خرید اینترنتی بلیط قطار از تمام شرکت های ریلی داخلی با رسپینا24

خرید بلیط قطار و شروع سفر با گذر از مسیرهای پرپیچ و خم ریلی، برای بسیاری از ما همراه هست با یادآوری خاطرات خوبی که برای همیشه در ذهنمون ثبت شدن. گذشت زمان و افزایش تقاضا برای خرید بلیط قطار، باعث شد تا ناوگان ریلی کشورمون هر روز چهره ی جدید به خودش بگیره و با ورود قطارهای لوکس و تندرو، امکان سفرهای امن و آرام فراهم بشه. در ادامه نگاهی داریم به قطارهای متنوعی که در زمان خرید اینترنتی بلیط قطار می تونین انتخاب کنین و سفر خوبی رو شروع کنید. با رسپینا24 همراه باشین.

خرید بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار رجا

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران یا رجا، یکی از اصلی ترین چهره های موثر در سفرهای ریلی ایران به شمار میاد که امکان خرید بلیط قطار رو برای انواع قطارهای لوکس، کوپه ای و سالنی فراهم کرده. اگر تجربه ی خرید اینترنتی بلیط قطار رو داشته باشین، قطعا با نام های قطار زندگی، سبز، پلور سبز، سیمرغ و سایر قطارهای متعلق به شرکت رجا مواجه شدین. در حالت کلی میشه گفت، خرید بلیط قطار رجا برای قطارهای کوپه ای و سالنی امکان پذیر هست که در هر گروه، با توجه به امکانات و شرایط موجود در قطار، انواع قطار با کلاس های مختلف قرار گرفتن.

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار چهارتخته رجا

خرید بلیط قطار علاوه بر امنیت، در بسیاری از مواقع رفاه زیادی رو به همراه داره. برای مثال با خرید بلیط قطار چهار تخته رجا میتونین از سفری کاملا آروم بهره مند بشین. قطارهای چهار تخته رجا شامل کلاس های ویژه، کلاس 1، 2 و 3 هست که در لیست کلاس های ویژه، قطارهای لوکس و پرطرفداری مانند زندگی، سیمرغ، سبز به چشم میخورن. خرید بلیط قطار غزال و پلور سبز در کلاس یک و به ترتیب البرز و خلیج فارس در کلاس های دو و سه قرار گرفتن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار زندگی

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار سیمرغ

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار سبز

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار پلور سبز

خرید بلیط قطار زندگی

خرید اینترنتی بلیط قطار سالنی رجا

خرید بلیط ارزان قطار برای تجربه ی سفر با هزینه ی کم برای خیلی ها از اهمیت بالایی برخوردار هست که یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه، خرید بلیط قطار سالنی رجا هست. در بین قطارهای سالنی رجا، قطار تندروی پردیس در کلاس ویژه و قطارهای صبا و ارم در کلاس یک قرار گرفتن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار پردیس

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار صبا

خرید بلیط قطار پردیس

خرید اینترنتی بلیط قطار شش تخته رجا

ارزان ترین بلیط قطار رو میشه در بین بلیط قطارهای شش تخته جستجو کرد. قطارهای شش تخته رجا بر اساس امکانات آنها، در سه کلاس تقسیم شدن که قطارهای میلاد در کلاس یک، زاگرس در کلاس دو و شش تخته ی تبدیلی در کلاس سه قرار گرفتن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار میلاد

خرید اینترنتی بلیط قطار فدک

به جرات میشه گفت، یکی از لوکس ترین سفرهای ریلی رو می تونین با خرید بلیط قطار فدک تجربه کنین. شرکت ریل پرداز نوآفرین، یکی از فعال ترین و البته محبوب ترین شرکت های ریلی ایران هست که با داشتن 200 قطار آلمانی بسیار لوکس، از سال 1393 تا امروز به فعالیت پرداخته است. با توجه به امکانات ارائه شده در قطارهای پنج ستاره فدک، یکی از لوکس ترین سفرها رو می تونین در مسیر تهران به مشهد، تهران به قم، تهران به شیراز و بالعکس تجربه کنین. البته لازم به ذکر هست که، امکان خرید اینترنتی بلیط قطار فدک برای سه کلاس اکونومی، بیزینس و ویژه امکان پذیر هست.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار فدک

خرید بلیط قطار فدک

خرید اینترنتی بلیط قطار بن ریل

یکی دیگر از شرکت های فعال در ناوگان ریلی ایران، شرکت بن ریل یا شرکت راه آهن بنیاد شرقی هست که از سال 1373 فعالیت خودش رو شروع کرده و تا امروز با توسعه ی چشمگیر ناوگان ریلی او روبرو هستیم. قطار سروش، غزال بنیاد و پرستو از جمله قطارهای متعلق به بن ریل هستن که هر کدوم امکانات خاصی رو در مسیرهای مختلف ارائه میدن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار سروش

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار غزال بنیاد

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار پرستو

خرید بلیط قطار پرستو

خرید اینترنتی بلیط قطار مهتاب سیرجم

شرکت مهتاب سیرجم یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های مسافربری ریلی در ایران هست که فعالیت خودش رو در سال 1389 شروع کرد. از مهم ترین و شناخته شده ترین قطارهای این شرکت می توان به قطارهای نور اشاره کرد که در مسیرهای تهران به مشهد، اصفهان به مشهد، تهران به شیراز و تهران به کرمان فعالیت دارن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار مهتاب

خرید اینترنتی بلیط قطار نور

یکی از مجهزترین شرکت های ریلی که توانست واگن هایی را از کشورهای آلمان، ژاپن و ایتالیا وارد ناوگان ریلی ایران کنه، شرکت نورالرضا هست که با ارائه ی قطارهای چهارتخته، شرایط ایده آلی رو برای سفر در مسیرهای تهران به مشهد، اصفهان به مشهد و کرج به مشهد فراهم کرده. لازم به ذکر است که قطارهای نورالرضا مطابق با استانداردهای بین المللی راه آهن (UIC) هست.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار نورالرضا

خرید بلیط قطار نورالرضا

خرید اینترنتی بلیط قطار شرکت ریلی ترابر سبا

شرکت ریل ترابر سبا از شهریور ماه 1388 و با هدف ارائه ی خدمات گسترده در صنعت ریلی ایران فعالیت خودش رو شروع کرد. این شرکت ریلی که در ابتدا تنها 50 واگن مسافربری در اختیار داشت، با گذشت زمان به تعداد واگن های خودش افزود و انواع واگن های کره ای اتوبوسی، چهارتخته و شش تخته رو در لیست ناوگان خود اضافه کرد. قطار غدیر و نگین که شرایط بسیار مطلوبی رو برای سفرهای ریلی فراهم میکنن، از جمله قطارهای شرکت ریل ترابر سبا هستن.

معرفی امکانات و شرایط خرید بلیط قطار غدیر

خرید اینترنتی بلیط قطار شرکت رعد تبریز

در بین شرکت های خصوصی، شرکت رعد تبریز یکی از گزینه های مناسب برای سفر در مسیرهای تهران به تبریز، تهران به اصفهان، تهران به یزد، تهران به مشهد و تهران-تبریز-مشهد، هست که شرایط مطلوبی رو در طول سفر با واگن های چهار تخته فراهم میکنه. از جمله قطارهای این شرکت میشه به سهند رعد اشاره کرد.

خرید اینترنتی بلیط قطار رجا

خرید اینترنتی بلیط قطار با رسپینا24

سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا24، به عنوان تنها عامل فروش اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، تمام مسیرهای ریلی کشور رو تحت پوشش قرار داده و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بلیط قطار به شمار میاد. لازمه به ذکر هست که با رسپینا24 می تونین براحتی، خرید بلیط قطارهای رجا، فدک و سفیر و تمام قطارهای معرفی شده در این مطلب رو انجام بدین و سفری امن و آرام رو شروع کنید. برای خرید بلیط قطار از رسپینا24، کافیه وارد منوی قطار از کادر بالای این صفحه بشین و بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز، بلیط تون رو دریافت کنین.

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید اینترنتی بلیط قطار با اپلیکیشن رسپینا24

رسپینا24، یکی از فعالان در حوزه ی گردشگری به شمار میاد که شرایط ایده آلی رو برای خرید انواع بلیط قطار فراهم کرده. اپلیکیشن اندروید و ios رسپینا24 با ظاهر زیبا و ساده و کاملا کاربرپسند، یکی دیگه از امکاناتی هست که برای خرید اینترنتی بلیط قطار ارائه شده. کافیه یکبار اپلیکشین رسپینا24 رو دانلود و نصب کنید تا لذت خریدی ساده رو احساس کنید و برای همیشه همراه ما شوید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما در زمینه ی خرید اینترنتی بلیط قطار هستن.