6 نکته برای انتخاب لباس مناسب در سفر با خرید بلیط هواپیما

در سفر با هواپیما؛ قراره یه مدت زمانی رو داخل هواپیما بگذرونین و مجبورین تا جایی که می تونین بی حرکت باشین؛ تو این جور مواقع، راحت بودن لباس هاتون خیلی می تونه بهتون کمک کنه که آرامش بیشتری موقع پرواز داشته باشین، به همین دلیل نباید اهمیت پوشیدن لباس مناسب واسه پرواز رو نادیده بگیرین؛ پوشیدن یه لباسی که توش راحت نباشین می تونه یه پرواز کوتاه رو هم، واستون عذاب آور کنه. ما در ادامه ی این مطلب بهتون میگیم که پوشیدن چه لباس هایی می تونه کاری کنه که حتی یه پرواز طولانی واستون لذت بخش باشه. با رسپینا24 همراه باشین.

لباس سفر

شاید واسه شما هم پیش اومده باشه که در حین پرواز با هواپیما به خاطر لباسی که پوشیدین نتونستین اونطوری که باید در طول پرواز راحت باشین. بهتره بدونین که، سفرتون از همون لحظه ای که سوار هواپیما میشین، شروع میشه. پس باید از همون زمانی که بلیط هواپیما تون رو می خرین و شروع به آماده کردن لباس ها و بستن چمدونتون واسه سفر می کنین؛ لباس مناسب واسه داخل هواپیما تون رو هم انتخاب و آماده کنین.

اگه می خواین در طول پروازتون، آرامش داشته باشین؛ علاوه بر انتخاب بهترین صندلی هواپیما، پوشیدن لباس مناسب هم یه موضوع خیلی مهمه؛ با خوندن این مطلب کاملا متوجه میشین که نحوه ی لباس پوشیدن تون در طول پرواز باید چطوری باشه!

6 نکته مهم برای انتخاب لباس مناسب در سفر با هواپیما:

از جوراب کشی استفاده کنین

وقتی در طول پرواز مدام نشستین و تحرکی ندارین، احتمال اینکه پاهاتون ورم کنه زیاد میشه، پوشیدن جوراب های کشی باعث میشه که جریان خون که به سمت پاها سرازیر شده دوباره به قسمت های بالایی بدن برگرده. این کار برای پیشگیری از واریس هم موثره. این جوراب ها رو می تونین از لوازم ورزشی ها و یا حتی داروخونه ها هم بخرین.

جوراب کشی

به جای لباس های تنگ؛ لباس های گشاد و راحت بپوشین

شلوارهای جین تنگ و پیراهن هایی که خیلی بهتون میچسبن می تونه در طول پرواز باعث اذیت تون بشه. داخل کابین هواپیما مخصوصا تو قسمت هایی که صندلی ها به هم چسبیدن و فضای زیادی بینشون نیست؛ فشار هوا و پوشیدن لباس های تنگ کلافه تون می کن و باعث ناراحتی تون در طول مسیر میشن. پس چقدر بهتره که به جای روبرو شدن با همچین مشکلی از قبل خودتون رو برای این شرایط آماده کنین و لباس راحت و گشاد بپوشین تا احساس راحتی بیشتری داشته باشین.

سفر هوایی

پوشیدن لباس اضافه

در طول پرواز دمای داخل هواپیما می تونه تغییر کنه ؛ گاهی وقت ها می تونه با گرم و سرد شدن هوا باعث کلافه شدنتون بشه. اینکه لباس اضافه بپوشین تو این جور موقعیت ها  خیلی به دردتون میخوره، اگه هوا گرم بشه می تونین لباس های اضافه تون رو دربیارین ازشون به عنوان بالش در طول پرواز استفاده کنین؛ اگه هم هوا سرد بشه به اندازه ی کافی لباس پوشیدین که سرما اذیتتون نکنه.

خدمه پرواز

کفش بدون پاشنه و راحت بپوشین

پوشیدن کفش مناسب در طول پرواز خیلی مهمه، هم در طول زمان نشستن داخل هواپیما، هم زمانی که داخل فرودگاه می گذرونین نیاز دارین که با کفش هاتون راحت باشین. در طول پرواز مخصوصا پرواز های طولانی پاهاتون بر اثر نشستن زیاد ورم می کنن؛ اینجور مواقع اگه کفش پاشنه بلند پوشیده باشین، موقع رسیدن به مقصد، امکان اینکه کفشاتون پاتون رو اذیت کنن وراه رفتنتون دچار مشکل بشه زیاده. به همین دلیل اگه کفش های راحت و تخت بپوشین زیاد اذیت نمی شین.

کفش بدون پاشنه

به جنس لباستون دقت کنین

لباس های سبک و نخی، انتخاب های بهتری هستن اونم به خاطر اینکه خیلی راحت، هوا از تار و پودشون عبور میکنه و رطوبت رو داخل خودشون نگه نمیدارن، انتخاب لباس های نخی برای پرواز، باعث میشه کمتر عرق کنین و عرق رو روی پوست نگه نمیداره و به همین دلیل هم لباستون دیرتر کثیف میشه.

لباس مناسب سفر

لباس های پر جیب و جا دار بپوشین

همونطور که می دونین شرکت های هواپیمایی برای حمل و جابه جایی بار و بلیط هواپیما، قوانینی دارن که بهتون اجازه میدن فقط یه مقدار مشخصی بار، با خودتون به قسمت انبار ببرین و برای اضافه بار باید یه مبلغی رو پرداخت کنین؛ با انتخاب لباس های جا دار می تونین  یه سری وسایل کوچک رو داخل جیب هاتون بزارین و داخل چمدون فضای بیشتری داشته باشین.

البسه جیب دار

برای خرید بلیط هواپیما و سفر به هر شهر و یا کشوری؛ می تونین با مراجعه به بالای همین صفحه، با انتخاب بلیط هواپیما داخلی یا خارجی؛ خیلی راحت و ساده با وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ حرکت تون، لیست قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف رو با هم مقایسه کنین و در نهایت بهترین بلیط هواپیما واسه سفرتون رو انتخاب و رزرو کنین؛ سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24 به عنوان یه سایت مرجع و کامل در زمینه ی گردشگری بهتون این امکان رو میده که علاوه بر خرید بلیط هواپیما؛ کارای اقامت و رزرو هتل تون رو هم به صورت آنلاین از داخل سایت انجام بدین.

می تونین برای مشاوره ی سفر از طرق شماره های زیر، با همکاران ما در تماس باشین.