انداز کنین. با رسپینا24 همراه باشین. 

پس انداز پول سفر

نمیشه این موضوع رو انکار کرد که سفر کردن پول می خواد، به هر حال برا ی خرید بلیط هواپیما و محل اقامت  و هتل نیاز به پول و بودجه ی سفر دارین؛ ولی اگه سفر کردن رو خیلی سخت نگیرین، راه های ارزون تری برای رفتن به سفرهای خارجی وجود دارن، مثلا ترفند های  پیدا کردن بلیط هواپیما ارزون حسابی می تونن تو هزینه های خرید بلیط هواپیما کمک تون کنن. برای اقامت در طول سفر هم راه کارهایی وجود داره که میشه با پول کمتری نسبت به هزینه های رزرو هتل ، جای مناسبی برای موندن پیدا کنین و یا حتی می تونین از طریق کوچ سرفینگ و اقامت رایگان، کلا هزینه ی اقامتتون رو از بودجه ی سفرتون حذف کنین! در ادامه این مطلب هم بهتون می گیم که چه راهکارهایی تو پس انداز کردن پول بهتون کمک می کنن.

رزرو بلیط

 5 راهکار ساده و راحتِ پس انداز کردن برای سفرهای خارجی:

یه قلک مخصوص پول سفر داشته باشین

یکی از روش های قدیمی و عالی برای پس انداز کردن، پول ریختن تو قلکه! البته تو دنیای امروز حساب های بانکی جای قلک ها رو گرفتن وخیلی ها ترجیح میدن پول هاشون رو تو حسابای بانکی شون پس انداز کنن؛ البته اگه عابر بانک ها بزارن! وقتی که با استفاده از کارت پرداخت هاتون رو انجام بدین نمی تونین با چشماتون از دست دادن پولهاتون رو ببینین و مدام ولخرجی می کنین؛ اینطوری حتی پول خرید بلیط هواپیما تون رو هم نمی تونین پس انداز کنین مگه اینکه کارت تون رو بدین دست یه دوست مورد اعتماد و هر ماه یه مبلغی به حساب سفرتون واریز کنین. به همین خاطر به نظر من، پول ریختن تو قلکی که نمی تونین پولاتون رو هر روز از داخلش دربیارین بهترین روش برای پس انداز کردنه.

پس انداز کردن برای سفر

با فروختن وسایلی که ازشون استفاده نمی کنین به پولای قلک تون اضافه کنین

هممون یه سری وسایل داریم که دارن گوشه ی اتاقمون خاک می خورن و خیلی وقته ازشون استفاده نمی کنیم! به نظرتون بهتر نیست به جای اینکه یه فضایی از خونه زندگی مون رو اشغال کنن، به سفر کردن و جور شدن پول خرید بلیط هواپیما مون کمک کنن؟!! تو دنیای پر از تکنولوژی امروز هم که میشه تو سایت ها و اپلیکیشن های فروش وسایل دست دوم خیلی راحت برای وسایلتون مشتری پیدا کنین.

پول خرید بلیط هواپیما

کم کردن خرید های غیر ضروری

باید سعی کنین با خودتون رو راست باشین. اولویت ها خیلی مهمن؛ سفر کردن کجای زندگیتونه؟! درسته که خرید کردن و اینکه هر چیزی که می خواین رو بتونین بخرین خیلی لذت بخشه، ولی باید ببینین کدوم موضوع واستون اولویت داره؟! خرید کردن واستون مهم تره یا بلیط هواپیمایی که واسه خریدش کلی برنامه ریزی کردین و قراره شما رو به کشور مورد علاقتون ببره؟

کمتر خرید کنین

به جای غذا خوردن تو رستوران ها خودتون آشپزی کنین

یکی از خرج های اضافی تو زندگی اینه که تو آشپزی کردن تنبلی کنین و همش از بیرون غذا بگیرین. درسته که پیتزاها و پاستاها از دوست داشتنی ترین خوردنی هان که موقع خریدشون با خودمون میگیم این پولا که چیزی نیست!! ولی با کم کردن همین هزینه ها میشه پول خرید یه بلیط چارتری ارزون رو جور کرد، باور نمی کنین امتحان کنین!

آشپزی در سفر

همخونه بگیرین

اگه با خانواده زندگی می کنین که هیچی خیلی راحتین ولی اگه تنها زندگی می کنین می تونین همخونه بگیرین و هزینه هاتون رو نصف کنین، این کار بهتون کمک می کنه که مقدار پولی که برای هزینه های سفر لازم دارین رو با اضافه کردن پس اندازتون زیادتر کنین و زودتر از چیزی که فکرش رو می کردین پول خرید بلیط و بودجه ی مسافرت تون جور میشه.

تقسیم کردن هزینه ها

برای خرید بلیط هواپیما رسپینا۲۴ کافیه به بالای همین صفحه مراجعه کنین و با انتخاب بلیط هواپیما خارجی؛ مبدا و مقصد سفر و تاریخ حرکت تون رو وارد کنین و با دریافت لیست قیمت بلیط ها ی مقصدتون ارزون ترین بلیط رو برای سفرتون انتخاب کنین.

می تونین برای مشاوره ی سفر از طریق شماره های زیر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرین.