{{ctrl.notification}}

هتل های پیشنهادی مشهد

پردیسان

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

قصر طلایی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس2

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

درویشی

star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 4 ستاره در مشهد

جواد

star_rate star_rate star_rate star_rate

الماس

star_rate star_rate star_rate star_rate

فردوس

star_rate star_rate star_rate star_rate

رفاه

star_rate star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 3 ستاره در مشهد

اطلس

star_rate star_rate star_rate

شارستان

star_rate star_rate star_rate

خانه سبز

star_rate star_rate star_rate

رضویه

star_rate star_rate star_rate

رزرو هتل های 2 ستاره در مشهد

مرمر

star_rate star_rate

ادریس

star_rate star_rate

آتی

star_rate star_rate

کوثر

star_rate star_rate

هتل در مشهد

هتل های مشهد به دلیل تنوع بسیار بالا و امکانات پیشرفته در هتل های آن در تمام طول سال با تقاضای بسیار زیادی از سوی مسافران و زائران مواجه هستند. با توجه به تقاضای بسیار زیاد برای رزرو هتل در این شهر، تنوع در این هتل ها از نظر امکانات و موقعیت مکانی و قیمت ها بسیار زیاد بوده و مسافران حق انتخاب بالایی دارند. در ادامه راهنمای جامعی از رزرو هتل در مشهد ارائه داده و به معرفی کامل بهترین گزینه ها برای رزرو هتل های لوکس مشهد و 5، 4، 3، 2 و تک ستاره و قوانین و نکات مهم که لازم است در فرآیند رزرو مد نظر قرار دهید می پردازیم.

رزرو هتل در مشهد

رزرو آنلاین هتل های مشهد

قبل از معرفی کامل هتل های پایتخت معنوی کشورمان و بررسی قوانین و نکات مهم آن، لازم است یکی از بهترین روش ها برای رزرو آنها شرح داده شده و مزایای آن بررسی گردد. رزرو هتل در مشهد به چند دلیل مهم بهترین و آسان ترین روش برای مشخص کردن محل مناسب اقامت چند روزه در سفر به شمار می رود. از مهم ترین دلایل این انتخاب می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

رزرو هتل در مشهد قبل از تکمیل ظرفیت

مشهد اولین شهر توریستی کشورمان می باشد که سالانه میزبان میلیون ها زائر از اقصی نقاط دنیا بوده و امکانات رفاهی و تفریحی متعددی برای پذیرایی از آنها فراهم نموده است. از جمله امکانات رفاهی در این زمینه می توان به هتل و هتل آپارتمان ها اشاره نمود که علیرغم تعداد بسیار زیاد آنها، در برخی از روزهای سال از قبیل تعطیلات نوروز و تابستان بلافاصله تکمیل ظرفیت می شوند. با رزرو هتل مشهد می توان براحتی و چند روز قبل از سفر مراحل مربوط به رزرو را انجام داد و با خیال آسوده کوله بار سفر را برداشت. توجه داشته باشید که هتل های این شهر حدود یک هفته قبل از تعطیلات نوروز یا ایام عزاداری محرم و صفر به طور 100 درصد ظرفتیشان تکمیل شده و لازم است در انتخاب زمان سفر دقت داشته باشید.

مقایسه آسان هتل های مشهد

در بین شهرهای مختلف ایران، مشهد بیشترین تنوع را از نظر هتل و هتل آپارتمان داشته و به جرات می توان گفت لوکس ترین هتل های کشورمان را می توان در این شهر مشاهده نمود. تنوع بالا در هتل و هتل آپارتمان ها از نظر امکانات رفاهی و تفریحی و قیمت باعث می شود در رزروهای حضوری با سردرگمی مواجه شوید. از بهترین مزایای رزرو اینترنتی می توان به فراهم شدن شرایط مناسب برای مقایسه آسان و در یک نگاه هتل ها اشاره نمود. با رسپینا می توان تصاویر و امکانات هتل ها و آدرس و مشخصات آنها را به طور کامل مشاهده و پس از انتخاب بهترین گزینه، رزرو را انجام داد.

هتل های تخفیف دار مشهد

رزرو هتل مشهد با تخفیف

با توجه به قراردادهایی که هتل ها با سایت های رزرو دارند، این سامانه ها از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند. در نتیجه می توان گفت از بهترین مزایای رزروهای اینترنتی، بهره مندی از تخفیف می باشد. توجه داشته باشید که برای رزرو هتل ارزان مشهد اگر به صورت حضوری به هتل ها مراجعه نمایید، چنین امکانی در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. این یک قانون همیشگی می باشد که در اغلب مواقع رزرو آنلاین ارزان تر از رزروهای حضوری خواهد بود. علاوه براین، سامانه های رزرو از قبیل رسپینا در طول سال و به دلایل مختلف جشنواره های فروش برگزار نموده و بهترین فرصت برای رزرو با تخفیف خواهد بود.

قیمت هتل در مشهد

مدیریت هزینه های سفر از مهم ترین کارهایی می باشد که افراد حرفه ای به آن توجه ویژه ای داشته و شاید برای شما نیز سوال باشد که قیمت هتل در مشهد چقدر است؟ در پاسخ به این سوال لازم است بدانید که قیمت و نرخ هتل در این شهر ثابت نیست و به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. لذا نمی توان به طور مشخص گفت قیمت هتل آپارتمان های یا هتل های لوکس آن چقدر است. در تعیین قیمت هتل ها چند فاکتور مهم اثرگذار است که عبارتند از:

امکانات تفریحی و رفاهی هتل

هتل ها بر اساس نوع امکانات تفریحی و رفاهی و سایر فاکتورها درجه بندی شده و هر یک قیمت های متفاوتی را برای اتاق های خود ارائه می دهند. به عنوان مثال، اگر به دنبال رزرو هتل های مشهد با قیمت ارزان هستید، بهتر است ابتدا هتل هایی با تعداد ستاره های کمتر را انتخاب نمایید. چون این هتل ها از امکانات کمتری نسبت به هتل های لوکس برخوردار هستند.

زمان رزرو هتل در مشهد

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم در رزرو می توان به زمان سفر اشاره نمود. این یک قانون همیشگی می باشد که در روزهای اوج یا پیک سفر نه تنها قیمت بلیط سفر افزایش پیدا می کند، بلکه باید انتظار رشد زیاد قیمت هتل را داشت. به عنوان مثال، در تعطیلات نوروز و تابستان و ایام ولادت و شهادت امام رضا ع تقاضا برای سفر به مشهد بسیار زیاد میشود، در نتیجه قیمت هتل نیز با افزایش مواجه خواهد شد. در مقابل، زمستان زمان بسیار مناسبی برای تجربه سفر ارزان به این شهر و رزرو هتل مشهد با تخفیف خواهد بود.

رزرو آنلاین هتل مشهد

موقعیت مکانی هتل

تفاوتی ندارد که هتل های کدام شهر را انتخاب می کنید، در هر صورت به موقعیت مکانی آنها باید توجه داشته باشید. همیشه هتل هایی که به مکان های توریستی و مذهبی نزدیک تر هستند، قیمت بالاتری دارند. به همین دلیل هتل های مشهد خیابان امام رضا با توجه به فاصله کوتاه آنها با حرم قیمت بیشتری خواهند داشت. در مقابل، هتل های واقع شده در خیابان های اطراف حرم قیمت ارزان تری دارند.

هتل های مشهد نزدیک حرم

با توجه به آمارهای به دست آمده در سالها گذشته، اغلب زائران امام رضا رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب نزدیک حرم را ترجیح می دهند. دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به دسترسی آسان به حرم و بازار و مراکز خرید بسیار متنوع در اطراف آن اشاره نمود. علاوه براین، هتل های نزدیک حرم با ترمینال مسافربری و فرودگاه و ایستگاه راه آهن فاصله کمی دارند. برای انتخاب هتل های با قیمت مناسب نزدیک حرم می توان به هتل آپارتمان ها و هتل های 2 و 3 و در برخی از مواقع به هتل های 4 ستاره در خیابان امام رضا و طبرسی اشاره نمود. البته توجه داشته باشید که فصل و روزهایی که بخاطر شرایط آب و هوایی و نبود تعطیلات رسمی چند روزه از تعداد زائران این شهر کاسته میشود، حتی می توان اقامت ارزانی را در لوکس ترین هتل های مشهد تجربه کرد.

هتل های 5 ستاره مشهد کدامند؟

سلیقه و خواسته افراد در نحوه سفر با هم تفاوت زیادی دارد، به طوریکه برخی ترجیح می دهند در هتل های ارزان اقامت داشته و برخی دیگه هتل های 5 ستاره مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه تنوع بالا در هتل های این شهر باعث شده است افراد با خواسته های مختلف بتوانند حق انتخاب بالایی داشته باشند. به عنوان مثال، از لوکس ترین و بهترین های گزینه ها برای اقامت در طول سفر به این شهر می توان به هتل های 5 ستاره مانند هتل درویشی مشهد اشاره نمود که در سطح بسیار خوبی از نظر امکانات و موقعیت مکانی برخوردار هستند

بهترین هتل های 4 ستاره مشهد کدامند؟

هتل های 4 ستاره همیشه از بیشترین تقاضا در تمام شهرها برخوردار هستند، چون از هتل های 5 ستاره ارزان تر و از هتل های 3 و 2 ستاره مجهزتر می باشند. یکی از بهترین انتخاب ها برای رزرو هتل های 4 ستاره مشهد دور حرم می توان به هتل جواد اشاره نمود که حدود پنج دقیقه با حرم فاصله دارد.

پروتکل های بهداشتی هتل در مشهد

چرا رزرو هتل های مشهد را از رسپینا انجام دهیم؟

رسپینا یکی از موفق ترین سایت ها در ارائه خدمات الکترونیک گردشگری می باشد که مزایای بسیار زیادی دارد. مهم ترین دلایلی که می توان رسپینا را انتخاب نمود عبارتند از:

پوشش تمام هتل های مشهد

بدون شک هر چه حق انتخاب بالاتری برای هتل داشته باشید، گزینه های بهتر و متناسب با شرایط خود را آسان تر می توانید برگزینید. یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های رسپینا، پوشش تمام هتل های این شهر می باشد. به عبارت دیگر، از لوکس ترین و مجلل ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین آنها را می توان در این سامانه مشاهده و براحتی رزرو نمود.

 رزرو هتل آپارتمان در مشهد

جالب است بدانید که بسیاری از هتل آپارتمان های مشهد از نظر امکانات تفریحی و رفاهی در سطح هتل های چند ستاره در سایر شهرها می باشند. لذا افراد زیادی هستند که رزرو هتل آپارتمان در مشهد را ترجیح می دهند. خوشبختانه رسپینا نه تنها هتل های این شهر را پوشش میدهد، بلکه تعداد زیادی از هتل آپارتمان ها که امکان رزرو اینترنتی را دارا می باشند در مجموعه مراکز اقامتی قرار داده است.

رزرو آسان و بدون ابهام هتل در مشهد

از ویژگی های منحصر به فرد فرآیند رزرو رسپینا می توان به آسان بودن و دوری از هرگونه ابهام و پیچیدگی آن اشاره نمود. کافیست تاریخ آغاز و پایان سفر را مشخص کنید تا براحتی با لیست کاملی از هتل ها مواجه شوید و مقایسه آسانی را در میان گزینه های مختلف انجام دهید.

رزرو هتل در مشهد با تخفیف

رسپینا با توجه به تخفیف هایی باور نکردنی که ارائه می دهد، این فرصت را فراهم می کند تا بتوانید رزرو هتل ارزان در مشهد را انجام دهید. علاوه بر تخفیف هایی که همیشه بر روی هتل ها ارائه می گردد، در روزهای خاصی از سال که با مناسبت های مذهبی و غیره مواجه هستند، از طریق این سامانه جشنواره های فروش برگزار شده و هتل ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین تخفیف ارائه می دهد.

دریافت آنی واچر هتل

پس از تکمیل فرآیند رزرو و پرداخته هزینه، بلافاصله واچر هتل برای شما ارسال می گردد. در صورت عدم دریافت واچر می توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته رسپینا تماس بگیرید. توجه داشته باشید که در زمان مراجعه به هتل لازم است واچر و کارت شناسایی را ارائه دهید

پشتیبانی 24 ساعته 

در صورت مواجه شدن با هر گونه خطا و سوال و ابهام در فرایند رزرو اینترنتی اقامتگاه و موارد مشابه، کافیست با تیم پشتیبانی رسپینا تماس بگیرید. این تیم به صورت 24 ساعته در تمام روزهای سال پاسخگوی شما می باشند. 

نحوه رزرو اینترنتی هتل در مشهد

برای رزرو اینترنتی هتل مشهد از رسپینا لازم است مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

* بعد از ورود به سایت رسپینا، منوی رزرو هتل را از بالای صفحه انتخاب کنید

* در صفحه بعد نام شهر و تاریخ مورد نظر برای رزرو را وارد نموده و روی دکمه جستجو کلیک کنید تا هتل های دارای ظرفیت در این بازه زمانی نمایش داده شود.

* در صفحه بعد با استفاده از پنل سمت راست می توانید فیلترهای متعددی را برای محدود کردن نتایج جستجو اعمال نمایید. سپس هتل مورد نظر را انتخاب و روی دکمه رزرو کلیک کنید. بعد از ورود به صفحه اطلاعات و مشخصات هتل، اتاق مورد نظر را انتخاب و در نهایت بر روی دکمه "رزرو اتاق" کلیک کنید.

* سپس اطلاعات رزرو کننده و اطلاعات تماس را وارد نمایید و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید

* بعد از طی کردن این مراحل، هزینه مورد نظر را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نموده و در نهایت پس از تکمیل فرآیند رزرو، بلافاصله واچر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نحوه استرداد آنلاین هتل های مشهد

امکان استرداد آنلاین برای تمام خدمات ارائه شده توسط این مجموعه از جمله  بلیط سفر و هتل وجود دارد. برای استرداد هتل از طریق رسپینا لازم است مراحل زیر طی شوند:

* وارد حساب کاربری خود در سایت رسپینا شوید و روی دکمه استرداد کلیک نمایید.

* در صفحه بعد، دکمه هتل را انتخاب کنید

* در این صفحه با لیستی از هتل هایی که از طریق رسپینا رزرو کرده اید مواجه خواهید شد. هتل را انتخاب و روی دکمه استرداد کلیک کنید.

* پس از هماهنگی با هتل و محاسبه درصد جریمه کنسلی، نتیجه به شما اطلاع رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید که درصد جریمه کنسلی رزرو هتل در مشهد ثابت نبوده و در بازه های زمانی مختلف متغیر می باشد.

error_outline نیاز به راهنمایی دارید؟

سوالات متداول

لوکس ترین هتل های مشهد نزدیک به حرم کدامند؟

از بهترین هتل های نزدیک به حرم می توان به مدینه الرضا، قصر طلایی، قصر، درویشی، قصر الضیافه و هتل الماس اشاره نمود

ارزان ترین هتل ها در مشهد کدامند؟

هتل های ارزان قیمت و با کیفیت مشهد تنوع بالایی دارند مانند اطلس، تهران، شارستان، خانه سبز، مرمر، ادریس، آتی و کوثر

قوانین رزرو هتل در مشهد برای پذیرش زوجین و خانم های تنها چیست؟

ارائه کارت شناسایی معتبر و واچر الزامی می باشد. علاوه براین، زوجین لازم است مدرک معتبر به عنوان سند ازدواج نیز ارائه دهند

چرا رزرو هتل در مشهد را با رسپینا انجام دهیم؟

با انتخاب رسپینا برای رزرو هر یک از هتل و هتل آپارتمان ها از تخفیف و پشتیبانی 24 ساعته برخوردار شده و می توانید در صورت لزوم استرداد آنلاین هتل را انجام دهید. علاوه براین، با رسپینا می توانید لیست تمام قوانین و شرایط و امکانات و عکس هتل ها را مشاهده و بعد از مقایسه رزرو خود را انجام دهید.