{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی مشهد

پردیسان

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

قصر طلایی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس2

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

درویشی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 4 ستاره در مشهد

اترک

star_rate star_rate star_rate star_rate

جواد

star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس

star_rate star_rate star_rate star_rate

فردوس

star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 3 ستاره در مشهد

اطلس

star_rate star_rate star_rate

تهران

star_rate star_rate star_rate

شارستان

star_rate star_rate star_rate

خانه سبز

star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 2 ستاره در مشهد

مرمر

star_rate star_rate

ادریس

star_rate star_rate

آتی

star_rate star_rate

کوثر

star_rate star_rate

هتل در مشهد

رزرو هتل در مشهد یکی از مهم ترین و اصلی ترین کارها قبل از شروع سفر به این شهر می باشد. تنوع بسیار بالا در میان هتل و هتل آپارتمان های مشهد و تقاضای زیاد برای رزرو آنها در تمام طول سال باعث میشود اغلب افراد بهترین و آسان ترین راه یعنی رزرو آنلاین هتل مشهد را انتخاب کنند. سایت رزرو اینترنتی هتل رسپینا24 در ادامه راهنمای جامعی برای رزرو هتل های مشهد ارائه داده و به معرفی کامل هتل های ارزان مشهد نزدیک به حرم، هتل های لوکس مشهد و قوانین و نکات مهم که لازم است در فرآیند رزرو مد نظر قرار دهید خواهد پرداخت.

رزرو آنلاین هتل در مشهد

قبل از معرفی کامل هتل های پایتخت معنوی کشورمان و بررسی قوانین و نکات مهم آن، لازم است یکی از بهترین روش ها برای رزرو این هتل ها شرح داده شده و مزایای آن بررسی گردد. رزرو اینترنتی هتل های مشهد به چند دلیل مهم بهترین و آسان ترین روش برای مشخص کردن محل مناسب برای اقامت چند روزه در سفر به شمار می رود. از مهم ترین دلایل این انتخاب می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

رزرو هتل در مشهد قبل از تکمیل ظرفیت

مشهد اولین شهر توریستی کشورمان می باشد که سالانه میزبان میلیون ها زائر از اقصی نقاط دنیا بوده و امکانات رفاهی و تفریحی متعددی برای پذیرایی از آنها فراهم نموده است. از جمله امکانات رفاهی در این زمینه می توان به هتل و هتل آپارتمان ها اشاره نمود که علیرغم تعداد بسیار زیاد آنها، در برخی از روزهای سال از قبیل تعطیلات نوروز و تابستان بلافاصله تکمیل ظرفیت میشوند. با رزرو آنلاین هتل مشهد می توان براحتی و چند روز قبل از سفر نسبت مراحل مربوط به رزرو را انجام داد و با خیال آسوده کوله بار سفر را برداشت. توجه داشته باشید که هتل های مشهد حدود یک هفته قبل از تعطیلات نوروز یا ایام عزاداری محرم و صفر به طور 100 درصد ظرفتیشان تکمیل شده و لازم است در انتخاب زمان رزرو دقت داشته باشید و با رزرو آنلاین هتل در مشهد به این محدودیت غلبه کنید.

مقایسه آسان هتل

در بین شهرهای مختلف ایران، مشهد بیشترین تنوع را از نظر هتل و هتل آپارتمان داشته و به جرات می توان گفت لوکس ترین هتل های کشورمان را می توان در این شهر مشاهده نمود. تنوع بالا در هتل و هتل آپارتمان ها از نظر امکانات رفاهی و تفریحی و قیمت باعث میشود در رزروهای حضوری با سردرگمی مواجه شوید. از بهترین مزایای رزرو اینترنتی هتل مشهد می توان به فراهم شدن شرایط مناسب برای مقایسه آسان و در یک نگاه هتل ها اشاره نمود. با رزرو آنلاین هتل مشهد از رسپینا24 می توان تصاویر و امکانات هتل ها و آدرس و مشخصات آنها را به طور کامل مشاهده و پس از انتخاب بهترین گزینه، رزرو را انجام داد.

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

با توجه به قراردادهایی که هتل ها با سایت های رزرو هتل دارند، این سامانه ها از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند. در نتیجه می توان گفت از بهترین مزایای رزروهای اینترنتی هتل، بهره مندی از تخفیف می باشد. توجه داشته باشید که برای رزرو هتل های مشهد با تخفیف اگر به صورت حضوری به هتل ها مراجعه نمایید، چنین امکانی در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. این یک قانون همیشگی می باشد که در اغلب مواقع رزرو اینترنتی هتل داخلی و خارجی ارزان تر از رزروهای حضوری خواهد بود. علاوه براین، سامانه های رزرو هتل از قبیل رسپینا24 در طول سال و به دلایل مختلف جشنواره های فروش برگزار نموده و بهترین فرصت برای رزرو هتل در مشهد با تخفیف خواهد بود.

رزرو هتل در مشهد,رزرو آنلاین هتل های مشهد, رزرو هتل های مشهد

قیمت هتل های مشهد چقدر است؟

مدیریت هزینه های سفر از مهم ترین کارهایی می باشد که افراد حرفه ای به آن توجه ویژه ای داشته و شاید برای شما نیز سوال باشد که قیمت هتل های مشهد چقدر است؟ در پاسخ به این سوال لازم است بدانید که قیمت و نرخ هتل در مشهد ثابت نیست و به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. لذا نمی توان به طور مشخص گفت قیمت هتل آپارتمان های مشهد یا هتل های لوکس آن چقدر است. در تعیین قیمت هتل های مشهد چند فاکتور مهم اثرگذار است که عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

هتل ها بر اساس نوع امکانات تفریحی و رفاهی و سیر فاکتورها درجه بندی شده و هر یک قیمت های متفاوتی را برای اتاق های خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر به دنبال رزرو هتل های ارزان مشهد هستید، بهتر است ابتدا هتل هایی با تعداد ستاره های کمتر را انتخاب نمایید. چون این هتل ها از امکانات کمتری نسبت به هتل های لوکس مشهد برخوردار هستند.

زمان رزرو هتل در مشهد

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم در رزرو هتل در مشهد می توان به زمان رزرو اشاره نمود. این یک قانون همیشگی می باشد که در روزهای اوج یا پیک سفر نه تنها قیمت بلیط هواپیما و بلیط قطار افزایش پیدا می کند، بلکه باید انتظار رشد زیاد قیمت هتل را داشت. به عنوان مثال، در تعطیلات نوروز و تابستان و ایام ولادت و شهادت امام رضا ع تقاضا برای سفر به مشهد و رزرو هتل های آن بسیار زیاد میشود، در نتیجه قیمت هتل نیز با افزایش مواجه خواهد شد. در مقابل، زمستان زمان بسیار مناسبی برای تجربه سفر ارزان به مشهد خواهد بود و می توان رزرو هتل مشهد ارزان با بالاترین تخفیف را انجام داد.

موقعیت مکانی هتل

تفاوتی ندارد که بخواهید هتل های مشهد را رزرو کنید یا هتل های سایر شهرها، در هر صورت به موقعیت مکانی آنها توجه داشته باشید. همیشه هتل هایی که به مکان های توریستی و مذهبی نزدیک تر هستند، قیمت بالاتری دارند. در مشهد نیز هتل های نزدیک حرم با توجه به فاصله کوتاه آنها با حرم قیمت بیشتری خواهند داشت. در مقابل، هتل های مشهد در خیابان های اطراف حرم قیمت ارزان تری دارند.

لوکس ترین هتل های مشهد کدامند؟

سلیقه و خواسته افراد در نحوه سفر با هم تفاوت زیادی دارد، به طوریکه برخی ترجیح می دهند در هتل های لوکس مشهد اقامت داشته و برخی دیگه هتل های ارزان مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه تنوع بالا در هتل های این شهر باعث شده است افراد با خواسته های مختلف بتوانند حق انتخاب بالایی داشته باشند. به عنوان مثال، از لوکس ترین و بهترین های مشهد می توان به هتل های 5 ستاره این شهر اشاره نمود که در سطح بسیار خوبی از نظر امکانات و موقعیت مکانی برخوردار هستند. هتل 5 ستاره قصر طلایی، هتل مجلل درویشی، هتل الماس 2، مدینه الرضا، هتل قصر الضیافه، هتل بین المللی قصر، هتل کوثر ناب، بین المللی هما 1 و 2، هتل بزرگ پارک حیات، هتل سی نور، هتل پارس و پردیسان از بهترین و پرطرفدارترین هتل های 5 ستاره مشهد به شمار می روند. این هتل ها اغلب در خیابان امام رضا و خیابان هایی با فاصله کوتاه با حرم قرار گرفته و دسترسی مناسب و آسانی به حرم دارند.

بهترین هتل های 4 ستاره مشهد کدامند؟

هتل های 4 ستاره همیشه از بیشترین تقاضا در تمام شهرها برخوردار هستند، چون از هتل های 5 ستاره ارزان تر و از هتل های 3 و 2 ستاره مجهزتر می باشند. یکی از بهترین انتخاب ها برای رزرو آنلاین هتل در مشهد، هتل های 4 ستاره آن می باشد که بسیاری از آنها در فاصله کوتاه با حرم قرار گرفته اند. از بهترین هتل های 4 ستاره می توان به هتل اترک، هتل جواد، هتل الماس، تارا، کیانا، رفاه، هتل مشهد، الماس نوین، عماد، ایران، سلام، آبان، فردوس، سارینا، تابران، آسیا، خورشید تابان، الغدیر، میثاق، توریست توس و هتل مرآت اشاره نمود. که در این بین گزینه هایی مانند هتل جواد و الماس و رفاه و اترک در لیست هتل های نزدیک حرم قرار دارند.

هتل های ارزان مشهد کدامند؟

برای تجربه اقامت ارزان در شهر توریستی مانند مشهد حق انتخاب های بسیار زیادی دارید، چون نه تنها هتل ها از تنوع بالایی برخوردار هستند، بلکه هتل آپارتمان های مناسب و خوبی در این شهر فعالیت دارند. در انتخاب هتل های ارزان مشهد بهتر است ابتدا به سراغ هتل های 3 ستاره و 2 ستاره و هتل آپارتمان ها بروید. سپس هر یک از این گزینه ها را با توجه به خواسته های خود مقایسه نموده و در نهایت بهترین ها را انتخاب و رزرو نمایید. به عنوان مثال از ارزان ترین هتل های مشهد می توان به هتل ارم مشهد، هتل المپیاد، هتل مرمر، حلما، سهند، پارسه، آتی، مهمانپذیر اسپینو، ارگ، الوند، شهریار، کوثر، سراج، فراز، صابر، هرند، آریا، فرید، ذاکر، هتل آپارتمان، آرسان، خیام، قدس، آفریقا، حافظ، اولیا، سخاوت، ایساتیس و هتل رازی مشهد اشاره نمود. مواردی که به آن اشاره شد تنها تعداد اندکی از هتل های ارزان مشهد می باشند و با ورود به سامانه رزرو هتل رسپینا24 می توان با لیست کاملی از هتل های 3 و 2 ستاره مشهد مواجه شوید که همگی دارای قیمت های مناسبی هستند.

بهترین هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم

با توجه به آمارهای به دست آمده در سالها گذشته، اغلب زائران امام رضا رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم را ترجیح می دهند. دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به دسترسی آسان به حرم و بازار و مراکز خرید بسیار متنوع در اطراف آن اشاره نمود. علاوه براین، هتل های نزدیک حرم با ترمینال مسافربری و فرودگاه و ایستگاه راه آهن فاصله کمی دارند. برای انتخاب هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم می توان به هتل آپارتمان ها و هتل های 2 و 3 و در برخی از مواقع به هتل های 4 ستاره در خیابان امام رضا و طبرسی اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که فصل و روزهایی که بخاطر شرایط آب و هوایی و نبود تعطیلات رسمی چند روزه از تعداد زائران این شهر کاسته میشود، حتی می توان اقامت ارزانی را در لوکس ترین هتل های مشهد تجربه کرد. از بهترین هتل های 3 ستاره مشهد نزدیک حرم می توان به هتل ایران زمین، ارم، میامی، هلیا، پارمیدا، آدینا و عرش اشاره نمود.

چرا رزرو هتل در مشهد را از رسپینا24 انجام دهیم

سامانه رزرو آنلاین هتل رسپینا24 یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان برای رزرو هتل در مشهد رسپینا24 را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های مشهد

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا24، پوشش تمام هتل های مشهد می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان مشهد

جالب است بدانید که بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد از نظر امکانات تفریحی و رفاهی در سطح هتل های چند ستاره در سایر شهرها می باشند. لذا افراد زیادی هستند که رزرو هتل آپارتمان مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه رسپینا24 نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو هتل در سامانه رسپینا24 می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست برای رزرو هتل در مشهد تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو ارزان هتل مشهد

سامانه رزرو هتل رسپینا24 با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که برای هتل های خود ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو ارزان هتل مشهد را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

گروهی از کارشناسان حرفه ای در تیم پشتیبانی رسپینا24 به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی (حتی در روزهای تعطیل رسمی سال) آماده پاسخگویی می باشند. به عبارت دیگر، در فرآیند رزرو یا پس از آن اگر با مشکل خاصی مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا24 تماس بگیرید.

نحوه رزرو اینترنتی هتل های مشهد

برای رزرو اینترنتی هتل مشهد از رسپینا24 لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا24، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* بعد از ورود به صفحه رزرو هتل، در کادر سمت راست صفحه اطلاعات مقصد و تاریخ ورود و خروج از هتل را مشخص نموده و در نهایت روی دکمه "جستجو" کلیک کنید. سپس در صفحه نمایش داده شده شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید.

* در این صفحه لیست کاملی از هتل های مشهد را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال کنید.

* از کادر وسط  صفحه، هتل مورد نظر را انتخاب نموده و بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو هتل مورد نظر،  بلافاصله واچر هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قوانین و نکات مهم در رزرو آنلاین هتل مشهد

در انتخاب و رزرو هر یک از هتل های مشهد لازم است برخی از قوانین و شرایط را مد نظر قرار دهید که عبارتند از:

* رسپینا24 تعهدی نسبت به طبقه، رنگ و طرح اتاق بر عهده نداشته و شماره اتاق هنگام ورود مهمانان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.

* رسپینا24 در خصوص جا ماندن یا تاخیر و لغو سفر مهمانان، بعد از رزرو هتل هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه ی مهمان به هتل در روز مقرر، مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو هتل خواهد شد.

* مبلغ پرداخت شده برای رزرو آنلاین هتل های مشهد، فقط شامل هزینه ی اقامت بوده و شامل حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره نمی باشد، مگر آنکه در قرار داد ذکر شده باشد.

* هزینه ی سرویس های اضافه مانند استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره که در قرار داد رزرو هتل ذکر نشده اند، باید توسط مسافر به صورت مستقیم به هتل پرداخت گردد.

* با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

* قیمت های اعلام شده برای رزرو هتل که روی سایت اعلام شده اند برای مهمانان ایرانی می باشد. جهت اطلاع از هزینه ی رزرو هتل برای مهمانان خارجی با کارشناسان رسپینا24 تماس بگیرید.

* نرخ های اعلام شده روی سایت برای رزرو اینترنتی هتل مشهد در ایام نوروز به صورت علی الحساب بوده و در صورت افزایش نرخ، ما به التفاوت قبل از ورود مهمان به هتل دریافت خواهد شد. مهمانان گرامی توجه داشته باشند که رزرو هتل نوروزی به هیچ عنوان کنسلی یا تغییر تاریخ ندارند.

* هزینه ی اقامت کودکان بر اساس قوانین هتل محاسبه می گردد

علاوه بر رزرو اینترنتی هتل های مشهد، می توانید با رسپینا24 مقدمات سفر به این شهر را کاملا آنلاین و ارزان فراهم کنید. به عبارت دیگر، با استفاده از خدمات این مجموعه می توانید بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار را خریداری کنید و با خیال آسوده قدم به این شهر بگذارید.

خرید بلیط هواپیما مشهد

رسپینا24 تمامی پروازهای داخلی منتهی به تهران را پوشش داده و می توانید با قیمت های واقعی بلیط را برای مسیر مورد نظر خریداری کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد لازم است وارد منوی خرید بلیط هواپیما از کادر بالای صفحه شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل مبدا، مقصد و تاریخ سفر می باشد. با کلیک بر روی دکمه جستجو لیست کاملی از تمام پروازهای موجود در این مسیر را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب هر یک از گزینه های ارائه شده می توانید خرید بلیط هواپیما مشهد از مبدا مورد نظر را انجام دهید.

خرید بلیط قطار مشهد

برای خرید بلیط قطار مشهد کافیست وارد منوی بلیط قطار از کادر بالای این صفحه شوید. سپس مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای سفر را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید. لازم به ذکر است که تمام بلیط های اتوبوس ، قطار  و هواپیما که از سامانه رسپینا24 خریداری شده اند، به صورت کاملا آنلاین قابل استرداد بوده و از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار می باشند.

خرید تور مشهد

یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع سفری کاملا بدون دغدغه، خرید تور می باشد. چون با این شیوه سفر نگرانی بابت خرید بلیط و انتخاب و رزرو هتل نخواهید داشت. با امکان خرید آنلاین تور مشهد از رسپینا24 می توانید نوع سفر (هوایی یا زمینی) و نوع هتل را انتخاب کنید تا سیستم بهترین گزینه ها را برایتان پیشنهاد داده و در نهایت واچر هتل و فایل بلیط را ارسال کند.

مسافران گرامی در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل در مشهد می توانند با کارشناسان رسپینا24 تماس حاصل نمایند. با رسپینا24 روی زمین نمی مانید