قوانین و مقررات عمومی رسپینا

کاربر گرامی مطالعه موارد زیر در خصوص استفاده از خدمات رسپینا ضروری بوده و تمامی اقدامات صورت گرفته از سمت کاربر مانند ثبت نام، ورود و رزرو یا خرید خدمات و محصول به معنای آگاهی و پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات است. 

  1. رسپینا تمام اصول و رویه فعالیت خود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات الکترونیکی بنا نهاده و کاربران هنگام استفاده از خدمات، تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را شامل قوانین جزایی، مدنی، مالی، تجاری، جرائم رایانه ای و سایر مقررات رعایت کرده و در صورت درج هر گونه مطلب خلاف قانون و شئون اخلاقی و اجتماعی توسط کاربر، عواقب ناشی از آن بر عهده فرد می باشد.   
  2. پایگاه اینترنتی رسپینا به آدرس respina24.ir بوده و تمامی فعالیت های خود را با این دامنه و اپلیکیشن رسمی رسپینا انجام می دهد. همچنین رسپینا تنها از طریق شماره تماس های درج شده در وبسایت شامل (02191012900 - 05131402 - 05191012900) و سرشماره های پیامکی (10009369323176) با کاربران ارتباط برقرار می کند و هر گونه مکاتبات اینترنتی، تماس یا پیامک غیر از این منابع و آدرس های رسمی نامعتبر می داند. 
  3. هرگونه خدمات و محتوای ارائه شده توسط رسپینا، جهت استفاده‌ در این وب‌سایت، اپلیکیشن و رسانه‌های مجازی متعلق به رسپینا بوده و هر گونه سواستفاده از اطلاعات، عکس‌ها، ویدیوها، نقشه‌ها، طرح‌ها، نام تجاری، لوگو و غیره از رسپینا، پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.
  4. هرگونه سواستفاده از نام رسپینا، سایت اینترنتی و خدمات رسپینا و استفاده از نام های مشابه و دارای تطابق، از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی صلاح قابل پیگرد قانونی خواهد بود.  
  5. هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و مطالب سایت یا اپلیکیشن رسپینا در هر صفحه یا اطلاعات مربوط به مقایسه و خرید، به هر طریق اعم از استخراج دستی، ربات، کراولر و غیره و انتشار آن بدون اجازه کتبی از رسپینا ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است. ذکر مطالب تنها با نام و نشانی اینترنتی وبسایت رسپینا و لینک مطلب ذکر شده در اینترنت مجاز است. 
  6. در صورتی که کاربران اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت رسپینا کنند، موظف بوده که اطلاعات خود را هنگام ثبت نام و رزرو به صورت صحیح وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب این امر بر عهده‌ی کاربر خواهد بود. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت رسپینا اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
  7. تمامی مسئولیت استفاده و حفاظت از اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور آن بر عهده کاربر است و چنانچه هرگونه خریدی از حساب کاربر صورت گیرد ولو توسط فرد دیگر، مسئولیت آن با شخص کاربر خواهد بود. در همین راستا هر گونه خسارت احتمالی پیرو عدم رعایت قوانین، با کاربر است. همچنین هیچ فرد دارنده یک کد ملی نباید بیش از یک حساب کاربری برای خودش ایجاد نماید.
  8. در صورتی که هنگام پرداخت، مبلغی از حساب کاربر کسر شود و هر گونه مشکلی در شبکه بانکی ایجاد شود، رسپینا مسئولیتی در این بابت نداشته و مبلغ باید ظرف مدت قانونی از طرف بانک بازگردانده شود.
  9. به اطلاع کاربران رسانده می شود که رسپینا نیز مانند سایر وبسایت های بزرگ داخلی و خارجی از جمع آوری آی پی و کوکی ها استفاده می کند و اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی رسپینا و روش های مناسب مدیریت اطلاعات، داده های کاربران را محافظت و از دسترسی های غیرقانونی جلوگیری می کند. همچنین مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و رسپینا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی دارد. 
  10. تمامی اطلاعاتی که توسط رسپینا برای استفاده از امکانات وبسایت یا اپلکیشن درخواست می شود، در حد ضرورت و برای دستیابی به اهدافی مانند بهبود خدمات، تجربه کاربری، رفع خطاهای سیستمی و ...بوده و احترام به اطلاعات شخصی کاربران و حفظ آن ها از تعهدات اصلی رسپینا است. 

درخواست پشتیبانی

درخواستتان را به دست ما برسانید

پشتیبانی تلفنی

۲۴ ساعته پشتیبان شما هستیم