{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی مشهد

پردیسان

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

قصر طلایی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس2

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

درویشی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 4 ستاره در مشهد

اترک

star_rate star_rate star_rate star_rate

جواد

star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس

star_rate star_rate star_rate star_rate

فردوس

star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 3 ستاره در مشهد

اطلس

star_rate star_rate star_rate

تهران

star_rate star_rate star_rate

شارستان

star_rate star_rate star_rate

خانه سبز

star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 2 ستاره در مشهد

مرمر

star_rate star_rate

ادریس

star_rate star_rate

آتی

star_rate star_rate

کوثر

star_rate star_rate

هتل در مشهد

رزرو هتل در مشهد یکی از مهم ترین و اصلی ترین کارها قبل از شروع سفر به این شهر می باشد. تنوع بسیار بالا در میان هتل و هتل آپارتمان ها و تقاضای زیاد برای رزرو آنها در تمام طول سال باعث میشود اغلب افراد بهترین و آسان ترین راه یعنی رزرو آنلاین را انتخاب کنند. سایت رزرو هتل رسپینا در ادامه راهنمای جامعی برای هتل های این شهر ارائه داده و به معرفی کامل هتل های ارزان مشهد نزدیک به حرم، هتل های لوکس و قوانین و نکات مهم که لازم است در فرآیند رزرو مد نظر قرار دهید خواهد پرداخت.

رزرو هتل در مشهد

رزرو آنلاین هتل در مشهد

قبل از معرفی کامل هتل های پایتخت معنوی کشورمان و بررسی قوانین و نکات مهم آن، لازم است یکی از بهترین روش ها برای رزرو آنها شرح داده شده و مزایای آن بررسی گردد. رزرو اینترنتی هتل های مشهد به چند دلیل مهم بهترین و آسان ترین روش برای مشخص کردن محل مناسب برای اقامت چند روزه در سفر به شمار می رود. از مهم ترین دلایل این انتخاب می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

رزرو هتل قبل از تکمیل ظرفیت

مشهد اولین شهر توریستی کشورمان می باشد که سالانه میزبان میلیون ها زائر از اقصی نقاط دنیا بوده و امکانات رفاهی و تفریحی متعددی برای پذیرایی از آنها فراهم نموده است. از جمله امکانات رفاهی در این زمینه می توان به هتل و هتل آپارتمان ها اشاره نمود که علیرغم تعداد بسیار زیاد آنها، در برخی از روزهای سال از قبیل تعطیلات نوروز و تابستان بلافاصله تکمیل ظرفیت میشوند. با رزرو آنلاین هتل مشهد می توان براحتی و چند روز قبل از سفر نسبت مراحل مربوط به رزرو را انجام داد و با خیال آسوده کوله بار سفر را برداشت. توجه داشته باشید که هتل های این شهر حدود یک هفته قبل از تعطیلات نوروز یا ایام عزاداری محرم و صفر به طور 100 درصد ظرفتیشان تکمیل شده و لازم است در انتخاب زمان خرید تور مشهد یا رزرو هتل های آن دقت داشته باشید.

مقایسه آسان هتل

در بین شهرهای مختلف ایران، مشهد بیشترین تنوع را از نظر هتل و هتل آپارتمان داشته و به جرات می توان گفت لوکس ترین هتل های کشورمان را می توان در این شهر مشاهده نمود. تنوع بالا در هتل و هتل آپارتمان ها از نظر امکانات رفاهی و تفریحی و قیمت باعث می شود در رزروهای حضوری با سردرگمی مواجه شوید. از بهترین مزایای رزرو اینترنتی می توان به فراهم شدن شرایط مناسب برای مقایسه آسان و در یک نگاه هتل ها اشاره نمود. با رسپینا می توان تصاویر و امکانات هتل ها و آدرس و مشخصات آنها را به طور کامل مشاهده و پس از انتخاب بهترین گزینه، رزرو را انجام داد.

رزرو هتل با تخفیف

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

با توجه به قراردادهایی که هتل ها با سایت های رزرو دارند، این سامانه ها از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند. در نتیجه می توان گفت از بهترین مزایای رزروهای اینترنتی، بهره مندی از تخفیف می باشد. توجه داشته باشید که برای رزرو هتل های مشهد با تخفیف اگر به صورت حضوری به هتل ها مراجعه نمایید، چنین امکانی در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. این یک قانون همیشگی می باشد که در اغلب مواقع رزرو اینترنتی ارزان تر از رزروهای حضوری خواهد بود. علاوه براین، سامانه های رزرو از قبیل رسپینا در طول سال و به دلایل مختلف جشنواره های فروش برگزار نموده و بهترین فرصت برای رزرو با تخفیف خواهد بود.

قیمت هتل های مشهد چقدر است؟

مدیریت هزینه های سفر از مهم ترین کارهایی می باشد که افراد حرفه ای به آن توجه ویژه ای داشته و شاید برای شما نیز سوال باشد که قیمت هتل های مشهد چقدر است؟ در پاسخ به این سوال لازم است بدانید که قیمت و نرخ هتل در این شهر ثابت نیست و به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. لذا نمی توان به طور مشخص گفت قیمت هتل آپارتمان های یا هتل های لوکس آن چقدر است. در تعیین قیمت هتل ها چند فاکتور مهم اثرگذار است که عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

هتل ها بر اساس نوع امکانات تفریحی و رفاهی و سایر فاکتورها درجه بندی شده و هر یک قیمت های متفاوتی را برای اتاق های خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر به دنبال رزرو هتل های ارزان مشهد هستید، بهتر است ابتدا هتل هایی با تعداد ستاره های کمتر را انتخاب نمایید. چون این هتل ها از امکانات کمتری نسبت به هتل های لوکس برخوردار هستند.

زمان رزرو هتل در مشهد

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم در رزرو می توان به زمان سفر اشاره نمود. این یک قانون همیشگی می باشد که در روزهای اوج یا پیک سفر نه تنها قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می کند، بلکه باید انتظار رشد زیاد قیمت هتل را داشت. به عنوان مثال، در تعطیلات نوروز و تابستان و ایام ولادت و شهادت امام رضا ع تقاضا برای سفر به مشهد بسیار زیاد میشود، در نتیجه قیمت هتل نیز با افزایش مواجه خواهد شد. در مقابل، زمستان زمان بسیار مناسبی برای تجربه سفر ارزان به مشهد خواهد بود و می توان رزرو را با بالاترین تخفیف را انجام داد.

هتل های مشهد

موقعیت مکانی هتل

تفاوتی ندارد که بخواهید هتل های مشهد را انتخاب کنید یا هتل های سایر شهرها، در هر صورت به موقعیت مکانی آنها توجه داشته باشید. همیشه هتل هایی که به مکان های توریستی و مذهبی نزدیک تر هستند، قیمت بالاتری دارند. در مشهد نیز هتل های نزدیک حرم با توجه به فاصله کوتاه آنها با حرم قیمت بیشتری خواهند داشت. در مقابل، هتل های مشهد در خیابان های اطراف حرم قیمت ارزان تری دارند.

لوکس ترین هتل های مشهد کدامند؟

سلیقه و خواسته افراد در نحوه سفر با هم تفاوت زیادی دارد، به طوریکه برخی ترجیح می دهند در هتل های لوکس مشهد اقامت داشته و برخی دیگه هتل های ارزان مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه تنوع بالا در هتل های این شهر باعث شده است افراد با خواسته های مختلف بتوانند حق انتخاب بالایی داشته باشند. به عنوان مثال، از لوکس ترین و بهترین های مشهد می توان به هتل های 5 ستاره این شهر مانند هتل درویشی مشهد اشاره نمود که در سطح بسیار خوبی از نظر امکانات و موقعیت مکانی برخوردار هستند. 

بهترین هتل های 4 ستاره مشهد کدامند؟

هتل های 4 ستاره همیشه از بیشترین تقاضا در تمام شهرها برخوردار هستند، چون از هتل های 5 ستاره ارزان تر و از هتل های 3 و 2 ستاره مجهزتر می باشند. یکی از بهترین انتخاب ها برای رزرو آنلاین، هتل های 4 ستاره آن می باشد که بسیاری از آنها در فاصله کوتاه با حرم قرار گرفته اند. توجه داشته باشید که هر چه این هتل ها در فاصله کوتاه تری با حرم قرار گرفته باشند، به همان نسبت نیز قیمت آنها بالاتر خواهد بود. 

هتل های ارزان مشهد کدامند؟

برای تجربه اقامت ارزان در شهر توریستی مانند مشهد حق انتخاب های بسیار زیادی دارید، چون نه تنها هتل ها از تنوع بالایی برخوردار هستند، بلکه هتل آپارتمان های مناسب و خوبی در این شهر فعالیت دارند. در انتخاب هتل های ارزان بهتر است ابتدا به سراغ هتل های 3 ستاره و 2 ستاره و هتل آپارتمان ها بروید. سپس هر یک از این گزینه ها را با توجه به خواسته های خود مقایسه نموده و در نهایت بهترین ها را انتخاب و رزرو نمایید. خوشبختانه تنوع در این هتل ها بسیار زیاد بوده و متناسب با هر سطح خواسته و بودجه می توان گزینه های مناسبی را متناسب با تور مسافرتی مورد نظر انتخاب نمود.

بهترین هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم

با توجه به آمارهای به دست آمده در سالها گذشته، اغلب زائران امام رضا رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم را ترجیح می دهند. دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به دسترسی آسان به حرم و بازار و مراکز خرید بسیار متنوع در اطراف آن اشاره نمود. علاوه براین، هتل های نزدیک حرم با ترمینال مسافربری و فرودگاه و ایستگاه راه آهن فاصله کمی دارند. برای انتخاب هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم می توان به هتل آپارتمان ها و هتل های 2 و 3 و در برخی از مواقع به هتل های 4 ستاره در خیابان امام رضا و طبرسی اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که فصل و روزهایی که بخاطر شرایط آب و هوایی و نبود تعطیلات رسمی چند روزه از تعداد زائران این شهر کاسته میشود، حتی می توان اقامت ارزانی را در لوکس ترین هتل های مشهد تجربه کرد.

پروتکل های بهداشتی هتل های مشهد

با توجه به شیوه ویروس کووید19 و سرعت انتشار بالای آن، تمام هتل های مشهد و سایر شهرها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده از وزارت بهداشت می باشند. به همین منظور، امکان پذیرش افراد مبتلا به بیماری و یا دارای نشانه هایی از قبیل تب و سرفه می باشند وجود ندارد. تمام مسافران و کارکنان هتل در مدت زمان حضور در هتل باید از ماسک استفاده نموده و فاصله حداقل یک متر را از دیگران حفظ کنند. هتل نیز به صورت مداوم تمام اتاق ها، سرویس های بهداشتی، لابی، رستوران و مجموعه های ورزشی و تفریحی را ضد عفونی می نماید.

چرا رزرو هتل در مشهد را از رسپینا انجام دهیم

رسپینا یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات الکترونیک گردشگری می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان رسپینا را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های مشهد

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا، پوشش تمام هتل های مشهد می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان مشهد

جالب است بدانید که بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد از نظر امکانات تفریحی و رفاهی در سطح هتل های چند ستاره در سایر شهرها می باشند. لذا افراد زیادی هستند که رزرو هتل آپارتمان مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه رسپینا نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام 

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو رسپینا می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل مشهد

رسپینا با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل مشهد را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

دریافت آنی واچر هتل

پس از تکمیل فرآیند رزرو و پرداخته هزینه، بلافاصله واچر هتل برای شما ارسال می گردد. در صورت عدم دریافت واچر می توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس بگیرید. توجه داشته باشید که در زمان مراجعه به هتل لازم است واچر و کارت شناسایی را ارائه دهید

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت مواجه شدن با هر گونه خطا و سوال و ابهام در فرایند رزرو اینترنتی اقامتگاه و موراد مشابه، کافیست با تیم پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید. این تیم به صورت 24 ساعته در تمام روزهای سال پاسخگوی شما می باشند. پشتیبانی 24 ساعته برای تمام خدمات این مجموعه از قبیل بلیط اتوبوس و غیره در دسترس می باشد. 

نحوه رزرو اینترنتی هتل در مشهد

برای رزرو اینترنتی هتل مشهد از رسپینا لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به این صفحه، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های مشهد را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو، بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نحوه استرداد آنلاین هتل

امکان استرداد آنلاین برای تمام خدمات ارائه شده توسط این مجموعه از جمله بلیط قطار و هتل وجود دارد. برای استرداد هتل از طریق رسپینا لازم است مراحل زیر طی شوند:

* وارد حساب کاربری خود در سایت رسپینا شوید و روی دکمه استرداد کلیک نمایید.

* در صفحه بعد، دکمه هتل را انتخاب کنید. 

* در این صفحه با لیستی از هتل هایی که از طریق رسپینا رزرو کرده اید مواجه خواهید شد. هتل را انتخاب و روی دکمه استرداد کلیک کنید.

* پس از هماهنگی با هتل و محاسبه درصد جریمه کنسلی، نتیجه به شما اطلاع رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید که درصد جریمه کنسلی در رزرو هتل های مشهد ثابت نبوده و در بازه های زمانی مختلف متغیر می باشد.

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

لوکس ترین هتل های مشهد نزدیک به حرم کدامند؟

از بهترین هتل های نزدیک به حرم می توان به مدینه الرضا، قصر طلایی، قصر، درویشی، قصر الضیافه و هتل الماس اشاره نمود

ارزان ترین هتل های مشهد کدامند؟

هتل های ارزان قیمت و با کیفیت مشهد تنوع بالایی دارند مانند اطلس، تهران، شارستان، خانه سبز، مرمر، ادریس، آتی و کوثر

قوانین هتل های مشهد برای پذیرش زوجین و خانم های تنها چیست؟

هر یک از هتل ها قوانین خاصی داشته و یک قانون مشخص و کلی در این زمینه وجود ندارد

برای استفاده از هتل های این شهر چه مدارکی لازم است ارائه شود؟

ارائه کارت شناسایی معتبر و واچر الزامی می باشد. علاوه براین، زوجین لازم است مدرک معتبر به عنوان سند ازدواج نیز ارائه دهند