چرا درخواست ویزای کانادا رد میشود

اگه کمی در مورد سفر با خرید بلیط هواپیما خارجی و دریافت ویزا برای ورود به کشورهایی که ازتون مجوز میخوان آشنا باشین، بدون شک با اصطلاح ریجکت شدن برخورد داشتین و میدونین که شنیدن این کلمه برای خیلی ها یه کابوسه بزرگ هست. با توجه به تقاضای زیاد برای دریافت ویزای کانادا، لازمه تا از دلایل اصلی رد شدن درخواست ویزا یا ریجکت شدن اطلاعات کافی داشته باشین تا بدون مشکل سفرتون رو شروع کنین.

ویزای کانادا

دریافت ویزای کانادا

در بین کشورهای قاره آمریکا، کانادا بخاطر داشتن شرایط مناسب برای زندگی و همچنین نداشتن قوانین دست و پا گیر برای ورود ایرانی ها، در طول سال میزبان گردشگران زیادی از کشورمون هست. با توجه به اینکه ایرانی ها برای ورود به این کشور نیاز به دریافت ویزا دارن، در نتیجه با توجه به هدف از سفر، یکی از انواع ویزای توریستی، دانشجویی، سوپر ویزا و غیره رو باید دریافت کرد. مدارک و شرایط دریافت ویزا و مدت زمان اعتبار هر کدوم از انواع ویزای کانادا با هم متفاوت هست، اما در برخی از مدارک برای تمام اونها مشترک هست که عبارتند از:

* اصل پاسپورت

* عکس 4*3 با زمینه سفید

* تکمیل فرم های درخواست ویزا

* ارائه ی گردش حساب بانکی و اسناد و مدراک برای اثبات تمکن مالی

* مدارک شغلی و تحصیلی

* ارائه ی سند پذیرش در یکی از دانشگاه ها برای ویزای دانشجویی

* ترجمه ی سند ملکی و ازدواج

ویزا کانادا

ریجکت شدن ویزای کانادا

بعد از ارائه ی مدارک فوق که بهشون اشاره کردیم، باید با افسر ویزا در سفارتخانه مصاحبه کنین و با جواب دادن به سوالات مطرح شده در این جلسه، وی رو برای برگشت به کشورتون بعد از مدت زمان اعتبار ویزا متقاعد کنین. یکی از بدترین چیزایی که بعد از این جلسه ممکنه دریافت کنین، نامه ای مبنی بر رد شدن درخواست ویزا کانادا یا همون ریجکت هست. اصلی ترین دلایل برای رد شدن ویزای کانادا عبارتند از:

* عدم ارائه ی دلایل کافی برای متقاعد کردن افسر ویزا برای برگشت به کشور

* نداشتن تمکن مالی مناسب

* داشتن موارد منفی در سفرهای گذشته

* ناقص بودن پرونده و فرم های مورد نیاز برای دریافت ویزا

* نداشتن تمکن مالی مناسب فردی که برایتان دعوت نامه ارسال کرده

* نداشتن برنامه ی مناسب و مشخص در مقصد سفر

بخاطر داشته باشین که، هر اندازه پرونده ی بهتر و کامل تری را برای دریافت ویزای کانادا ارائه دهید، بدون شک شانستون در موافقت با درخواست ویزا افزایش پیدا میکنه. سعی کنید اسناد مالی و ملکی معتبری رو برای نشون داده تمکن مالی ارائه بدین چون این موضوع اهمیت بسیار زیادی داره و اغلب افراد به این خاطر نمی تونن سفرهای خارجی رو تجربه کنن. علاوه براین، سعی کنین برنامه ی درست و مناسبی رو برای نشون دادن هدف اصلی از سفر ارائه بدین.

خرید بلیط هواپیما تورنتو

نکات مهم برای دریافت ویزا کانادا

علاوه بر ارائه ی مدارک کافی برای دریافت ویزای کانادا، بهتون پیشنهاد می کنیم که با یکبار رد شدن درخواستتون نا امید نشین و بجای این کار بهتره سعی کنین موانع رو برطرف کنین. برای مثال، اگه فرم و مدرک ناقصی داشتین یا سند ملکی مناسب نبوده و یا هدفتون از سفر مشخص نیست، بهتره نواقص رو رفع کنین و دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنین.

لازمه بدونین که تعداد دفعات درخواست ویزا و همچنین فاصله ی بین هر درخواست مشخص نیست و محدودیتی در این زمینه وجود نداره. اما با توجه به اینکه درخواست ویزا هزینه بر هست، نباید عجله کنین و کاملا محکم پیش برین

اگر وابستگانی در کانادا دارین که بتونن براتون دعوت نامه ارسال کنن یا سابقه ی سفر به کشورهای خارجی، مخصوصا به منطقه شینگن دارید، بهتر و راحت تر می تونین افسر رو برای موافقت با دریافت ویزا متقاعد کنین.

کانادا

خرید بلیط هواپیما خارجی با رسپینا24

همون طور که اشاره کردیم شرایط سفر به کانادا نسبتا آسان هست و اگه دلتون میخواد به یکی از بهترین سفرهای زندگی تون برید، کافیه بعد از دریافت ویزای کانادا نسبت به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل اقدام کنین. سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط هواپیما رسپینا24 با داشتن امکان خرید بلیط هواپیما بیش از 950 ایرلاین داخلی و خارجی و همچنین رزرو آنلاین هتل خارجی و داخلی میتونه یکی از بهترین انتخاب ها براتون به شمار بیاد. البته لازمه بدونین که کارشناسان ما در واحد پرواز خارجی و تور خارجی میتونن مشاور خوبی برای شما در روند دریافت ویزای کانادا باشن.