{{ctrl.notification}}

پیگیری بلیط هواپیما را می توانید به صورت آنلاین از وب سایت رسپینا انجام دهید. برای آن دسته از مسافری که پس از تکمیل خرید از سایت، موفق به دریافت لینک دانلود بلیط هواپیما، قطار و یا واچر هتل نشده اند، می توانند مطابق راهنمایی که در ادامه ارائه داده ایم، عمل نمایند.

پیگیری بلیط هواپیما

چنانچه از وب سایت رسپینا نسبت به رزرو بلیط اقدام نموده اید، بلافاصله پس از پرداخت وجه، لینک دانلود بلیط به همراه شماره پیگیری برای شما فعال خواهد شد. (توصیه می کنیم شماره پیگیری اعلام شده را یادداشت و یا از صفحه موبایل یا سیستم خود، اسکرین تهیه نمائید.) اما اگر موفق به دریافت لینک نشدید و یا اینکه نیاز داشته باشید که مجدد فایل بلیط را دریافت کنید، با وارد کردن شماره موبایل (که هنگام رزرو بلیط آن را به سامانه اعلام کرده بودید) و هم چنین شماره پیگیری، اطلاعات بلیط شما مانند عکس زیر نمایش خواهد یافت.

پیگیری بلیط هواپیما

امکان مشاهده و چاپ بلیط

با کلیک بر روی دکمه مشاهده اطلاعات بلیط، تمامی موارد و جزئیات بلیط شما نمایش خواهد یافت. برای عبور از گیت پرواز و سوار شدن به هواپیما نیازی به بلیط چاپ شده نخواهید داشت. اگر با گوشی موبایل خود وارد صفحه شده اید، می توانید از اطلاعات اسکرین شات تهیه نمائید.

پیگیری بلیط قطار

شما می توانید هم چنین رزرو بلیط قطار که خود را نیز پیگیری نمائید. دقت فرمائید که در اینصورت نیز شماره پیگیری که پس از انجام فرآیند خرید برای شما نمایش یافته، ضروری است. در حال حاضر و با توجه به شرایط کرونایی کشور، برای ورود به قطار نیازی به ارائه بلیط چاپ شده نیست و عکس یا اسکرین شات بلیط نیز قابل قبول است.

پیگیری رزرو هتل

با رزرو هتل از وب سایت رسپینا، پس از تکمیل فرآیند واریز وجه، شماره پیگیری و لینک دانلود واچر هتل نمایش خواهد یافت. اما چنانچه لینک را مشاهده نکردید، می توانید با وارد کردن اطلاعات تماس و شماره پیگیری، نسبت به دریافت آن اقدام نمائید. برای استفاده از خدمات هتل نیز، نیازی به ارائه برگه چاپ شده واچر نخواهید داشت و تنها عکس صفحه کفایت خواهد کرد.

پیگیری رزرو از وب سایت رسپینا

علاوه بر موارد گفته شده، شما می توانید برای پیگیری بلیط هواپیما، قطار و یا واچر هتل خود با کارشناسان پشتیبانی 24 ساعته رسپینا نیز در ارتباط باشید. کافیست با شماره های 05131402 تماس حاصل نموده و به داخلی مربوطه متصل شوید تا راهنمایی و پیگیری های لازم صورت گیرد. هم چنین می توانید از طریق صفحه تماس رایگان اینترنتی که لینک آن در پایین همین صفحه درج شده است، با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید (قبل از تماس، از متصل بودن میکروفن سیستم خود مطمئن شوید). سفر خوبی را برای شما آرزومندیم.