یکی از آپشن های خوبی که برای سفر کردن تو دنیای امروز وجود داره اینه که ، انتخاب محل اقامت در طول سفر به مجموعه ی هتل ها محدود نمیشه! انگار فقط کافیه که با یه جستجوی ساده تو اینترنت و سایت های خرید بلیط هواپیما، که بهتون این امکان رو میدن که از داخل خونه، روی کاناپه ی خودتون در حالی که پای سیستم نشستین و فنجون چایی توی دستتونه، در کمال آرامش دنبال ارزون ترین بلیط هواپیما بگردین و در نهایت هم بهترین گزینه رو انتخاب کنین و خودتون رو برای یه سفر عالی آماده کنین. بعد از رزرو پرواز یکی از مهمترین انتخاب هایی که باید انجام بدین پیدا کردن یه هتل و محل اقامت مناسب در زمان سفرتونه! ما تو این مطلب قصد داریم شما رو با" ایر بی ان بی" airbnb محبوب ترین روش اقامت در سفرهای خارجی آشنا کنیم. با رسپینا24 همراه باشین.

اقامت ارزان

امروز می خوایم به جای رزرو هتل، یه گزینه ی ارزون، مناسب و با یه عالمه تجربه ی متفاوت پیش روتون بزاریم. اگه توجهمون رو به دنیای اطرافمون بیشتر کنیم، می بینیم که موقع سفر کردن مجبور نیستیم به خاطر هزینه های رزروهتل قید سفر های خارجی رو بزنیم!! از طرفی برای کم کردن هزینه های سفر هم، راه حل ها و ترفندهای زیادی وجود داره که می تونین با استفاده ازشون، بلیط هواپیما ارزون تری بخرین.  روشی که می خوایم امروز راجع بهش باهاتون صحبت کنیم، یکی از پر طرفدارترین روش های اقامت در سفرهای خارجیه که بیشتر مسافرهای دنیا برای سفرهاشون از این روش استفاده می کنن؛ رزرو اتاق در سایت "ایر بی ان بی"!

سایت airbnb

 ایر بی ان بی-Airbnb چی هست؟

Airbnb یه وب سایت معروف بین جهانگردها و تو زمینه ی  گردشگریه و تا جایی که دلتون بخواد، می تونین اتاق، خونه و محل اقامت متنوع و ارزون تو این سایت پیدا کنین. میشه گفت این سایت یه جایگزین عالی برای رزرو هتل تو کشورهای مختلفه! در واقع مثل اتاق گرفتن های محلی تو کشور خودمونه با این تفاوت که، توسایت "ایر بی ان بی" به صورت آنلاین انجام میشه و همین آنلاین بودنشه که امنیت رو بیشتر و انتخاب محل اقامت دلخواه رو راحت تر می کنه!

رزرو اتاق در سایت airbnb

چرا ایر بی ان بی رو برای رزرو محل اقامت انتخاب کنیم؟

خوشبختانه گزینه های محل اقامت تو کشورهای مختلف خیلی زیاده و شما به عنوان مسافر مجبور نیستین فقط به رزرو هتل فکر کنین. البته انتخاب محل اقامت کاملا به سبک سفر شما و هدف سفرتون بستگی د اره! اگه شما مسافر ماجراجویی باشین و به تجربه های جدید و آشنا شدن با فرهنگ مردم کشورهای مختلف علاقه داشته باشین؛ مطمئناً روش های "کوچسرفینگ" و "ایر بی ان بی" واستون فوق العاده هستن! با این همه ما در دو حالت بهتون پیشنهاد می کنیم که از اجاره ی اتاق و یا خونه ی محلی ها استفاده کنین. یه حالت زمانیه که تنها سفر می کنین و هدف سفرتون هم آشنایی با فرهنگ، جاذبه ها و سنت و سبک زندگی مردم  تو کشورها ی مختلفه، تو اینجور مواقع کوچسرفینگ و یا اجاره اتاق از Airbnb، انتخاب منطقی تری نسبت به رزرو هتل هست! حالت بعدی، زمانیه که شما تصمیم دارین گروهی سفر کنین و تمام لحظات سفرتون رو با همسفراتون بگذرونین؛ تو این جور مواقع مطمئن باشین رزرو چند اتاق مجزا تو هتل، هزینه ی بیشتری نسبت به اجاره ی خونه تو شهر مقصدتون داره و بهتره که یه خونه اجاره کنین. خوبیه سایت ایر بی ان بی هم اینه که شما می تونین به صورت آنلاین هم اتاق و هم خونه دلخواهتون رو با هزینه ی کمتری رزرو کنین. با اینکه تو سفر های گروهی اقامت در هاستل هم می تونه پیشنهاد خوبی باشه، ولی گاهی وقت ها با توجه به شرایط خودمون یا همسفرامون به محل اقامت خصوصی تر و مرفه تری نیاز داریم!

محل اقامت ارزان در سفرهای خارجیسفرخارجی اقامت ارزان

میشه گفت اجاره ی اتاق تو خونه ی محلی ها؛ هم در مقایسه با هزینه ای که بابت موندن تو هتل پرداخت می کنین و هم از نظر ارتباط برقرار کردن با مردم محلی و تجربه های جدید وحتی لذت سفر، بیشتر می تونه به نفع تون باشه تا رزرو هتل.

airbnb سایت رسمی خرید بلیط هواپیما رسپینا24، انواع بلیط های چارتری و سیستمی  ۹۵۰ ایرلاین مختلف، از سراسر جهان رو برای خرید با ارزان ترین قیمت، در اختیارتون قرارمیده. می تونین بعد از مقایسه ی قیمت بلیط هواپیما ایرلاین های مختلف خیلی راحت خرید آنلاین بلیط تون رو انجام بدین. البته خدمات گردشگری رسپینا۲۴، به همین خرید بلیط هواپیما و بلیط قطار و اتوبوس ختم نمیشه، اگه از رسپینا۲۴ بلیط تون رو بخرین، علاوه بر دریافت هدیه ی کارت شارژ رایگان؛ امکان استرداد آنلاین بلیط  و همینطور رزرو هتل در سراسر دنیا رو هم دارین!

در ضمن می تونین برای مشاوره ی سفر ، از طریق شماره های زیر با همکاران ما تماس بگیرین.