برای خرید لباس کیش بهتر است یا قشم

کیش و قشم جزء مناطق آزاد ایران محسوب شده و خرید از این جزیره ها از برنامه های گردشگران این جزایر است. اگر قصد خرید لباس از یکی از این جزیره ها را داشته باشد، بعد اطلاع از اینکه کدام جزیره برای شما مناسب تر است و می تواند در خرید لباس به شما کمک کند، باید بلیط خود را رزرو نمایید. به ویژه اگر قصد خرید بلیط مسیرهای پر تردد مانند بلیط پرواز از تهران، اصفهان و شیراز به مقصد قشم و یا بلیط هواپیما مشهد کیش را دارید، باید هر چه زودتر اقدام نمایید. در ادامه با رسپینا همراه باشید.

برای خرید کیش بهتر است یا قشم

خرید لباس از کیش و قشم

شما می توانید لباس های موردنیاز خود را از مراکز خرید متنوع و بازارهای متعدد در این دو جزیره خریداری کنید. لباس هایی که در این جزایر به فروش می­رسد، معمولا از کشورهای حاشیه خلیج فارس و چین وارد می شود که تنوع بالایی در کیفیت و قیمت دارند. در ادامه این مراکز خرید با یکدیگر مقایسه شده اند.

مراکز خرید لوکس در کیش و قشم

مراکز خرید لوکس در این دو جزیره به ویژه در کیش تنوع بالایی دارد که برندهای معروف لباس در این مراکز به فروش می رسد. در ادامه این مراکز و برندهای آن معرفی می شود.

مراکز خرید لوکس در کیش

مهم ترین مراکز خرید لوکس در کیش شامل مرکز خرید دامون، مرکز خرید سارینا 1، دیپلمات مال، مراکز خرید رویا مال کیش است. بیشتر پوشاکی که در جزیره کیش به فروش می رسد جزء لباس های برند مانند مانگو، پوما، ال سی وایکیکی است، ضمن اینکه در جزیره کیش نیز لباس های فیک به فروش می رسد. اگر قصد خرید لباس برند را دارید، می توانید از مراکز خرید لوکس که پیش­تر ذکر شد، خرید کنید.

مرکز خرید دامون

مراکز خرید لوکس در قشم

از مراکز خرید مهم لوکس در جزیره قشم می­توان به بازار بین المللی ستاره قشم، سیتی سنتر 1 و 2 قشم، مجتمع دو دلفین و مرکز خرید سیمرغ قشم اشاره کرد. لباس­های برند در جزیره قشم نیز وجود دارد که شامل، هرمس، گوچی، لاکست، تامی و غیره است. لباس های موجود در مجتمع دو دلفین و سیتی سنتر 1 و2 کیفیت بهتری داشته و قیمت مناسبی دارد. به دلیل ماهیت سنتی بازار در قشم، مراکز خرید  این جزیره، علاوه بر پوشاک برند، لباس های فیک و معمولی نیز دارند.

بازار بین المللی قشم

مراکز خرید ارزان در کیش و قشم

در جزیره کیش و قشم علاوه بر مراکز لوکس، مراکز خرید ارزان نیز وجود دارد. تعداد این مراکز در قشم بیشتر است. تعدادی از این مراکز در ادامه ذکر شده است.

مراکز خرید ارزان در کیش

 این مراکز شامل مراکز خرید پانیذ، مروارید کیش و مرکز خرید مرجان کیش اشاره کرد. در جزیره کیش نیز بازارهای مختلفی مانند بازار عرب ها و بازار چینی­ها وجود دارد که این بازارها هم تنوع بالا و هم قیمت ارزان تری نسبت به سایر بازارهای کیش دارد. شما با خرید از این مراکز می توانید ضمن خرید با قیمت مناسب می توانید لباس با کیفیت مناسب خریداری کنید. مرکز تجاری کیش، پردیس 2 و مروارید نسبت به سایر مراکز خرید، قیمت و کیفیت مناسب تری دارند. مرکز پردیس 1 برای لباس های ورزشی و زنانه، و مرکز خرید مرجان نیز برای لباس های نوزاد مناسب تر  هستند.

مرکز تجاری کیش

مراکز خرید ارزان در قشم

در جزیره قشم نسبت به جزیره کیش، مراکز خرید با قیمت مناسب، بیشتر از جزیره کیش است. از معروف ترین آن، بازار درگهان است که به بازار پوشاک ارزان معروف می باشد. سهم بازارهای قشم از بازارهای سنتی مانند بازار قدیم بیشتر است و همین دلیلی بر وجود لباس با قیمت پایین تر است. کیفیت این لباس ها نسبت به مراکز دیگر پایین بوده اما قیمت مناسب تری دارند.

بازار درگهان

توصیه هایی برای خرید لباس از کیش

تعداد مراکز خرید در کیش بسیار بالاست و گاهی اوقات لباس هایی با کیفیت یکسان در دو مرکز خرید متفاوت قیمت های متفاوتی دارند. ضمن بازدید از مراکز خرید لوکس، با بازدید از مراکز خرید معمولی می توانید خرید مطمئن تری داشته باشید. همه لباس های موجود در کیش اصل نیستند و برخی فروشگاه ها لباس های فیک را به جای لباس معمولی به فروش می رسانند. همچنین استفاده از حراجی ها و تخفیفات کیش می تواند در خرید با قیمت کمتر مفید باشد.

توصیه هایی برای خرید لباس از قشم

اگر قیمت لباس برای شما مهم تر از کیفیت آن است مراکز خرید در قشم گزینه های مناسب تری هستند. برای خرید لباس زنانه از مرکز خرید پردیس بازدید نمایید. اگر می خواهید که لباس جین خریداری کنید، مجتمع مروارید گزینه مناسبی است، چون بیشتر لباس های این مرکز، پوشاک جین است. در قشم نیز می توان لباس های برند یافت که لازم است از مراکز خرید جدید و لوکس دیدن کنید.

مطلب پایانی

در این مقاله مراکز خرید مهم لباس، همچنین مقایسه ای از نوع لباس ها و قیمت های آن نیز در کیش و قشم بررسی شد. در مجموع اگر می خواهید لباس های برند خریداری کنید، جزیره کیش گزینه مناسب تری است و پیشنهاد ما به شما برای خرید لباس با قیمت پایین تر، جزیره  قشم است. اگر شما از یکی از این دو جزیره خرید کرده اید، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.