خرید اینترنتی بلیط قطار پردیس سریع ترین قطار رجا

سفر با قطار در اکثر مواقع بخاطر داشتن امنیت بالا و رفاه و آسایش مسافران در طول مسیر طرفداران زیادی داشته و هر روز به محبوبیت آن افزوده میشود. رجا با قطارهای تندرو و سالنی پردیس علاوه بر امنیت و امکانات عالی، سرعت بالا را به سفرهای ریلی اضافه کرد و این نوع قطار را در لیست پرتقاضاترین قطار برای خرید بلیط قطار تهران به مشهد قرار داد. البته این قطار در مسیرهای دیگری نیز تردد می کند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم و شرایطی که با خرید بلیط قطار پردیس در اختیار مسافران قرار میگیرد را معرفی خواهیم کرد. با رسپینا24 همراه باشید.

خرید بلیط قطار پردیس

رجا از جمله شرکت های ریلی می باشد که بیشترین تنوع را در ارائه ی انواع قطار با امکانات و شرایط مختلف دارد و هر یک از قطارهای ناوگان ریلی آن خوبی های خاص خود را دارند. قطارهای سالنی یا اتوبوسی که به نام قطار پردیس شناخته شده می باشند، بخاطر داشتن سرعت بالا و حدود 160 کیلومتر در ساعت و شرایط مطلوب مسافران در طول سفر، از جمله قطارهای پرطرفدار می باشد. یکی از بهترین ویژگی های این قطار، داشتن صندلی به سبک صندلی های هواپیما می باشد که باعث میشود تا مسافر برای رسیدن به مقصد احساس خستگی نکند.

امکاناتی که با خرید بلیط قطار پردیس در اختیار مسافران قرار میگیرد:

قطار سالنی و تندرو پردیس یکی از بهترین قطارهای رجا هست که علاوه بر داشتن سرعت بالا، امکانات متنوع و شرایط ایده آلی را برای مسافران در طول سفر فراهم می کند که عبارتند از:

* یک وعده غذای رایگان در مسیر تهران به مشهد

* پذیرایی میان وعده رایگان

* فروش تنقلات

* بدنه و پنجره های کاملا عایق

* سیستم تهویه مطبوع هوا

* سیستم گرمایشی و سرمایشی تعبیه شده در سقف

* توزیع روزنامه و نشریات در روزهای غیر تعطیل

* سیستم صوتی و تصویری در کوپه یا سالن

* توالت فرنگی

* توزیع هدفون

* سیستم ارتباط داخلی

* یک بطری آب رایگان در کوپه برای هر مسافر

* جعبه کمک های اولیه

خرید بلیط قطار پردیس

مسیرهای تردد قطار پردیس

مسیرهای تردد قطار پردیس محدود هست و در حال حاضر با خرید بلیط قطار پردیس در سه مسیر می توانید سفر کنید که عبارتند از:

* خرید بلیط قطار تهران به مشهد

* خرید بلیط قطار تهران به یزد

* خرید بلیط قطار تهران به قم

قطار پردیس

نکات مهم در خرید بلیط قطار پردیس

با توجه به تماس های مکرر که با تیم پشتیبانی رسپینا24 درباره ی خرید بلیط قطار گرفته میشود، در این قسمت به تعدادی از نکات مهمی که باید برای جلوگیری از برخورد با مشکلات در زمان خرید بلیط قطار پردیس یا هر نوع قطار دیگر رعایت کنید را معرفی کنیم.

* مسافران باید در ورود اطلاعات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی دقت داشته باشند. در صورت عدم تطابق مشخصات روی بلیط با کارت شناسایی مسافر، امکان استفاده از قطار وجود ندارد

* در صورت منصرف شدن از سفر بعد از خرید بلیط قطار پردیس، باید نسبت به استرداد بلیط اقدام نمایید. لازم به ذکر است که با اگر خرید بلیط قطار رسپینا24 را انجام داده باشید، براحتی می توانید استرداد آنلاین بلیط قطار را انجام دهید.

* تمام مسافران در زمان سوار شدن به قطار پردیس، باید نسخه ی چاپ شده ی بلیط را همراه داشته باشند.

* طبق قوانین تعریف شده برای خرید بلیط قطار، مسافران بالای 12 سال به عنوان بزرگسال شناخته شده و هزینه ی بلیط را به طور کامل باید پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که، کودکان بین 2 تا 12 سال نصف هزینه ی خرید بلیط قطار را پرداخت خواهند نمود.

خرید اینترنتی بلیط قطار

خرید بلیط قطار تندرو پردیس با رسپینا24

خرید اینترنتی بلیط قطار با توجه به مزایای آن یکی از بهترین شیوه های خرید بلیط می باشد که در مرحله ی اول نیاز به سامانه ی امن و مرجع کامل دارد. سایت رسمی خرید اینترنتی بلیط قطار رسپینا24، به عنوان تنها عامل فروش اینترنتی بلیط قطار در شرق کشور، یکی از بهترین و امن ترین گزینه ها می باشد که امکان خرید بلیط قطار پردیس و سایر انواع قطارها را در تمام مسیرهای ریلی کشور فراهم نموده است. لازم به ذکر است که علاوه بر سایت، می توانید با اپلیکیشن رسپینا24، براحتی و با راحت ترین شیوه ی ممکن خرید بلیط قطار را انجام دهید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید. در صورت بروز با هر نوع مشکل و سوال در زمان خرید بلیط قطار از رسپینا24، کافیست با همکاران ما در واحد پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.