محرم
{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی قم

بین المللی

star_rate star_rate star_rate star_rate

کریمه

star_rate star_rate star_rate star_rate

استقلال

star_rate star_rate star_rate star_rate

خورشید

star_rate star_rate star_rate star_rate

بزرگ پارسیا

star_rate star_rate star_rate star_rate

المپیک

star_rate star_rate star_rate star_rate

جمیل

star_rate star_rate star_rate

ملل

star_rate star_rate star_rate star_rate

هتل در قم

رزرو هتل در قم که دومین شهر زیارتی در کشورمان به شمار می رود، در تمام روزهای سال، مخصوصا ایام ولادت امام زمان (عج) و حضرت معصومه (س) یکی از مهم ترین کارهایی می باشد که لازم است با شناخت کافی و به بهترین شیوه انجام شود. تنوع بسیار بالا در هتل و تقاضای زیاد برای آنها دو عامل مهم برای رزرو آنلاین هتل های قم می باشند که هر روز با رشد بیشتری مواجه می گردد. سایت رزرو آنلاین هتل رسپینا24؛ در ادامه به چند مورد مهم در نحوه رزرو اینترنتی هتل قم با بالاترین تخفیف و ارزان ترین قیمت، قیمت هتل های قم، قوانین و نکات مهم در رزرو آنها اشاره خواهد داشت.

رزرو آنلاین هتل های قم

قم بعد از مشهد دومین شهر زیارتی در ایران می باشد که به دلیل فاصله کوتاه آن با تهران و همچنین وجود اماکن زیارتی در طول سال میزبان مسافران و زائران زیادی است. علاوه بر امکان مراجعه حضوری به هتل ها و انجام کارهای مربوط به رزرو، بسیاری از افراد در دنیای امروز رزرو آنلاین هتل ها را ترجیح می دهند. دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد، به عنوان مثال با رزرو اینترنتی هتل در قم از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

رزرو هتل ها قبل از تکمیل ظرفیت

شهرهای زیارتی به شدت تحت تاثیر اعیاد و مراسم مذهبی می باشند، به طوریکه در دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه و همچنین تولدت امام زمان عج میزان سفر به قم تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. در این بازه های زمانی قم به شدت شلوغ شده و هتل های خیلی زود تکمیل میشوند. در نتیجه اگر از قبل سفر نسبت به انتخاب و رزرو هتل اقدام نکرده باشید، با لیست تکمیل شده هتل های با کیفیت با قیمت مناسب مواجه خواهید شد. بهترین راهکار در این شرایط این است که با رزرو آنلاین هتل، چند روز قبل از سفر رزرو هتل قم را انجام دهید. توجه داشته باشید که در این شرایط احتمال رزرو هتل های با کیفیت با قیمت مناسب بیشتر بوده و با خیال آسوده و بدون نگرانی می توانید کوله بار سفر را به سمت این شهر بردارید.

مقایسه آسان هتل

هتل های قم شامل هتل های 4، 3، 2 و یک ستاره بوده و هر یک از نظر موقعیت مکانی، قیمت و امکانات با هم تفاوت زیادی دارند. با توجه به پراکندگی هتل ها در مناطق مختلف و تنوع زیاد آنها، لذا با مراجعه حضوری نمی توان مقایسه خوبی بین آنها داشت. این در حالیست که با رزرو اینترنتی هتل می توان براحتی هتل ها را بر اساس فاکتورهای مختلف با هم مقایسه نمود و هتل های قم نزدیک به حرم را شناسایی نمود و رزرو را انجام داد.

رزرو هتل های قم با تخفیف

یکی از مهم ترین دلایلی که اغلب افراد رزروهای اینترنتی هتل را در اولویت قرار می دهند، قیمت ارزان آنها نسبت به رزروهای حضوری می باشد. ارائه تخفیف های متعدد که سایت و سامانه های رزرو هتل در طول سال ارائه می دهند، شرایطی را فراهم می کند تا بتوانید رزرو هتل های قم با تخفیف و ارزان ترین قیمت را انجام دهید. توجه داشته باشید که با رزروهای حضوری این تخفیف ها اعمال نشده و در نتیجه مجبور خواهید بود هزینه بیشتری را برای هتل مورد نظر پرداخت نمایید. به عنوان مثال، رسپینا24 در طول سال جشنواره های فروش متعدد ارائه داده و این یعنی می توانید هتل های قم را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف رزرو کنید.

رزرو هتل در قم , رزرو هتل های قم

قیمت هتل های قم چقدر است؟

هتل های داخلی و خارجی همیشه تحت تاثیر چند فاکتور مهم قرار گرفته و بر همین اساس نرخ های آنها افزایش یا کاهش پیدا می کند. این مسئله را در قیمت هتل های قم نیز به چشم میخورد. توجه داشته باشید که اطلاع از عوامل مهم در تعیین قیمت هتل ها، می تواند به عنوان راه حلی برای رزرو هتل های ارزان قم محسوب گردد. از مهم ترین مواردی که می توانند در گران یا ارزان بودن هتل های قم اثر گذار باشند عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

تفاوتی ندارد که هتل های داخلی را بخواهید رزرو کنید یا خارجی، در هر صورت نوع امکاناتی که در اتاق ها و سایر بخش های هتل ارائه می گردد، با قیمت هتل ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل است که هتل های 4 ستاره همیشه قیمت بیشتری نسبت به هتل های 3 و 2 ستاره دارند. در نتیجه می توان گفت، اگر ارزان بودن سفر برایتان اهمیت زیادی دارد، بهتر است هتل هایی را انتخاب کنید که از امکانات تفریحی و رفاهی کمتری برخوردار باشند.

زمان رزرو هتل

هر یک از شهرهای توریستی یک بازه زمانی خاص در سال بیشتر مورد توجه مسافران قرار میگیرند. قم و مشهد دو شهری می باشند که تحت تاثیر مراسم و مناسبتهای مذهبی هستند. به همین دلیل در برخی از روزهای سال از قبیل دهه کرامت و ولادت امام زمان و ایام عزاداری محرم و صفر شلوغ بوده و بیشتر مورد توجه زائران و مسافران قرار میگیرد. در این بازه های زمانی قیمت هتل ها نیز با رشد زیادی مواجه میشوند. در نتیجه می توان گفت، برای تجربه سفر ارزان به قم بهتر است روزهایی را انتخاب کنید که با مناسبتهای مذهبی مقارن نباشد.

موقعیت مکانی هتل

با توجه به اینکه اغلب افراد به عشق زیارت حرم حضرت معصومه س و جمکران به قم سفر می کنند، لذا رزرو هتل در قم نزدیک به حرم را در اولویت قرار می دهند. میزان فاصله هتل ها از حرم ارتباط مستقیم با قیمت آنها داشته و هر چه به هتل نزدیک تر باشد، به همان نسبت نیز قیمت آن ها بیشتر خواهد بود. برای رزرو هتل های ارزان قم، بهتر است هتل هایی را انتخاب کنید که از حرم فاصله بیشتری دارند.

بهترین هتل های 4 ستاره قم کدامند؟

بهترین هتل های قم در گروه هتل های 4 ستاره قرار دارند و در این شهر هتل 5 ستاره وجود ندارد. هتل های 4 ستاره دارای امکانات بسیار مناسبی بوده و فاصله کمی با حرم دارند. هتل کریمه، هتل المپیک، هتل بزرگ پارسیا و هتل ملل از بهترین هتل های 4 ستاره قم می باشند که انتخاب آنها می تواند شرایط ایده آلی را برای سفر فراهم کنند.

هتل های ارزان قم کدامند؟

اگر از آن گروه افرادی هستید که ارزان بودن سفر را در اولویت قرار می دهید، بهتر است هتل های 3، 2 و یک ستاره قم را برای اقامت انتخاب کنید. این هتل ها از تنوع بالایی برخوردار بوده و برخی از آنها در فاصله بسیار کوتاهی با حرم قرار گرفته و بقیه در خیابان های اطراف و سایر مناطق شهر قم قرار دارند. بهترین هتل های ارزان قم عبارتند از:

هتل امامی، مرکز گردشگری سلامت، هتل آپارتمان فردوس، هتل آپارتمان زرین، هتل راسپینا، هتل آپارتمان ماهان، هتل کاظمین، هتل آپارتمان نیاوران، هتل آپارتمان قدس، هتل سلام، مهمانپذیر وارش، هتل آپارتمان عامری، هتل اطلس، هتل آپارتمان تشریفات، هتل آپارتمان صفا، هتل رز، خانه مسافر پاس کبود، هتل پاسارگاد، خانه مسافر سپیدار، هتل سلوی، هتل آراز آرام

چرا رزرو هتل های قم را از رسپینا24 انجام دهیم

سامانه رزرو آنلاین هتل رسپینا24 یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان برای رزرو هتل در قم رسپینا24 را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های قم

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا24، پوشش تمام هتل های قم می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان قم

برای تجربه سفر ارزان تر می توان رزرو هتل آپارتمان های قم را انجام داد که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. خوشبختانه رسپینا24 نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو هتل در سامانه رسپینا24 می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست برای رزرو هتل در قم تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل قم

سامانه رزرو هتل رسپینا24 با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که برای هتل های خود ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل قم را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا24 به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی می باشند. به عبارت دیگر، در فرآیند رزرو یا پس از آن اگر با مشکل خاصی مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 تماس بگیرید.

نحوه رزرو هتل های قم

برای رزرو اینترنتی هتل در قم از رسپینا24 لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا24، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به صفحه رزرو هتل، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های قم را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو هتل مورد نظر،  بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قوانین و نکات مهم در رزرو هتل های قم

در انتخاب و رزرو هر یک از هتل های قم لازم است برخی از قوانین و شرایط را مد نظر قرار دهید که عبارتند از:

* رسپینا24 تعهدی نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.

* رسپینا24 در خصوص جا ماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هتل هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه ی مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو هتل خواهد شد.

* مبلغ پرداخت شده برای رزرو آنلاین هتل های قم، فقط شامل هزینه ی اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره نمی باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.

* هزینه ی سرویس های اضافه مانند استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره که در قرار داد رزرو هتل ذکر نشده اند، باید توسط مسافر به صورت مستقیم به هتل پرداخت گردد.

* با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

* قیمت های اعلام شده برای رزرو هتل که روی سایت اعلام شده اند برای مهمانان ایرانی می باشد. جهت اطلاع از هزینه ی رزرو هتل برای مهمانان خارجی با کارشناسان رسپینا24 تماس بگیرید.

* نرخ های اعلام شده روی سایت برای رزرو هتل های قم در ایام نوروز به صورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دریافت خواهد شد. مهمانان گرامی توجه داشته باشند که رزرو هتل نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارند.

* هزینه ی اقامت کودکان بر اساس قوانین هتل محاسبه می گردد

علاوه بر رزرو هتل های قم، می توانید با رسپینا24 مقدمات سفر به این شهر را کاملا آنلاین و ارزان فراهم کنید. به عبارت دیگر، با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بلیط سفر را خریداری کنید و با خیال آسوده قدم به این شهر بگذارید.

خرید بلیط هواپیما قم

رسپینا24 تمامی پروازهای داخلی منتهی به قم را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما قم لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما قم از مبدا مورد نظر را انجام دهید.

خرید بلیط قطار قم

برای خرید بلیط قطار قم کافیست وارد منوی بلیط قطار از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید. لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس ، قطار  و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

خرید تور قم

یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع سفری کاملا بدون دغدغه، خرید تور می باشد. چون با این شیوه سفر نگرانی بابت خرید بلیط و انتخاب و رزرو هتل نخواهید داشت. با امکان خرید آنلاین تور قم از رسپینا24 می توانید نوع سفر (هوایی یا زمینی) و نوع هتل را انتخاب کنید تا سیستم بهترین گزینه ها را برایتان پیشنهاد داده و در نهایت واچر هتل و فایل بلیط را ارسال کند.

مسافران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل های قم می توانند با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایند. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید