{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی آستارا

اسپیناس

star_rate star_rate star_rate star_rate

پارلا

star_rate star_rate star_rate star_rate

افرا

star_rate star_rate star_rate

جهانگردی

star_rate star_rate star_rate

ایساتیس

star_rate star_rate star_rate

دریا

star_rate star_rate star_rate

بلال

star_rate star_rate star_rate

ابوالفضل

star_rate star_rate star_rate

هتل در آستارا

رزرو هتل در آستارا با توجه به تقاضای زیاد سفر به این شهر در بهار و تابستان، شرایطی را فراهم می کند تا چند روز از سفر را بدون دغدغه و نگرانی در محیطی آرام سپری کنید. هتل های این شهر متنوع بوده و در مجموع شامل هتل های 4، 3، 2 ستاره می باشند که هر یک دارای ویژگی ها و امکانات متفاوتی هستند. با توجه به تقاضای زیاد برای اقامت در این هتل ها، اغلب افرادی که قصد دارند سفر را بهتر مدیریت کنند، رزرو آنلاین هتل های آستارا را به رزروهای حضوری ترجیح می دهند. در ادامه سایت رزرو هتل رسپینا24، به نکاتی که در رزرو هتل های آستارا با تخفیف و ارزان ترین قیمت لازم است توجه نمایید، اشاره خواهد داشت.

رزرو آنلاین هتل های آستارا

بهار و تابستان از بهترین زمان ها برای سفر به شهر زیبای آستارا می باشد که فرصت بهره مندی از طبیعت خارق العاده را برایتان فراهم می کند. توجه به مقدمات سفر و نحوه آماده کردن آنها به اندازه انتخاب مقصد اهمیت دارد. به همین دلیل لازم است به نحوه انتخاب و رزرو هتل در این شهر توجه زیادی داشته باشید و بهترین روش را انتخاب نمایید. در حالت کلی دو انتخاب پیش رو دارید، رزرو حضوری هتل یا رزرو آنلاین هتل های آستارا؟ هر یک از این دو ویژگی های خاص خودش را دارد، اما اغلب افراد رزرو اینترنتی را ترجیح می دهند. از جمله دلایلی که باعث شده است رزروهای اینترنتی بیشتر از رزرو حضوری طرفدار داشته باشد عبارتند از:

رزرو هتل ها قبل از تکمیل ظرفیت

سفر در بهار و تابستان به آستارا یعنی قدم گذاشتن در این شهر در اوج شلوغی! در این بازه های زمانی تقاضا برای سفر به این شهر بسیار زیاد بوده و با توجه به اینکه تنها 8 هتل در آستارا فعالیت دارند، در نتیجه ظرفیت آنها خیلی زود تکمیل میشود. برای جلوگیری از این مشکل بهترین راهکار، رزرو هتل در آستارا به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد. با این انتخاب می توانید قبل از تکمیل شدن ظرفیت هتل های با کیفیت از چند روز قبل سفر نسبت به رزرو آنها اقدام کنید. توجه داشته باشید که هتل های با کیفیت مانند هتل های 4 ستاره آستارا به دلیل ارائه امکانات بیشتر از تقاضای بالاتری برخوردار بوده و بلافاصله ظرفیت آن تکمیل می گردد.

مقایسه آسان هتل

هتل های آستارا شامل 4 و 3 و 2 ستاره می باشد که در مناطق مختلف شهر پراکنده هستند. هر یک از این هتل ها دارای امکانات تفریحی و رفاهی خاصی بوده و از نظر قیمت نیز با هم تفاوت زیادی دارند. با رزرو اینترنتی هتل در آستارا می توان هتل های مختلف را با هم مقایسه نمود و بهترین گزینه ها که متناسب با شرایط شما هستند را انتخاب کنید. در رزروهای حضوری مقایسه هتل بر اساس فاکتورهای مختلف بسیار سخت بوده و نمی توان از داخل هتل ها بازدید کرد. در مقابل، با رزرو آنلاین می توان تصاویر بخش های مختلف را مشاهده نمود و بدون شک انتخابی آگاهانه تر خواهید داشت.

رزرو هتل های آستارا با تخفیف

علاوه بر آسایش و خیال آسوده ای که رزرو اینترنتی فراهم می کند، کاهش قیمت هتل ها در رزروهای آنلاین از دیگر دلایلی می باشند که باعث شده اند اغلب افراد به این شیوه رزرو گرایش پیدا کنند. با رزرو هتل در آستارا به صورت آنلاین، می توان از تخفیف هایی که سایت های مختلف از قبیل رسپینا24 ارائه می دهد استفاده نمایید. با این انتخاب تا حد زیادی در هزینه های سفر صرفه جویی خواهید نمود.

رزرو هتل در آستارا

قیمت هتل های آستارا چقدر است؟

قیمت هتل های آستارا مانند سایر هتل های داخلی و خارجی تحت تاثیر عوامل متعددی بوده و اطلاع از هر یک می تواند راهی برای انتخاب هتل ارزان تر باشد. مهم ترین مواردی که می توانند قیمت هتل در آستارا را تحت تاثیر قرار دهند، شامل گزینه های زیر می باشند:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

این کاملا طبیعی است که هر چه در یک هتل امکانات بیشتری ارائه گردد، به همان نسبت نیز قیمت هتل افزایش پیدا می کند. این مسئله در تمام هتل های داخلی و خارجی وجود دارد و هتل های آستارا نیز از این قضیه مستثنی نخواهند بود. هتل های 4 ستاره که از نظر امکانات تفریحی و رفاهی در سطح بالاتری قرار دارند، قیمت بیشتری نیز خواهند داشت.

زمان رزرو هتل

تمام خدمات گردشگری از قبیل خرید  بلیط اتوبوس، قطار و هتل تحت تاثیر زمان سفر هستند. به طوریکه در روز و ماه های پیک سفر با افزایش قیمت مواجه می گردند. قیمت هتل در آستارا نیز در بهار و تابستان افزایش داشته و در مقابل، پاییز و زمستان دو بازه زمانی برای رزرو هتل ارزان در آستارا به شمار می روند. به عبارت دیگر، هر چه تقاضا برای رزرو هتل در یک مقصد خاص بیشتر باشد، به همان نسبت نیز قیمت آن افزایش پیدا می کند.

موقعیت مکانی هتل

موقعیت مکانی هتل و میزان فاصله آن با مناطق دیدنی و تاریخی و مراکز خرید مهم از مهم ترین فاکتورهایی هستند که قیمت هتل را تعیین می کنند. به عنوان مثال، هتل بین المللی اسپیناس آستارا علاوه بر امکانات ایده آل، بخاطر قرار گرفتن در فاصله کوتاه با جنگ های سرسبز قیمت بیشتری نسبت به سایر هتل ها دارد. برای رزرو هتل های ارزان آستارا، پیشنهاد می کنیم حتما به موقعیت مکانی آنها توجه داشته باشید تا انتخاب آسان تری را تجربه کنید.

بهترین هتل های 4 ستاره آستارا کدامند؟

همان طور که اشاره شد، لوکس ترین هتل در آستارا، تنها هتل 4 ستاره این شهر می باشد. به عبارت دیگر، برای رزرو هتل در شهر زیبا و سرسبز آستارا، هتل 5 ستاره وجود نداشته و می توانید هتل بین المللی اسپیناس را انتخاب کنید. این هتل در فاصله بسیار کوتاه با جنگل های سرسبز قرار گرفته و مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است.

هتل های ارزان آستارا کدامند؟

افراد زیادی هستند که ارزان بودن هتل را در اولویت بالایی قرار می دهند. این گروه از افراد برای رزرو هتل های ارزان آستارا می توانند یکی از هتل های 2 و 3 ستاره را انتخاب کنند که در مناطق مختلف شهر پراکنده هستند. هتل های ارزان آستارا شامل موارد زیر می باشند:

هتل ابوالفضل آستارا، هتل پارلا، هتل افرا، هتل جهانگردی، هتل آپارتمان ایساتیس، هتل دریا، هتل بلال، هتل نگین استیل 

چرا رزرو هتل های آستارا را از رسپینا24 انجام دهیم

رسپینا24 یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان برای رزرو هتل در آستارا رسپینا24 را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های آستارا

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا24، پوشش تمام هتل های آستارا می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان آستارا

برای تجربه سفر ارزان تر می توان رزرو هتل آپارتمان های آستارا را انجام داد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. خوشبختانه رسپینا24 نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل

از ویژگی های منحصر به فرد رسپینا24 می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست برای رزرو هتل در آستارا تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل آستارا

رسپینا24 با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که برای هتل های خود ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل آستارا را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا24 به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی می باشند. به عبارت دیگر، در فرآیند رزرو یا پس از آن اگر با مشکل خاصی مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای خرید تور مسافرتی نیز از این قابلیت استفاده نمایید.

نحوه رزرو هتل های آستارا

برای رزرو اینترنتی هتل در آستارا از رسپینا24 لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا24، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به صفحه رزرو، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های آستارا را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو هتل مورد نظر،  بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قوانین و نکات مهم در رزرو هتل های آستارا

در انتخاب و رزرو هر یک از هتل های آستارا لازم است برخی از قوانین و شرایط را مد نظر قرار دهید که عبارتند از:

* رسپینا24 تعهدی نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.

* رسپینا24 در خصوص جا ماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه ی مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد شد.

* مبلغ پرداخت شده برای رزرو آنلاین هتل های آستارا، فقط شامل هزینه ی اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره نمی باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.

* هزینه ی سرویس های اضافه مانند استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره که در قرار داد رزرو هتل ذکر نشده اند، باید توسط مسافر به صورت مستقیم به هتل پرداخت گردد.

* با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

* قیمت های اعلام شده برای رزرو که روی سایت اعلام شده اند برای مهمانان ایرانی می باشد. جهت اطلاع از هزینه ی رزرو برای مهمانان خارجی با کارشناسان رسپینا24 تماس بگیرید.

* نرخ های اعلام شده روی سایت برای رزرو هتل های آستارا در ایام نوروز به صورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دریافت خواهد شد. مهمانان گرامی توجه داشته باشند که رزرو هتل نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارند.

* هزینه ی اقامت کودکان بر اساس قوانین هتل محاسبه می گردد

مسافران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل های آستارا می توانند با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایند. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟